Суспільство
Подружжя під час війни побудувало унікальний завод в Україні (ВІДЕО)
Подружжя Сергій і Тетяна Шелести під час війни не лише ризикнули побудувати сучасний завод унікального обладнання, а й вийшли на ринки 35 країн Євросоюзу та Америки, дають робочі місця, заводять до України валюту та донатять на ЗСУ.
Історію подружжя розповідає ШоТам.
Тетяна та Сергій – власники першого в Україні виробництва витяжок для салонів краси. До повномасштабного вторгнення вони жили в Дніпрі, де почали монтувати витяжки випарів від лаків SheMax.
Усі витяжки для салонів краси на той час були величезними та мали безліч недоліків. Тетяна й Сергій вирішили це виправити та винайшли сучасну – розміром із планшет.
Читайте також: Мрієте про власний яблуневий сад? Держава допоможе. Як працюють гранти на розвиток садівництва від єРобота
За плечима Тетяни – досвід побудови віртуального каталогу всіх майстрів салонів MaxWoman. А Сергій мав великий інженерний досвід проєктування. Разом вони надихалися технічною революцією Стіва Джобса і мріяли так само вийти на світовий ринок.
Коли люди дізнавалися про їхній намір побудувати завод, то запевняли, що нічого не вийде: у країні війна, підприємства зачиняються. Якщо й будувати, то вже в Польщі…
Та подружжя принципово зробило ставку на рідну Україну й почало будівництво в Ужгороді. Вони релокували з Дніпра все обладнання, яке мали, й почали будувати підприємство.
Сучасний завод був побудований, а завдяки каталогу Тетяни швидко знайшлися й покупці. Були й неприємності: плагіат від конкурентів та непорядність постачальників деталей.
Дивіться відео: 10-річний хлопчик зі Швейцарії збирає кошти на допомогу ЗСУ
Але вони запустили ще новіший вид витяжок та почали власноруч виробляти деталі для них. І замість габаритних пристроїв салони краси отримали маленький гаджет розміром усього 7 см.
«На всі наші пристрої ми маємо патент та торгову марку Європи. Ми експортуємо в 30 країн Європи та Америки. SheMax стоїть у кожному третьому салоні найбільшого Європейського ринку – Франції», – каже Тетяна.
Продукцією зацікавилися в ЄС та Америці, завдяки чому Тетяна й Сергій заводять в Україну валюту. Це дає змогу їм не лише підтримувати економіку під час війни, а й донатити на ЗСУ.
«Наша ціль на два роки – завоювати найбільший ринок у США. Глобальна ціль — довести всьому світові, що все, що зроблено в Україні – на високому рівні», – Тетяна та Сергій Шелести, власники виробництва SheMax.
Нагадаємо, рівнянин Ілля Ситницький запустив бренд тактичного військового одягу Headbag завдяки гранту єРобота.
Окрім того, у Дніпрі лікарка відкрила стоматологічну клініку на гроші з мікрогранту.
Суспільство
Про ініціативу
Стіни, які розповідають історії
Коментарі
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі