Економіка
Glovo запустив сервіс, де бізнес зможе наймати кур’єрів для доставки замовлень
Сервіс доставки Glovo запустив платформу On-Demand, де бізнес може знайти кур’єра для доставки замовлень.
Про це повідомили в пресслужбі компанії.
On-Demand – це сервіс від Glovo, який допомагає ресторанам і магазинам залучати кур’єрів Glovo для доставки замовлень із власних каналів продажу. Платформа вже працює в Іспанії, Португалії, Грузії, Румунії, Болгарії та Італії. Тепер вона доступна і в Україні.
Як очікується, сервіс буде популярний серед бізнесу, які не мають власних кур’єрів або потребують залучення додаткових співробітників для доставки в піковий годинник.
Про сервіс
Вказується, що On-Demand швидко знаходить вільного кур’єра Glovo, направляє його до закладу партнера на замовлення та супроводжує до передачі пакета клієнту. Також Glovo надає можливість партнеру та клієнту відстежувати статус замовлення.
Читайте також: «Наша місія – зробити українське поле безпечним». У стартапі Efarm.pro винайшли трактор-розміновувач на автопілоті. Як він працює
«Заклади громадського харчування та ритейлери можуть використовувати декілька каналів продажу, наприклад сайт, мобільний застосунок, соцмережі або телефонну лінію, але їм часто потрібна допомога з доставкою. Щоб дати бізнесам можливість доставляти без власних кур’єрів або підсилити їхні власні потужності доставки у пікові години, Glovo запустив платформу з пошуку кур’єрів On-Demand. Новий сервіс допоможе партнерам зосередитись на основному бізнесі та не утримувати в штаті кур’єрів, витрачаючи додаткові ресурси», — наголосили в Glovo.
Користування платформою On-Demand передбачає тільки вартість послуг кур’єра з платформи Glovo, а заклад вже може вирішити чи буде нести ці витрати самостійно, або розділити їх з клієнтом. У такий спосіб бізнес може оптимізувати кошти, повʼязані з доставкою.
Для автоматизації операційних процесів партнера Glovo пропонує скористатися API-інтеграцією. Вона дає можливість партнеру не тільки робити виклик курʼєра напряму зі своєї системи управління замовленнями, а й мати повну інформацію про статус кожного замовлення. Інтеграція також доступна для таких сервісів, як ChoiceQR, Poster тощо. Цього року Glovo планує запустити On-Demand й в інших країнах.
Про Glovo
Glovo — технологічна платформа, яка дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах міста. Компанія працює у понад 1500 містах у 25 країнах світу у Європі, Центральній Азії та Африці. Щомісяця в усьому світі платформою Glovo користуються понад 5 млн активних клієнтів, замовлення доставляють понад 70 тис. кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 150 тис. В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року і наразі представлений у 37 містах.
Нагадаємо, Glovo запустив функцію донатів на розмінування України, яка працює і за кордоном.
Раніше ми повідомляли, що Glovo запускає першу «хмарну кухню» в Україні.
Фото: Glovo.
Економіка
Підсумки після тестування
Як отримати кешбек
- Подати заявку через сайт чи мобільний застосунок банку, який бере участь у програмі, або звернутися до відділення. До програми долучилися такі банки: ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк та Банк Кредит Дніпро.
- Визначити картки, з яких ви оплачуєте покупки, і надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з цих карток в магазинах-учасниках програми.
- Відкрити фізичну чи віртуальну картку, куди нараховуватиметься кешбек.
- У Дії в розділі Сервіси обрати картку «Національний кешбек» для виплат.
Програма «Національний кешбек»
Коментарі
Економіка
Коментарі
Економіка
Україна до кінця року отримає нове обладнання, яке забезпечить додаткові потужності розподіленої генерації на більш ніж 1 ГВт.
Про це повідомляє Міністерство енергетики.
Деталі
- Енергетики вже працюють над тим, щоб швидко змонтувати і підключити це обладнання до мережі.
- Хоча не все обладнання встигнуть підключити до кінця року, планується додати не менше 1 ГВт нових потужностей.
Читати також: Іноземні благодійники залучили 1,75 мільярда доларів для підтримки українських фермерів
До цього процесу долучені як приватні компанії, так і державні підприємства. Уряд створив сприятливі умови для інвестицій та спростив дозвільні процедури, щоб прискорити розвиток розподіленої генерації.
Нагадаємо, що Україні передали 435 мільйонів доларів на покращення зв’язку та інтернету.
Фото: Freepik.
Коментарі