Суспільство
Повітряні Сили вночі збили 4 крилаті ракети і 14 дронів
Протиповітряна оборони України знищила 4 крилаті ракети, 10 ударних БПЛА і чотири розвідувальні дрони ворога під час атаки у ніч на 9 червня.
Про це повідомили у Командуванні Повітряних Сил.
За інформацією, між 22.00 та 4.00 російські окупанти завдали удару по Україні іранськими ударними дронами Shahed та крилатими ракетами повітряного базування Х-101/Х-55.
Пуски «шахедів» здійснювались з південного напрямку, крилатих ракет – із району Каспійського моря із чотирьох стратегічних бомбардувальників Ту-95мс.
Протягом атаки запущено до 16 ударних БпЛА та шість крилатих ракет повітряного базування.
Українська ППО збила:
- 4 крилаті ракети Х-101/Х-55,
- 10 ударних дронів Shahed-136/131 і «Ланцет»
- чотири БпЛА оперативно-тактичного рівня «Орлан-10» і Supercam.
Дивіться відео: Як Протиповітряні сили оборони ЗСУ героїчно прикривають бійців і бережуть наш спокій
Також авіацією Повітряних Сил ЗС України за минулу та поточну добу завдано до 20 вогневих авіаударів по засобах ППО, логістиці, військовій техніці та позиціях окупаційних військ.
Нагадаю, 6 червня українські військові знищили російський штурмовик Су-25 та чотири ворожі дрони.
А під час нічної атаки ворога 6 травня Повітряні Сили ЗСУ збили 35 із 35 крилатих ракет окупантів.
Фото: facebook.com/kpszsu.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі