Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
imgonline com ua resize jv10zzrejscekm0q imgonline com ua resize jv10zzrejscekm0q

Економіка і бізнес

Психологія успіху: 9 порад для бізнесмена-початківця

Опубліковано

Ви хочете бути бізнесменом, можливо, вам вже прийшла в голову чудова ідея для початку. А може навіть є бізнес-план? Схоже, успіх вам гарантований. Але, не поспішайте планувати, куди витратити свій перший мільйон. Перед підкоренням вершини важливо розуміти, що успіх залежить від людини, яка стоїть на початку цієї гори. Тобто, від вас самих і ваших якостей.

Читайте також: Швидкі гроші: ТОП-10 ідей для “швидкого” бізнесу

Ми, разом з успішним бізнес-тренером та підприємцем Ваче Давтяном, склали перелік дев’яти життєво важливих порад для бізнесменів-початківців.

Готуйтесь йти на ризик

Це головна якість успішного бізнесмена. Не всі люди спроможні на це. Той, хто готовий йти на ризик – інноватор, якому все цікаво, він випробовує себе в різних нішах і не боїться робити помилок.  

Читайте також:  Заснувала бізнес, бо звільнили: як створити ательє натуральної косметики

У мене на тренінгах були випадки, коли людина прекрасно розбиралась у своїй ніші, розуміла як правильно побудувати бізнес, але не наважувалась зробити перший крок, і з цим нічого не зробиш. Це хімія мозку.

Будьте відповідальними

Без цієї риси неможливо побудувати успішний бізнес. Якщо ви боїтесь брати на себе відповідальність і любите перекладати її на інших, то залишайтесь працювати за наймом, де все лягає на начальника. За бізнес краще не беріться.

Позбавтесь стереотипів

Виховання, традиції, штампи, парадигми, які є у голові людини відіграє важливу роль у формуванні власного бізнесу.

Читайте також: Ідея швидкого бізнесу – яблука в карамелі. Як розкрутитися?

Якщо вам колись сказали, що заробляти гроші – це погано і нечесно, і краще працювати на когось, то це як кліщ в’їдається у голові людини і важко від цього позбутись. Тому потрібно працювати над собою і переступати через всі штампи і нав’язування думок.

Пов’яжіть хобі із заробітком

Справжній успіх може принести заняття улюбленою справою. Коли люди справді є професіоналами своєї справи і пов’язують хобі з роботою.

Читайте також: Суперфуди у райцентрі: як сім’я переселенців виготовляє еко-чіпси

Якщо ви кайфуєте від кави і вмієте смачно її варити, то відкривайте кофейню, або не уявляєте своє життя без подорожей, то відкривайте турагентство, або працюєте чоботарем, то відкриваєте власну майстерню. Перетворіть улюблену справу на бізнес.

Станьте “м’яким” лідером

Для того, щоб відкрити власну компанію, потрібно вміти надихати людей, вести їх за собою, вміти донести до них свою ідею. Інакше, вони не загоряться справою і не підуть за вами.

Читайте також: Як і скільки можна заробити на енергетичному дереві павловнії

Зараз є два типи керівників: той, хто вважає себе головним, найрозумніший і є жорстким по відношенню до своєї команди і той, хто є м’яким начальником, вміє направити, вчиться психології, шукає підхід до людей. Останній – це лідер нового покоління і за таким керівником майбутнє.

Напрацьовуйте негативний досвід

Людині нічого не дається просто так. Неможливо вивчитись на бізнесмена і одразу стати успішним. Все це досягається завдяки провалам, фейлам, факапам.

Не думайте про те, що ваш бізнес буде успішний завжди. Криза, зміна потреб споживачів може все різко змінити. Сьогодні ти можеш бути успішним, а вже завтра – ні. Нічого не виходить з першого разу, і не потрібно боятись спіткатись об перешкоди.

Читайте також: Як на вирощуванні хрону заробити 100 тисяч доларів

Коли я починав свою кар’єру, то не все виходило одразу і не всі мої бізнеси успішно реалізувались. Я йшов, падав, але пробував знову і все сприймав як досвід.

Навчання без такого досвіду – це неефективно. Можна вивчити фінанси, логістику, але почуття тренду, бачення майбутнього, вміння відчути свого клієнта, або співробітника приходить з досвідом. Цьому важко просто навчитись.

Але…

Постійно навчайтесь

Ви повинні постійно навчатись, читати нову літературу, дізнаватись все нову і нову інформацію. Адже зараз тренди постійно змінюються і бізнес, який був успішний вчора, завтра може бути взагалі не затребуваний.

Навіть якщо у вас уже є колосальний досвід, все одно потрібно вчитися. На старих знаннях далеко не поїдеш, особливо зі стрімким розвитком сучасного світу, зміною тенденцій та потреб споживачів.

Не бійтесь звертатись по допомогу

Що не дає вам наважитись відкрити бізнес? Людині можуть заважати психологічні проблеми, пов’язані з дитинством.

Читайте також: Заснувала бізнес, бо звільнили: як створити ательє натуральної косметики

“Наприклад, напихали в дитинстві, що ти тупий і нічого не можеш. Ти спробував і не вийшло… Тоді така людина думає: “О, я справді тупий і нічого у мене не вийде!”.

Тут потрібно не боятись звертатись за допомогою до психолога або коуча. Але майте на увазі, що психотерапевт буде розбиратись у вашому минулому, а коуч у тому, чому ви зараз себе так поводите і що потрібно зробити, щоб змінити все.   

Коментарі

Економіка і бізнес

«Зелена пʼятниця» у Приват24: для користувачів сервісу діятимуть знижки та кешбеки до 20% з картками Mastercard

Опубліковано

З 18 листопада по 1 грудня у програмі лояльності «Привіт» у Приват24 будуть доступні знижки і кешбеки до 20% з картками Mastercard. Ці умови діятимуть для покупки електротехніки, побутової техніки, одягу, товарів для дому та палива провідних брендів.

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»

Щоб взяти участь у «Зеленій пʼятниці», необхідно протягом двох тижнів — з 18 листопада по 1 грудня включно — заходити в програму лояльності «Привіт» (у розділі «Сервіси» в додатку або веб-версії Приват24) та активувати пропозиції від партнерів. Перелік доступних покупок будуть щодня оновлювати.

Отримати знижку до 20% чи кешбек можна буде при оплаті карткою Mastercard від ПриватБанку.

Товари з вигодою

Перелік деяких уже відомих товарів, для яких будуть доступні вигідні умови:

  • ґаджети Apple — 10%;
  • побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
  • енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
  • квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
  • МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.

Також діятиме спеціальна пропозиція для клієнтів ПриватБанку, які відзначають день народження 29 листопада — у цей день для них буде доступний кешбек 20% на всі витрати з карток Mastercard. Щоб скористатися послугою, її потрібно активувати в програмі лояльності «Привіт».

Окрім цього, у ПриватБанку зазначають, що в кожного клієнта діятимуть окремі позиції знижок і кешбеків. Ловіть свою спеціальну пропозицію в «Привіт»!

Про програму лояльності «Привіт»

Це перша на банківському ринку персоналізована програма лояльності, що дозволяє клієнтам користуватися пропозиціями від провідних брендів, підібраними саме під них. Наявні знижки й кешбеки можна знайти в меню «Привіт» у мобільному застосунку чи веб-версії Приват24.

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

Енергонезалежність України: у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера

Опубліковано

Конференцію провів 14 листопада «Теплоенергетичний кластер України» у межах ІІІ Українського Будівельного Конгресу. Подію відвідали понад 70 учасників, зокрема підприємці, виробники, експерти та чиновники.

Про це повідомили організатори заходу.

Головні теми конференції

Цей форум організовували, аби об’єднати компанії задля спільного розв’язування проблем, захисту своїх інтересів перед державою та розвитку теплоенергетичної галузі в Україні.

Під час форуму проводили панельні дискусії на такі теми:

  • енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
  • інновації в теплотехніці;
  • нові підходи до енергоефективного будівництва;
  • підтримка локального виробництва.

Також однією з головних тем став вихід українських виробників на європейський ринок. Експорт вітчизняних продуктів обговорили під час панельної дискусії «Від локального до глобального».

Фото: фейсбук-сторінка «Теплоенергетичного кластера України»

Читайте також: На Київщині компенсуватимуть встановлення сонячних станцій та теплових насосів

Енергетичний сектор і держава

На конференції провели дискусію «Тендери та закупівлі» — її модерував адвокат компанії Sirius Law Артем Моргун. Під час неї виступали начальниця управління сфери публічних закупівель Мінекономіки Ірина Сопилюк та представник платформи «Е-Тендер» Ігор Архипенко.

Гості обговорили виклики в тендерах, зокрема перевірки, штрафи та проблеми з документацією. За час дискусії згадали прогалини в законодавстві та фальшивих учасників закупівель. Керівник компанії «Abplanalp Україна» Микола Скрипник поділився порадами щодо покращення виробництва й енергоефективності завдяки використанню новітнього обладнання.

На панелі, яку присвятили фінансуванню українського бізнесу, в.о. директора з малого та середнього бізнесу Sense Bank Яна Шумунова розказала про програми державної підтримки.

Про «Теплоенергетичний кластер України»

Організацію очолює Олексій Лещінський, який є експертом з теплотехніки та засновником групи компаній EnginUP. «Теплоенергетичний кластер України» працює над об’єднанням українських виробників, підприємців та представників влади, аби зміцнити енергонезалежність нашої країни.

Нагадаємо, що у Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить.

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка «Теплоенергетичного кластера України»

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

У Києві на Вокзальній відкрили оновлений безбарʼєрний «МакДональдз»

Опубліковано

Після масштабної реконструкції відкрився «МакДональдз» на Вокзальній площі в Києві. Заклад став одним із найбільших ресторанів мережі в Україні з площею 944 м², 193 посадковими місцями в залі та 88 на терасі.

Про це повідомляють в інстаграмі МакДональдз Україна.

Що змінилося?

Будівлю ресторану частково демонтували, оновили фасад та переобладнали внутрішній простір. Особливу увагу приділили безбар’єрності:

  • автоматичні двері;
  • ліфт для зручності пересування;
  • місця для людей на кріслах колісних;
  • тактильна плитка;
  • таблички шрифтом Брайля;
  • безбар’єрні вбиральні.

Ці зміни відповідають принципам інклюзивності та комфорту для всіх відвідувачів.

Нові можливості для відвідувачів

Ресторан пропонує повне меню, включно із сезонними позиціями. Замовлення можна зробити через:

  • 11 терміналів самообслуговування;
  • касу;
  • експрес-вікно.

Уперше запроваджено сервіс обслуговування за столиком, що додає зручності під час візиту.

Фото: МакДональдз Україна

Читати також: Жінки відкрили 61% нових ФОПів у 2024 році: статистика регіонів та напрямків

Графік роботи та резервне живлення

Ресторан працює з 06:00 до 22:30, а експрес-вікна — з 05:30 до 23:00. У разі відключення світла заклад продовжить роботу завдяки генератору. Служба доставки «МакДелівері» почне працювати найближчими днями.

Нагадаємо, що у Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить.

Фото обкладинки: Вілледж.

Коментарі

Читати далі