Суспільство
Причина №12, чому варто підтримати #ШоТам: ми відроджуємо авторитет української армії
Майже зруйнована і не в змозі протистояти ворогові – такою була українська армія у 2014 році, коли на нашу землю прийшли окупанти. Тоді вся країна збирала захисникам усе необхідне: від шкарпеток до озброєння.
І військо не просто вистояло, а дало потужний удар у відповідь, якого не очікував ні ворог, ні жодні експерти. І сьогодні це вже зовсім не ті ЗСУ – наша армія входить у топ-30 найпотужніших військ у світі!
Ми у #ШоТам не можемо цим не пишатися і мовчати.
Щодня розповідаємо вам про армійські справи, про нові розробки української зброї, про досягнення бійців, про потужні навчання і багато іншого. Хочемо, щоб хоробрість, мужність, авторитет і професійність наших захисників були аксіомою для кожного українця. Якщо бажаєш знати більше про військо, яке стоїть на варті спокою і миру на нашій землі, підписуйся на #ШоТам.
Підтримай нас і ми зможемо робити ще більше таких історій.
Мрія ЗСУ бути як НАТО – ще не стала реальністю, але ми впевнено крокуємо до цього!
Тут зібрали кілька публікацій про наше військо, яке відроджується “з попелу”. Це вразить навіть найзатятіших скептиків!
1. Бориса Мельника внесли до Національного реєстру рекордів як найстаршого українського добровольця. Йому 77 років і 5 з них він присвятив захисту країни.
2. Перший український розвідувальний коптер створив 23-річний Максим Шеремет, аспірант спеціальності “авіоніка” КПІ ім. Сікорського.
3. Ольга Прищепа розміновує землі Донбасу. Вона єдина жінка-сапер у своєму батальйоні.
4. Бойові частини ЗС України перейшли на нову систему харчування за каталогом продуктів. Це зокрема м’ясо, риба, овочі, фрукти та кисломолочні продукти — цього раніше ніколи не було.
5.У світі відсутні технологічні аналоги армійського блокнота, створеного українцем Владиславом Рибкою.
6. Українці розробили розумний шолом для танкістів, який бачить крізь броню та показує, по чому відкривати вогонь. Український стартап робить систему модернізації важкої броньованої техніки під назвою Land Platform Modernization Kit
Як підтримати ШоТам?
Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів:
- 29.99 гривень
- 49.99 гривень
- 99.99 гривень.
Це щомісячний платіж, який стягується автоматично.
Просто перейдіть за посиланням – “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.
Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед.
Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші. Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, Facebook, YouTube!
Суспільство
26 жовтня на Венеційській бієнале відбудеться вистава опери GAIA-24 українських композиторів Романа Григоріва та Іллі Разумейка. Ця опера завершить публічну програму українського павільйону, організовану Українським інститутом.
Про це повідомляє Український інститут.
Про виставу
Опера GAIA-24 присвячена наслідкам підриву Каховської ГЕС, який стався 6 червня 2023 року. Композитори звертаються до Геї — давньогрецької богині Землі, а також до теорії, що описує планету як живий саморегульований організм.
Анастасія Мануляк, керівниця напряму «Візуальне мистецтво» Українського інституту, зазначила, що цьогорічна програма зосереджена на темах землі та води. Оперу поставлять у середньовічній церкві Сан-Лоренцо у Венеції, що надає додаткову символіку, враховуючи, що місто стоїть на воді.
Читати також: «Щоб почувалися красивими навіть під час війни»: переселенка відкрила в Харкові простір для жінок, які також втратили дім
GAIA-24 об’єднує людське тіло та театральну сцену в музично-театральний ритуал. Опера складається з трьох актів:
- Songs of Mother Earth — звучатиме музика народів світу.
- Cabaret Metastasis — сцени, що базуються на пластичному русі оголеного тіла.
- Dance for Mother Earth — карнавальна частина, що включає різні музичні жанри, від репу до народних пісень.
Вистава триватиме близько 90 хвилин. Опера вже була представлена в Києві у травні 2024 року, а пізніше її показували в Роттердамі та Відні. Після Венеції планується виступ у Берліні.
Композитор Ілля Разумейко зазначив, що GAIA-24 має жанрове визначення «Opera del Mondo», що означає оперу, пов’язану з водою та природою, і наголосив на її символічному значенні для Європи, яка стикається з природними катастрофами.
Нагадаємо, що капелюхи українського дизайнера представили на виставці у музеї в Парижі.
Фото: Український інститут.
Коментарі