Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Raketa відкриває віртуальний фудхол. В одному замовленні можна брати страви різних закладів

Опубліковано

Новий формат «віртуального фудхолу» відкриває сервіс доставки Raketa: до початку весни компанія планує відкрити простір на Позняках, який об’єднуватиме вісім концепцій.

Про це пише The Village.

Замовити їжу можна буде і для доставки, і на місці, оскільки в закладі передбачили близько 60 посадкових місць.

Що таке Virtual Food Hall?

Користувачі зможуть замовити доставку з Virtual Food Hall або завітати до закладу та скуштувати страви на місці. Особливістю проєкту називають автоматизацію процесів.

Читайте такожУ бізнесі тільки жінки: як колишня викладачка музичної школи стала сироварницею

У Raketa уточнюють, що у фудхолі не буде окремих вікон замовлень і видачі – усі замовлення прийматимуть в одній точці через сенсорні екрани. На відміну від функціонала сервісів доставки, гості зможуть обирати в одному замовленні страви від різних ресторанів чи резидентів.

Де відкриють формат?

Raketa вважають, що центральна частина Києва перенасичена пропозиціями доставки з ресторанів, водночас лівий берег та інші спальні райони поки мають обмежений вибір.

Virtual Food Hall відкриють в окремій будівлі на вулиці Лариси Руденко біля станції метро «Позняки», він обслуговуватиме район Позняки – Осокорки – Харківський. За проєкт на 600 квадратних метрів і близько 60 посадкових місць відповідає команда архітектора Слави Балбека Balbek Bureau (Kyiv Food Market, Odesa Food Market).

Читайте такожЧому варто підтримати #ШоТам: наша сила – у розмаїтті

З огляду на формат для простору обрали стиль кіберпанку. «Ми хотіли створити бачення, який вигляд фудхол міг би мати за 50 років. У нас проривний проєкт, це було важливо зобразити у стилістиці», – каже співзасновник Станіслав Дмитрик.

Ключовою особливістю приміщення називають відкритість: хочуть зробити процеси на кухнях максимально прозорими, аби гості могли стежити за приготуванням їжі.

Які формати будуть у фудхолі?

Raketa фіналізує домовленості з рестораторами, тому список резидентів Virtual Food Hall на цьому етапі не розголошують. Але розповідають, що хочуть представити основні популярні категорії на зразок піци, бургерів, китайської кухні, суші, стритфуду та десертів. «Можемо сказати, що це буде топовий київський виробник десертів», – кажуть у сервісі.

На уточнення про формати співпраці відповідають, що у фудхолі можуть бути й власні проєкти Raketa, і сторонні гравці. «Ми повинні ухвалити внутрішнє рішення, віддати всі слоти партнерам чи залишити один-два під свої dark kitchen», – уточнює співзасновник Raketa Олексій Юхимчук. Додають, що ухвалюватимуть рішення з огляду на задоволення різних потреб аудиторії, також звертають увагу на швидкість видачі замовлень та цінову політику.

Що далі?

Відкриття Virtual Food Hall планують на кінець лютого – початок березня. Проєкт вважають пілотним, за його прикладом хочуть відкривати нові заклади в інших районах Києва. Наступний «віртуальний фудхол» планують відкрити в Голосіївському районі. «Це дуже густонаселений район, де є великий запит на якісну їжу, але наразі з обмеженим вибором ресторанів», – кажуть у сервісі.

Нагадаємо, українська Raketa виходить на ринок Кіпру та проводить ребрендинг.

Як ми повідомляли раніше, Uber запускає у Києві послугу з доставки посилок.

Усі фото: the-village.com.ua.

Суспільство

Коргі Лакі з України став моделлю для пам’ятника королеві Єлизаветі II в Англії

Опубліковано

Українець по імені Коргі Лакі відзначився як одна з моделей для пам’ятника королеві Єлизаветі II, який недавно було відкрито у британському графстві Ратленд.

Про це повідомляє BBC Україна.

Фото: Getty Images

Про памʼятник

Бронзовий пам’ятник, який встановили поруч з бібліотекою в Окемі, став центром уваги під час офіційного святкування дня народження королеви, на яке зібралося чимало людей. Художник Хайвел Претлі зобразив королеву, оточену трьома коргі – її улюбленцями.

За інформацією ВВС Україна, однією з моделей для королівських собак став пес українки Антоніни Кириленко.

Читати також: Резиденти “Дія.City” анонсували спілку Diia.City.Union для розвитку IT: що це означає

Коргі Лакі

Одного дня чоловік Антоніни вирішив взяти собаку по кличці Лакі із собою на роботу, прогулятися через парк. Там їх зустрів скульптор Хайвел Претлі. Лакі став моделлю для постаменту пам’ятника, ставши прототипом для коргі, який стоїть на задніх лапах.

Фото: Антоніна Кириленко

Скульптор уважно вивчив поведінку та особливості песика, грався з ним і зробив багато фото, щоб якомога точніше відтворити його у скульптурі. Родина Лакі була постійно на зв’язку з митцем та бачила весь процес створення монумента: від маленької глиняної скульптури – до відлиття бронзової статуї. Результат, за словами Антоніни, перевершив усі їхні очікування.

Нагадаємо, що в Києві покажуть фотовиставку про знищену росією українську культурну спадщину.

Фото: Getty Images

Читати далі

Суспільство

В Київ Цифровому запустили опитування щодо перейменування вулиць

Опубліковано

Голосування щодо перейменування 19 топонімів у застосунку “Київ Цифровий” триватиме до 12 травня.

Про це повідомляє Київська міська рада.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, важливо почути думку мешканців столиці перед тим, як депутатський корпус Київської міської ради прийме рішення про перейменування цих міських об’єктів.

Варіанти змін

Пропозиція змінити назву площі між вулицями Січеславською та Кирпи на честь Північноатлантичного альянсу внесена. Крім того, киянам запропоновано обрати нові назви для вулиць Тургенєва, Пушкіна, Брюсова, Боткіна, Крилова, Нахімова, Достоєвського, Єсеніна, Ковалевської, Чаадаєва та Заслонова.

Читати також: Резиденти “Дія.City” анонсували спілку Diia.City.Union для розвитку IT: що це означає

Також, пропонується перейменувати вулицю Станіславського на вулицю Богдана Ступки. Представники театру імені Івана Франка зауважують, що саме на цій вулиці проживав Ступка і працював у театрі протягом понад 30 років. Вони вважають, що це буде відповідним і символічним кроком для всього театрального мистецтва, якщо ця вулиця отримає ім’я великого українського актора.

Користувачі застосунку “Київ Цифровий” можуть обрати варіант, який, на їхню думку, є найбільш доцільним для перейменування конкретного топоніма. Для участі в голосуванні потрібно перейти до розділу “Електронна демократія”, обрати “Опитування”, переглянути перелік назв та проголосувати.

Як проголосувати

Для того, щоб проголосувати в додатку “Київ Цифровий”:

  • обирайте “Електронна демократія” ⟶ “Опитування”;
  • переглядайте перелік назв і натискайте “Проголосувати”.

Нагадаємо, що виробники дронів можуть отримати гранти на 80% від вартості проєкту.

Також ми повідомляли, що демо гри Threads of War про звільнення України від окупантів вже доступне на платформі Steam.

Фото: Київ Цифровий

Читати далі

Суспільство

В Києві покажуть фотовиставку про знищену росією українську культурну спадщину

Опубліковано

Четвертого травня в столиці буде представлена фотовиставка, на якій буде представлено фотографії, зроблені 65 журналістами, які зафіксували воєнні злочини РФ щодо культурної спадщини України.

Про це повідомляє Інститут масової інформацію.

Про акцію

Інститут масової інформації (ІМІ) та UNESCO звернулися до українських журналістів, репортерів і фотографів з проханням задокументувати наслідки шкоди, яку російська агресія завдала церквам, театрам, бібліотекам та культурним діячам.

Виставка об’єднала роботи 65 фотожурналістів. Через об’єктиви їхніх камер ми бачимо пошкоджені фасади церков, розбите скло культурних центрів, обвалені стелі театрів та попелом засипані бібліотеки. Саме вони зафіксували роботу художників, перформерів, культурних діячів і волонтерів, які продовжують працювати в умовах війни.

Читати також: В Україні покращився політичний та безпековий показники в Індексі свободи слова: дослідження

Як потрапити на виставку?

Виставка працюватиме в Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків з 4 травня до 19 травня включно.

Адреса: вулиця Терещенківська, 15. 

Час роботи: з 10:30 до 17:00, четвер з 12:00 до 19:30 (понеділок, вівторок – вихідні).

Вхід вільний.

Проєкт реалізує Інститут масової інформації за фінансової підтримки UNESCO Heritage Emergency Fund та народу Японії.

Нагадаємо, що в Харкові стартував кінофестиваль, присвячений музиці та культурі.

Також ми повідомляли, що в Україні покращився політичний та безпековий показники в Індексі свободи слова: дослідження.

Фото: Валентин Кузан

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство3 дні тому

«Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

«Сьогодні день мого камінг-ауту. У мене аутизм», — написала одного дня Тоня на своїй сторінці...

Суспільство3 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство4 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство4 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

РЕКЛАМА: