Суспільство
Презентували правозахисну програму RIGHTS NOW! фестивалю Docudays UA
Із 27 березня до 4 квітня під час 18-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA триватиме правозахисна програма RIGHTS NOW!
Організатори відзначають, що пандемія коронавірусу COVID-19 стала викликом для кожного. Побільшало хвилювань за здоров’я своє і близьких. З’явилися страхи щодо втрати роботи, якості навчання. Українці частіше почали запитувати себе: “що далі?”.
Під час правозахисної програми RIGHTS NOW! обговорять зміни у різних сферах життя, спричинені пандемією коронавірусу COVID-19, а також, як захистити своє право на здоров’я.
Організатори запрошують долучитися до онлайн трансляцій у Facebook та YouTube фестивалю Docudays UA, а також на сайті docuspace.org.
Лінк на подію у фейсбуці: facebook.com/RightsNowDocudaysUA
Правозахисна програма RIGHTS NOW! передбачає 11 дискусій, у межах яких разом із фахівцями та фахівчинями з громадського й державного секторів поговорять права людини в новій коронакризовій реальності.
Під час дискусії можна буде дізнатися, чи дбають українці про своє сексуальне здоров’я, як відстояти своє право на безпечні та найменш травматичні пологи, про вплив соцмереж на дитячу психіку та з якими проблемами нині найчастіше звертаються до психологів. У дискусіях обговорять проблеми в паліативній медицині, в лікуванні орфанних захворювань, і яку допомогу отримують хворі в місцях позбавлення волі. А також можна буде поглянути на проблему побудови Каховської ГЕС-2 з перспективи дотримання права людини на здоров’я.
Читайте також: Безрукавки з історією: як прикарпатець шиє та реставрує автентичні гуцульські кептарі
Складовою правозахисної програми RIGHTS NOW! буде «Жива бібліотека». Цього року «книгами» у ній стали люди, об’єднані історіями подолання стигм, упереджень та дискримінацій, пов’язаних з їхньою спільнотою чи статусом. Серед «книг» — багаторазова переможниця Параолімпійських ігор Олена Юрківська, співзасновник та вокаліст гурту «Tvorchi» Джеффрі Кенні, громадський діяч, правозахисник Дмитро Шерембей, трансгендерна жінка Анастасія Єва Домані, письменник Артем Чапай, волонтерка Леся Литвинова.
«Жива бібліотека» працюватиме щодня з 27 березня до 4 квітня в онлайн-форматі на платформі Zoom та складатиметься з кількох сесій «читання». Участь вільна. Охочі поспілкуватися із «живою книгою», мають заповнити коротку реєстраційну форму за посиланням.
Усі дискусії RIGHTS NOW! супроводжуватиме переклад жестовою мовою, що стало можливо завдяки проєкту «Інклюзивно привітні».
Нагадаємо, на Івано-Франківщині влаштовують фестиваль дельтапланеризму.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі