Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

ШоТам святкує 4 роки. Що ви знаєте про єдине позитивне медіа України? (ТЕСТ)

За підтримки Добродіїв

Опубліковано

Сьогодні, 25 жовтня, ШоТам виповнюється рівно 4 роки! І вже 4 роки ми робимо добрі новини, відео про українські бізнеси та громадські ініціативи, про героїв та героїнь. Пишемо статті, збираємо історії та боремося за все українське. Як добре ви знаєте історію нашого медіа? Пропонуємо перевірити у святковому тесті. А ми побігли й далі збирати хороші новини.

Де народилася назва нашого видання?

Правильно! Неправильно!

Назву для ШоТам, як і багато класних ідей, вигадали під час розмов на кухні. Ми хотіли зробити медіа для максимально широкого кола читачів. Побачили, що багато українців розмовляють суржиком, так і з’явився ШоТам – просте слово, яке знайоме всім. «ШоТам? А там у нас позитив».

Скільки людей в команді ШоТам?

Правильно! Неправильно!

Наразі в команді ШоТам 18 людей, а на фото – частина команди, яка мешкає в Києві. Позитивні новини для вас створюють шотамівці зі Львова, Одеси, Ужгорода і навіть Албанії!

Звідки ШоТам бере кошти на існування?

Правильно! Неправильно!

ШоТам – повністю незалежне видання. Ми не співпрацюємо з політичними силами чи олігархами та не жертвуємо довірою читачів заради грошей. Перші три роки діяльності ШоТам існував за підтримки Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI). А рік тому наша команда вийшла у вільне плавання як незалежне медіа. Ми існуємо завдяки нашим Добродіям та Добродійкам, нативним проєктам та грантовим фінансуванням. Однак наша мета – збільшити відсоток читацької підтримки до 100%.

Окей, а як звати засновників нашого медіа?

Правильно! Неправильно!

ШоТам заснували Сергій Колесніков та Артем Іпатов. І саме вони створювали перший контент: Сергій писав статті, а Артем монтував відео.

А знаєте, де спочатку працювала команда ШоТам?

Правильно! Неправильно!

Спочатку, коли редакція складалася лише з Артема та Сергія, на офіс не вистачало фінансування. Тому перші місяці засновникам ШоТам довелося працювали в приміщенні пекарні. І так, поруч був магазин пива на розлив. А ще в цій кімнатці було дуже холодно, та саме там народилися перші відео та тексти.

Що з'явилося першим: курка чи яйце? Де ми стартували?

Правильно! Неправильно!

ШоТам стартував у фейсбуці. І лише через пів року у нас з'явився сайт.

А з чого саме ми почали?

Правильно! Неправильно!

ШоТам починав з роликів: це були анімаційні експлейнери. Зараз мільйонні перегляди збирають кепшн-відео, але ми досі любимо анімацію та працюємо з нею.

Про кого ми розповідали в першому відео?

Правильно! Неправильно!

Усі ці історії ми справді вже розповіли. Але вперше команда ШоТам зробила відео саме про Василя Рижука, який засаджував узбіччя волинських доріг. Ролик розлетівся мережею, і це неабияк надихнуло нас.

Хм, непогано. А вгадайте, скільки всього відео ми випустили за 4 роки

Правильно! Неправильно!

За чотири роки команда ШоТам зробила понад 2500 відео про успіхи українців, волонтерські ініціативи, крафтовий бізнес та ветеранські справи. І знайте, ми цінуємо кожен ваш коментар, кожне поширення та кожну вподобайку!

Level up! Як думаєте, скільки новин та статей ми встигли написати за цей час?

Правильно! Неправильно!

Чотири роки – це немало, але ж ми робимо не лише класні відео! За цей час наша команда встигла випустити понад 19 тисяч новин та 830 лонгрідів. Упс, здається ці цифри щойно зросли.

ШоТам виповнилося 4 роки! Який подарунок буде для нас найкращим?

Правильно! Неправильно!

У наш День народження ми не просимо ані подарунків, ані тортиків. Найкращим подарунком для нас стане ваша підтримка. А підтримати ШоТам можна в декілька способів. Наприклад, надіслати нам інформацію про класного українця – бізнесмена, громадського діяча чи героя. Ми будемо вдячні за кожне таке повідомлення! Також ви можете стати нашим Добродієм чи Добродійкою – підписником, який щомісячно підтримує нас фінансово.

ШоТам святкує 4 роки
Дослідник(-ця) ШоТам
Схоже, ви полюбляєте читати ШоТам і навіть знаєте певні факти з життя нашої команди. Були помилки? Це не проблема! Залишайтеся разом із нами, підтримуйте ШоТам та ставайте Добродієм чи Добродійкою проєкту. А ми розповімо ще багато класних історій. ❤️
Гуру ШоТам
Вау! Ваші знання про нашу команду вражають! Ще трохи, і ми б подумали, що тест проходив хтось із редакції. Хоча... Сергію, зізнавайся, це ти? А якщо серйозно, ми вражені вашим результатом і дякуємо, що знайшли в своєму серці місце для ШоТам. Давайте ставати ще ближчими! Долучайтеся до спільноти Добродіїв нашого видання!
Ви або котик, або хтось з команди ШоТам!
Нічого собі, жодної помилки! Не всі члени нашої команди пройшли цей тест без помилок, а вам вдалося! Напевно, ви вже давно читаєте ШоТам та знаєте абсолютно всю нашу історію. Можливо, ви ще й приєдналися до спільноти Добродіїв? Якщо ні — долучайтеся! У нас попереду ще багато цікавого та позитивного! ❤️
Новачок ШоТам
Схоже, ви лише нещодавно дізналися про ШоТам. Але нічого страшного! Ми завжди раді новим читачам та знайомствам. Те, що ми розповіли в тесті, - лише маленька частина історії нашого медіа. Приєднуйтеся до спільноти Добродіїв та ставайте частиною ШоТам ❤️

