Суспільство
ПРООН запустила навчальну програму для керівників бізнес-об’єднань України
Стартувала програма навчання з компонентом практичного консультування для керівників членських бізнес-об’єднань.
Про це ШоТам повідомили в ПРООН.
Курс запустила Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні спільно з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії у рамках другої фази проєкту ПРООН «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні».
Мета програми
Метою навчальної програми є розвиток лідерів 27 обраних членських бізнес-об’єднань, щоб забезпечити перехід від типового невеликого «клубу підприємців» до всеохоплюючої підприємницької екосистеми та прискорити розвиток сектора мікро-, малих та середніх підприємств (ММСБ) в Україні шляхом зміцнення потенціалу бізнес-об‘єднань.
Очікується, що навчальна програма позитивно вплине на організаційну та фінансову стабільність бізнес-об’єднань, допоможе їм стати центрами достовірної інформації для тисяч підприємців, розвивати конструктивну співпрацю з урядовими структурами та брати участь у формуванні державної політики, спрямованої на розвиток сектору ММСП.
Тривалість навчальної програми – дев‘ять місяців та містить установчий одноденний модуль та дев’ять дводенних модулів на трьох інтегрованих рівнях: лідер/ка, фахівець/чиня, слухач/ка.
Під час навчання учасники здобуватимуть знання та практичні навички для розвитку організаційної, управлінської та фінансової спроможності своїх бізнес-об’єднань.
Читайте також: Вогняна екологічна катастрофа. Як на Донбасі борються з наслідками лісових пожеж
Навчальна програма проходитиме у Києво-Могилянській бізнес-школі. Це дасть можливість побудувати унікальний нетворкінг із керівниками усіх партнерськихбізнес-об’єднаньта випускниками програм МВА.
Представники бізнес-об’єднань вже познайомилися між собою та з концепцією навчальної програми під час установчого модуля. Вони також послухали перші лекції від експертів, які розповіли про сучасні практики управління, роль менторства та фасилітації під час організації роботи команди. Учасники активно долучалися до дискусій та вже почали «приміряти» отримані знання на власні бізнес-об‘єднання.
Довідка
Упродовж 2015-2018 рр. ПРООН у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії впроваджувала першу фазу проєкту, учасниками якої були сім бізнес-об’єднань, які досягли суттєвих результатів завдяки участі у проєкті.
Спираючись на досвід та отримані уроки, ключовим акцентом II фази проєкту є забезпечення стійкості та нарощування позитивних результатів, досягнутих на першому етапі шляхом зміцнення більш професійних, орієнтованих на попит та клієнтоорієнтованих бізнес-об‘єднань.
Проєкт також спрямований на розширення представлення бізнес-об‘єднань по всій Україні і, як очікується, позитивно вплине на їхню здатність залучати членів, сприяти конструктивній співпраці з урядовими структурами та розробку політик, що призведе до зростання сектору малих та середніх підприємств. Тож успішний досвід буде поширено у другій фазі проєкту (2019-2023 рр.), завдяки розширенню кола партнерських організацій до 27 бізнес-об’єднань різних типів зі всієї України.
До цієї групи входять Торгово-промислова палата України (ТПП), п‘ять регіональних ТПП, п‘ять регіональних універсальних бізнес-об‘днань та дев‘ять галузевих асоціацій.
Нагадаємо, у Чернігові Центр протимінної діяльності отримав нове обладнання від Уряду Канади та ПРООН.
Як ми повідомляли раніше, ПРООН навчає рятувальників технологіям, щоб визначати місцеперебування людей.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі