

Економіка і бізнес
Підприємець із Харкова побудував виробництво екологічних крафт-пакетів
Харківський підприємець Кирило Климовський під час пандемії, у 2021 році, започаткував виготовлення екологічних крафтових пакетів.
Про це пише printus.com.ua.
Ідея полягала в тому, що виготовлення крафт-пакетів популярний екологічний напрямок, оскільки чимало країн запровадили заборону на використання пластикового та поліетиленового паковання. В Україні також ухвалені закони із поетапної відмови від поліетиленових пакетів.
Під час відкриття власного виробництва підприємець зіштовхнувся з труднощами. Для виготовлення пакетів він обрав обладнання китайських виробників, яке довелося доправляти в Україну за умов пандемії та ускладнень з логістикою.

Про приїзд китайських інженерів не йшлося. Кирило розраховував на команду українських інженерів. І недарма. За допомогою відеозв’язку команда змогла впоратися, і вже у квітні 2021 року лінію було введено в експлуатацію.
Читайте також: «Виробництво почали з сараю й 170$». Як ветеран із Харкова знайомить світ з українськими ножами та новим видом спорту

Це наразі Кирило з посмішкою пригадує процес інсталяції лінії та отримання перших навичок її переналагодження на виробництво пакетів різного розміру. Втім в березні та квітні було чимало безсонних ночей.
Читайте також: Як українські заморожені супи-пюре стали хітом продажу (ВІДЕО)
За неповний рік компанії «ПЕБЕГС» вдалося побудувати виробництво замкненого циклу з виготовлення крафт-пакетів багатьох типорозмірів (подарункові, для доставки їжі, для супермаркетів, кондитерських видавництв тощо).

Встановлена на підприємстві лінія може працювати з крафт-папером щільністю 80-160 г/м та зі швидкістю 40-160 пакетів на хвилину!
У 2022 р. компанія планує дооснастити виробничу лінію модулями виготовлення плоских ручок та автоматичного вклеювання ручок у пакет.
Нагадаємо, харків’янин організував «з нуля» сирний бізнес з обігом мільйон гривень.
Фото: printus.com.ua.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay