Суспільство
Школи Київщини отримали Wi-Fi-роутери та вебкамери від CISCO
Школи Київської області одержали 91 Wi-Fi-роутер та 57 вебкамер від CISCO за сприяння USAID.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Техніку використають для підключення інтернету в укриттях та облаштування кабінетів інформатики. Незабаром усі передані девайси з’являться на дашборді від Міністерства освіти та науки України. Це дасть змогу учням безпечно та якісно навчатися навіть під час повітряних тривог.
Допомога надійшла в межах меморандуму про співпрацю, який у червні 2023 року уклали Мінцифри та Cisco. Підписання меморандуму дало змогу Україні приєднатися до програми Cisco Country Digital Acceleration.
Читайте також: Бджоляр зі смартфоном? Це ноу-хау від українських інженерів. Яка вона – перша у світі IT-пасіка
Упродовж 2023 року завдяки діяльності цифрової команди Київської військової адміністрації 91% укриттів у закладах дошкільної освіти та 84% укриттів у закладах загальної середньої освіти забезпечили доступом до інтернету.
Про програму
Програма Cisco Country Digital Acceleration діє в понад 50 країнах світу. Її мета — прискорити цифровізацію, створити нові робочі місця та збільшити ВВП. Також вона сприяє активному використанню інновацій у державному та приватному секторах. Участь України в цій програмі допомагає ефективніше впроваджувати технологічні інструменти та інноваційні рішення в освітніх проєктах, зокрема в проєкті «Цифрові школи». У його межах навчальні заклади у 23 областях України отримають 1 600 Wi-Fi-роутерів та 1 000 вебкамер.
Проєкт «Цифрові школи» реалізується спільно з компанією Cisco, Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України в межах підписаного меморандуму про співпрацю в галузі інновацій та цифровізації.
Нагадаємо, Швеція надасть Україні понад 6 млн євро на відновлення шкіл та дитсадків.
Також ми повідомляли, що у Харкові німецькі партнери відновлять дві школи, які постраждали через війну.
Фото: Михайло Федоров/телеграм.
Суспільство
Мета проєкту
Основні функції Інституту
- Дослідження та аналітика:
Інститут слугуватиме дослідницьким, аналітичним та інноваційним хабом. Він проводитиме загальнонаціональні опитування, збиратиме дані про наявний житловий фонд, включно із соціальним та доступним житлом, особливо у найбільш постраждалих регіонах. - Онлайн-платформа:
Зібрана інформація буде доступна на спеціальній онлайн-платформі, що допоможе у пошуку житлових рішень для національних, місцевих та міжнародних партнерів. - Консультації та підтримка:
Інститут також діятиме як дорадчий орган при Уряді України, вивчатиме чинне житлове законодавство, надаватиме консультаційну підтримку щодо реформ і долучатиметься до розроблення відповідних програм.
Коментарі
Суспільство
Що саме змінилося
Дарницький район:
- Вулицю Івана Тургенєва перейменували на вулицю Миколи Волковича.
Дніпровський район:
- Вулиця Петра Чаадаєва отримала назву вулиця Єлизавети Шахатуні.
Подільський район:
- Вулиця Брюсова стала вулицею Валентини Радзимовської.
- Парку біля кінотеатру Тараса Шевченка присвоїли назву «Гірка Крістера».
Печерський район:
- Вулицю Станіславського перейменували на вулицю Богдана Ступки.
Святошинський район:
- Парк «Юність» переназвали на парк «Гамбурзький».
- Вулиця Жовтнева стала вулицею Сулимівською.
- Вулицю Сергія Єсеніна перейменували на вулицю Скарбова.
- Парку на вулиці Михайла Котельникова, 26-32, присвоїли ім’я Михайла Реуцького.
Солом’янський район:
- Вулиця Боткіна стала вулицею Професора Павловського.
- Безіменну площу між вулицями Січеславською та Георгія Кірпи назвали «площею Північноатлантичного альянсу».
Шевченківський район:
- Провулок Бехтерівський отримав назву провулок Варязький.
- Сквер на вулиці Прорізній (між будинками №3 та №5) назвали «Українського радіо».
Коментарі
Суспільство
Розклад
- Поїзд №767 відправляється з Варшави Всходньої щодня о 21:31, Люблін 23:27—23:40, Рава-Руська 05:15 (проводиться прикордонно-митний контроль у поїзді). Пересадковий поїзд №867/868 вирушає з Рави-Руської о 06:15, Львів 07:47—08:02, Івано-Франківськ 11:12—11:16, прибуття в Коломию о 12:00.
- Зворотно поїзд №867/868 відправляється з Коломиї о 03:06, Івано-Франківськ 03:55-04:00, Львів 06:58—07:14, прибуття до Рави-Руської о 08:38. Поїзд №767 вирушає з Рави-Руської о 10:15 (проводиться прикордонно-митний контроль у поїзді), Люблін 13:50—14:11, прибуття на станцію Варшава Всходня о 16:01.
Коментарі