Суспільство
Піти на ярмарок і отримати грант: дізнайтесь, як знайти фінансову підтримку
Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні запрошує на Другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури, що відбудеться 2 липня 2019 року за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський».
Подія проводиться вже другий рік поспіль та є ефективним майданчиком для спілкування між грантодавцями та представниками культурних та креативних індустрій, які перебувають у пошуках фінансової підтримки для своїх культурних проектів та ініціатив в Україні.
“Щорічне проведення «Міжнародного ярмарку грантів у сфері культури» стало доброю традицією та ефективним майданчиком для спілкування між грантодавцями та представниками культурних і креативних індустрій, які перебувають у пошуку фінансової підтримки для своїх культурних проектів та ініціатив в Україні”, повідомляють організатори.
У Вас буде можливість познайомитись із найбільшими донорами у сфері культури, обмінятись досвідом і, можливо, зустріти потенційних партнерів для майбутніх проектів.
Читайте також: Український виш отримав престижний грант від Культурного фонду
Серед учасників-грантодавців ярмарку – Представництво Європейського Союзу в Україні, проект HOUSE ofEurope, Посольство США в Україні, Міжнародний фонд «Відродження», Національний Еразмус+ офіс в Україні, Чеський центр у Києві, Французький інститут в Україні, Український інститут, національні та інші закордонні інституції і посольства, які надаватимуть актуальну інформацію про напрями проектів, за якими здійснюється грант.
Заявки на участь у Ярмарку приймаються до 25 червня 2019 р. за посиланням: https://forms.gle/qw7WhaAmPEuuhB5UA
Захід організовано Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні за підтримки Українського культурного фонду. Інформаційний партнер — Громадський Простір.
За додатковою інформацією звертайтесь за е-мейлом: creativeeurope.in.ua@gmail.com
Слідкуйте за оновленнями на фейсбук-сторінці події.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі