Суспільство
Полтавщина отримала спецавто для мобільних бригад медиків
Полтавщина отримала спецавто для мобільних бригад медиків. Воно обладнане монітором пацієнта, дефібрилятором, холодильником для ліків та мобільними ношами.
Про це повідомив керівник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін на фейсбук-сторінці.
Зазначається, що за допомогою спецавтомобіля бригади медиків Полтавського районного Центру первинної медичної допомоги виїжджатимуть за графіками у віддалені населені пункти.
«Спеціалісти надаватимуть меддопомогу безпосередньо в авто, а також працюватимуть в амбулаторіях чи місцях, де проживають багато переселенців», — зазначив Лунін.
Такі автівки вже використовують у Кременчуцькій, Миргородській, Пирятинській громадах. Відомо, що техніку передав Червоний Хрест.
Читайте також: Чикаленко? Ратушний? Це хто взагалі? Час дізнатися, на честь кого перейменували вулиці Києва (ТЕСТ)
Нагадаємо, Львівський військовий госпіталь отримав надсучасний мікроскоп від благодійників.
Також ми розповідали, що Рівненщина отримала 11 апаратів штучної вентиляції легень з Італії.
Фото: facebook.com/Dmytro.Lunin.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі