Суспільство
Реформа освіти: розповідаємо про п’ять пріоритетних напрямів подальших змін
Світовий банк презентував звіт, де представив 5 пріоритетних напрямів подальшого реформування освіти в Україні. Про це поінформували у пресслужбі МОН.
У Міносвіти зазначають, що ці 5 напрямів для вдосконалення подальшого реформування освіти, які представив Світовий банк, випливають з комплексного дослідження, яке проводилось в Україні впродовж останніх місяців.
Що пропонують?
- Поширення бачення концепції “Нової української школи” (НУШ);
- Зміцнення інституційного потенціалу і структури урядування – автономія має поєднуватися з підзвітністю та спроможністю;
- Зміцнення ефективності та життєздатності кращих закладів та колективів – варто запровадити додаткові стимули для закладів і контролювати та коригувати формулу фінансування шкіл;
- Зміна підходу до індивідуальних стимулів для вчителів, а також можливостей їхнього кар’єрного розвитку;
- Забезпечення ефективного зворотнього зв’язку шляхом розробки національної програми надання послуг консультацій та професійної орієнтації.
Читайте також: Вісім винаходів від українських школярів, які підкорили світ
Співпраця МОН зі Світовий банком
Зазначається, що Міністерство освіти і науки України співпрацюватиме зі Світовим банком для подальшого впровадження системної реформи освіти.
Нагадаємо, що з 1 вересня 2019 року в українських школах розпочалися зміни: скасували обов’язкову форму, ввели електронні учнівські квитки, а в їдальнях формують нове меню.
Суспільство
- від 510 до 5 100 гривень за незаконну вирубку в межах міста;
- від 17 000 до 25 500 гривень або навіть позбавлення волі до трьох років за вирубку в лісових зонах.
Коментарі
Суспільство
У Дарницькому районі Києва очистили озеро Зариваха, а незаконну дамбу, яка перекривала водойму, демонтували.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, інспектори отримали звернення про засмічення прибережної смуги. На місці вони побачили стихійне звалище, дамбу, зведену з мішків та шин, а також трубу, встановлену без дозволу.
Читати також: На ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО)
Співробітники КП «Плесо» розчистили прибережну зону озера та демонтували незаконну конструкцію. Завдяки спільним зусиллям вдалося відновити природний вигляд прибережної території та покращити її екологічний стан.
Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).
Фото обкладинки: Freepik.
Коментарі