Поділіться своїми результатами:

Ми працюємо завдяки Добродіям та Добродійкам ШоТам – нашим читачам, які підтримують нас фінансово на щомісячній або одноразовій основі. Завдяки їхній підтримці ми можемо:
• безкоштовно рекламувати малий український бізнес;
• допомагати важливим громадським та волонтерським проєктам шукати однодумців;
• розповідати історії успіху простих українців.
Добродії мають можливість обирати теми матеріалів, які вони проспонсорували. А ми регулярно звітуємо перед ними про витрачені кошти. Хочеш більше позитивних змін в нашому суспільстві? Ставай добродієм ШоТам і допомагай нам підтримувати змінотворців!

Суспільство

Як скористатися мультишерингом документів у застосунку «Дія»

Опубліковано

У застосунку «Дія» запустили мультишеринг копій документів, щоби надсилати їх в електронному вигляді одразу в системи установ.

Про це повідомляє Дія.

ЯК ПРАЦЮЄ ШЕРИНГ ДОКУМЕНТІВ

  • Компанія надсилає запит на копію цифрового документа в застосунок користувача
  • Користувач підтверджує запит «Дія. Підписом»
  • Копію автоматично надсилають у систему компанії або на e-mail. Тоді компанія може прикріпити її до відповідних заяв чи договорів

Читайте також: За рік існування кластеру Brave1 на ньому зареєстрували 1600 оборонних розробок

ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО

  •  КОРИСТУВАЧУ – мати в «Дії» документ, копію якого потрібно надіслати, й активований «Дія. Підпис»
  •  УСТАНОВІ – налаштувати можливість отримувати копії в «Дії». Для цього потрібно написати команді впровадження в Telegram @DiiaStart

ЯКІ КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ МОЖНА НАДСИЛАТИ

  • ID-картка
  • Закордонний паспорт
  • Картка платника податків
  • Свідоцтво про народження
  • Довідка ВПО
  • Водійське посвідчення
  • Техпаспорт
  • Студентський квиток
  • Документи про освіту

Нагадаємо, завдяки ШІ підлітків з українського прикордоння зробили героями картин Айвазовського й Малевича.

Фото: Дія

Читати далі

Суспільство

На книжковому ярмарку в Буенос-Айресі представили український стенд

Опубліковано

Відбулося офіційне відкриття Українського національного стенда у рамках 48-го Міжнародного книжкового ярмарку в Буенос-Айресі. Також під час 48-го Міжнародного книжкового ярмарку в Буенос-Айресі, проходить низка заходів присвячених Україні.

Про це  повідомляє  посольство України в Аргентині.

Посол Юрій Клименко, звертаючись до гостей, з приємністю відзначив, що присутність України на такому престижному міжнародному заході є чудовою нагодою у черговий раз продемонструвати Латинській Америці багатство української мови, літератури, культури та традицій.

Також під час 48-го Міжнародного книжкового ярмарку в Буенос-Айресі, проходитимуть такі заходи, присвячені Україні:

Читайте також: Українські дитячі книги потрапили до списку найкращих видань у Японії 

28 квітня о 16:00 – презентація книжок: «Повернення України: про державу та національну ідентичність» авторства Поля Роберта Магочі та «Соломія Крушельницька: українка, що завоювала серце Аргентини» авторства Роксолани Гнатюк;

4 травня о 16:30 – захід для дітей «Пізнай українську культуру очима дітей»;

10 травня о 16:00 – конференція на тему «Культура як символ опору і стійкості в Україні»;

12 травня о 17:30 – «День України».

Нагадаємо, Укрзалізниця виготовила ще два медичних евакуаційних вагони для ЗСУ.

Фото: Посольство України в Аргентині

Читати далі

Суспільство

Естонський депутат вирушив у велопробіг за Україну: 1700 кілометрів за 6 днів

Опубліковано

Депутат Естонського Парламенту Крісто Енн Вага, розпочав велопробіг із Таллінна до Києва, маючи намір пройти приблизно 1700 кілометрів за 6 днів. Депутат закликає світ надавати допомогу Україні.

Про це Крісто Енн Вага розповів на своїй сторінці в Іnstagram.

У віці 27 років Крісто Енн Вага став депутатом лише минулого року, проте він вже відомий як естонський спортсмен. Його проєкт публічної дипломатії “Ride for Victory! Tallinn to Kyiv” має три основні мети.

По-перше, він бажає підкреслити, що російська агресія проти України відбувається зовсім поруч від Таллінна, на відстані, яку можна пройти на велосипеді. Це нагадує, що війна не є віддаленою подією.

Читайте також: Цим їдальням було 50 років. Як у громаді на Волині реформували застарілу систему харчування в школах і садочках

По-друге, він закликає естонське суспільство та інші європейські країни продовжувати надавати  підтримку Україні (фінансову та гуманітарну).

По-третє, потрібно зібрати кошти для закупівлі позашляховиків і безпілотників для підрозділу ССО та 79-ї бригади ЗСУ.

“Я глибоко вдячний Крісто та його друзям, які їдуть разом із ним, за цей вчинок. Сприймаємо його як вияв солідарності усього естонського народу, який є надзвичайно дружнім до українського. З такими друзями маємо віру в швидшу перемогу”, —  написав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, в Україні хочуть створити Єдиний реєстр адрес.

Фото: Крісто Енн Вага

Читати далі