Суспільство
Під Києвом стартувало будівництво музею ретроавтомобілів
На території Золочівської сільської ради на Київщині розпочалося будівництво декількох корпусів майбутнього музею ретроавтомобілів.
Про це пише AUTO-Consulting.
Зазначається, що відкриття великого техномузею запланували на 2026 рік. Його засновник — колекціонер ретротехніки та старовинних автомобілів Андрій Ахтирський.
«У моєму дитинстві в мене не було навіть мопеда, тому я дуже заздрив іншим хлопцям. Зараз, коли я вже 10 років колекціоную, приємно усвідомлювати що захват від автівок передався і дітям», — розповів Ахтирський.
Читайте також: Як створити рекламу, яку любитимуть? Кейс агенції Bickerstaff.369, яка перейменувала «Галичину» на «Донбас» і «Крим»
У музеї 20 століття будуть представлені не лише автівки, а й працюватимуть інсталяційні зони.
Нагадаємо, у Луцьку відкрили для відвідувачів Вежу князів Чорторийських з оборонним муром та підземеллями.
Читайте також, як у Києві волонтери-механіки розробили унікальне багі «Дракаріс» для ЗСУ
Фото: autoconsulting.ua.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі