Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
imgbig imgbig

Економіка

Реконструкція Окружної дороги в Києві: що зміниться

Опубліковано

Столична влада розпочала прийняття в користування низки державних дорожніх об’єктів, зокрема частини Окружної дороги, які зараз перебувають у власності області, повідомили в КМДА.

Так, мова йде про такі ділянки доріг:

  • від Гостомельського шосе до вул. Маршала Рокоссовського протяжністю 7,316 км.
  • частину вулиці Академіка Заболотного від Музею національної архітектури та побуту “Пирогово” до Дніпропетровського шосе (залізничний шляхопровід) – 4,158 км
  • півкільце протяжністю 2,620 км, що проходить від вулиці Ватутіна до Одеської площі;дорога від повороту на місто Вишневе до вулиці Трублаїні – 1,820 км
  • траса Київ – Іванків – Овруч, протяжністю 0,758 км, яка проходить по Мінському проспекту від площі Шевченка до перехрестя з автомобільною дорогою Гостомельське шосе – вул. Маршала Рокоссовського.

“Для водіїв це важливий момент, адже при декількох, як зараз, власниках, ми маємо не зовсім якісну дорогу і чимало на неї скарг. Також, і це дуже важливо, такий крок дозволить нам проектувати і реконструювати зазначені ділянки, щоб в результаті отримати повноцінну і якісну Кільцеву дорогу”, – пояснили в КМДА.

Читайте також: На українських трасах планують робити шумову дорожню розмітку

Після капітального ремонту Великої Окружної дороги зменшиться транспортне навантаження на центр міста, оскільки транзитні авто не їхатимуть центральними магістралями столиці.

“Київ – велике транзитне місто. Тому разом із ремонтом магістралей у самому місті, ми маємо дбати і про транспортні розв’язки навколо столиці. Таким чином, ми поліпшимо трафік у місті й оптимізуємо рух транзитного автотранспорту, зокрема, великогабаритного. Щоб він не проїжджав центральними магістралями столиці”, – підкреслили в міськраді.

Зокрема, планом передбачено будівництво 2-х нових шляхопроводів, підземного пішохідного переходу, влаштування насипу земляного полотна, перекладення усіх комунікацій та інженерних мереж. Також передбачено озеленення навколишньої території.

Загалом, дорожньо-будівельний сезон 2019 року буде насиченим. Дорожники завершать масштабні роботи на перехідних об’єктах – там, де вони почалися в попередні роки, а також почнуть на нових. Серед перерахованих можна побачити проблемний шляхопровід через залізничні колії, який розташований у Солом’янському районі на перетині проспектів Комарова і Курбаса біля станції швидкісного трамвая “Сім’ї Сосніних”.

Економіка

США оголосили про оборонний пакет допомоги для України на 1 млрд доларів

Опубліковано

Ллойд Остін, міністр оборони США, оголосив про надання Сполученими Штатами ще одного пакету військової допомоги Україні на суму 1 мільярд доларів. Цей пакет включатиме ракети для системи артилерійської ракетної системи HIMARS, снаряди, системи протиповітряної оборони та інше військове обладнання.

Про це Остін заявив на початку 21-го засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”, яке відбувається у п’ятницю, 26 квітня, в онлайн форматі.

Промова Ллойда Остіна

“Сьогодні я радий повідомити, що Сполучені Штати виділять за повноваженнями президента ще один пакет допомоги на 1 мільярд доларів, який включатиме додаткові боєприпаси для HIMARS, 155-міліметрові снаряди, засоби протиповітряної оборони та бронетехніку”, – сказав міністр оборони.

Читати також: Нацбанк випустив монету до роковин Чорнобильської трагедії

Він додав, що союзники приділять особливу увагу зміцненню української протиповітряної оборони. За його словами, Україна критично потребує додаткових систем для захисту неба. Крім того, терміново потрібні більше ракет-перехоплювачів.

Нагадаємо, що українські хакери здійснили кібератаку на сервіси партії “єдина росія”.

Також ми повідомляли, що в Києві відновили купол Будинку вчителя.

Фото: з вільних мереж

Читати далі

Економіка

ЄС виділив €1,5 млрд Україні: це другий транш за програмою Ukraine Facility

Опубліковано

Євросоюз виділив Україні 1,5 млрд євро за програмою Ukraine Facility. Загалом упродовж 2024–2027 років Україна має отримати 50 мільярдів євро. Отримані кошти спрямують на покриття найважливіших бюджетних видатків.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Дякую Єврокомісії за позитиву оцінку виконання п’яти індикаторів, що є передумовою для виділення коштів…Вдячні Європі за прогнозовану ритмічну підтримку. Це запорука нашої стійкості, успішного відновлення та створення точок росту економіки на майбутнє», — зазначив Шмигаль.

Читайте також: Сенат США схвалив пакет допомоги для України у розмірі 61 млрд дол

Це вже другий транш фінансування за програмою Ukraine Facility. У березні Євросоюз виділив Україні перші 4,5 млрд євро. Наразі уряд України очікує на швидке виділення третього траншу обсягом 1,89 млрд євро.

Загалом цього року Україна очікує в межах програми Ukraine Facility 16 млрд євро.

Нагадаємо, на українсько-молдавському кордоні запрацювала «єЧерга» для автобусів.

Фото: ЄС

Читати далі

Економіка

Сенат США схвалив пакет допомоги для України у розмірі 61 млрд дол

Опубліковано

Сенат США прийняв законопроект щодо зовнішньої допомоги Україні, Ізраїлю, Тайваню та іншим країнам для протидії впливу Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні на суму $95,3 мільярда. У цій сумі близько 61 мільярда доларів передбачено для України.

Про це повідомляє Сенат США.

Голосування

Під час голосування за законопроєкт, що передбачає надання допомоги Україні, 79 сенаторів проголосували “за”. Зазначений пакет допомоги включає асигнування у розмірі $60,84 мільярда для України, $26 мільярдів для Ізраїлю, а також гуманітарну допомогу для мирного населення в зонах конфліктів по всьому світу.

Читати також: Opendatabot запускає житловий сервіс з відкритими даними

Тепер документ повинен підписати президент США Джо Байден.

У рамках цього законопроєкту Україна отримає в кредит 7,85 млрд доларів прямої фінансової допомоги державному бюджету.

Нагадаємо, що ЗСУ встановили прапор України в Козачих Лагерях на лівому березі Херсонщини.

Також ми повідомляли, що два українські фільми демонструватимуть на міжнародному кінофестивалі у Польщі.

Фото: з вільного доступу

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство3 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство4 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: