Звяжіться з нами

NewСхід

Переселенец создал легендарный бренд пива на старой лесопилке

14.03.2019

Переселенец Василий Микулин оставил пивоварню в Донецке в 2014-м, чтобы начать с нуля в Киеве и построить целый бренд “Varvar”!

Василий Микулин вместе с партнерами – Натальей Ковалевской и Алексеем Гавришем, – а еще командой единомышленников решил применить свои знания в новом проекте. Переселенец создал легендарную пивоварню на лесопилке. Крафтовое пиво “Varvar” стоит на полках в “Сильпо” и “Fozzy” и продается в 200 пабах Украины и Австрии.

Василий Микулин уехал из Донецка в 2014-м. Пришлось оставить пивоварню и паб на 600 мест.

Читайте также: Крупнейший завод керамики в Славянске дает работу переселенцам и ветеранам

В Киеве пришлось начинать заново на старой лесопилке. Стартового капитала вложил $120 тысяч. Сами спроектировали и сварили оборудование. Живое непастеризованное пиво настаивают в дубовых бочках.

Основная разница между крафтовой пивоварнями и традиционными заводами – вкус пива. Крупные производители делают ставку на объемы и рекламу, малые – на неповторимость вкуса. В пива всего три ингредиента – вода, солод и хмель. Но качество, пропорции и разный температурный режим позволяют получить практически безграничную палитру вкусов. В пиве это главное. Крафтовое пиво – в разы дороже, чем заводское, поэтому может победить только качеством. Причина дороговизны – малые масштабы и цена компонентов. Когда вода и солод – отечественные, то хмель преимущественно импортируется.

Читайте також: Как священник-переселенец в Доброполье воду очищает

«Varvar» за свою менее чем трехлетнюю историю сварил уже 60 сортов пива. Это еще одно преимущество небольшой пивоварни перед большим заводом – мобильность, возможность экспериментировать и следовать за вкусами клиентов. Сначала новые вкусы изобретал основатель бренда. Позже его идеи подхватил главный пивовар.

Сейчас у Василия 3 паба, а в планах – еще 5!


NewСхід

У зоні ООС запустили культурний проєкт “Українське кіно – Донеччині”

На сході України, в районі проведення операції Об’єднаних сил, стартував культурний проєкт “Українське кіно – Донеччині“. Про це повідомили у пресцентрі штабу ООС.

Захід організований командуванням Об’єднаних сил спільно з Громадською організацією “Мистецька вежа” та за підтримки Державного Агентства України з питань Кіно.

До списку привезених фільмів увійшли художні стрічки:

 • “Позивний «Бандерос”;
 • “Червоний”;
 • “Гуцулка Ксеня”;
 • “На своїй землі.

Документальні фільми:

 • «Перша сотня”;
 • “Будинок «Слово”.

Дитячі фільми:

 • “Викрадена принцеса. Руслан та Людмила”;
 • “Микита Кожум`яка”;
 • “Сторожова застава”;
 • “Трубач”.

Читайте також: Компанія HBO купила права на показ українського фільму

Раніше команда вже презентувала проєкт “Українське кіно – Донбасу” в маленьких містечках Луганщини й Донеччини. Вони вже побували у Привіллі, Новодружеську і Кримському. На черзі Кряківка, Трьохізбенка і Щастя.

Читати далі

NewСхід

11 міст Донеччини отримають понад 106 мільйонів державних коштів

Уряд схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Про це йдеться на сайті Асоціації міст України.

“Із загальної суми державної субвенції містам Донеччини спрямують понад 106 мільйонів гривень. Кошти отримають міста Мар’їнка, Волноваха, Гірник, Залізне, Красногорівка, Курахове, Родинське, Святогірськ, Українськ, Часів Яр, а також селище Нікольське”, – повідомив регіональний консультант з бюджетних питань Асоціації міст України Олександр Меланченко. 

Читайте також: Українці отримають компенсацію за зруйноване на Донбасі житло

Найбільше грошей отримала Волноваха – 18 млн грн. На другому місці за обсягом наданої субвенції – місто Курахове з майже 16 мільйонами. На третьому – прифронтова Красногорівка: їй виділено понад 12 млн грн додаткових фінансових ресурсів.

Читати далі

NewСхід

ООН виділить 5 млн доларів для зміцнення безпеки Донбасу

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй розпочала новий проєкт, спрямований на покращення громадської безпеки та доступу до правосуддя на сході України. Про це повідомляє пресслужба ПРООН.

“Новий проєкт у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Нідерландів, покликаний покращити громадську безпеку, доступ до правосуддя, забезпечення правопорядку та вирішити низку проблем, що виникають внаслідок затяжного збройного конфлікту на сході України”, – ідеться у повідомленні.

Посилення згуртованості суспільства та зміцнення безпеки

Основна увага проєкту буде спрямована на зміцнення безпеки і верховенства права та посилення згуртованості суспільства на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей.

Він опиратиметься на роботу, проведену Програмою ООН із відновлення та розбудови миру в межах попередніх проектів для стабілізації та підвищення рівня громадської безпеки в цих областях.

Читайте також: Агенція ООН оголошує конкурс проєктів для допомоги переселенцям

Співпраця із громадами

Також у рамках проєкту проводитиметься співпраця з місцевими інституціями, що відповідають за безпеку і добробут жителів сходу країни, розвиватиметься співпраця цих інституцій з місцевими громадами. Створюватимуться нові та покращуватимуться старі механізми для вирішення конфліктів, надаватимуться послуги з реінтеграції колишніх військовослужбовців.

Читайте також: Мешканці ОРДЛО отримають медичне обладнання від ООН

Довідково про Програму

Як відомо, Програма ООН із відновлення та розбудови миру працює у 6 областях України: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській і Житомирській.

Її реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Читати далі

NewСхід

Українці отримають компенсацію за зруйноване на Донбасі житло

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій запровадили механізм, який дасть змогу отримати компенсацію за зруйноване житло внаслідок бойових дій. Гранична сума допомоги – 300 тисяч гривень.

Відтепер власники житлових будинків та квартир, що були зруйновані внаслідок російської агресії, зможуть отримати від держави грошову компенсацію відповідно до отриманих збитків, сказано на сайті Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Схвалений урядом механізм передбачає, що місцеві військово-цивільні адміністрації проводитимуть обстеження зруйнованого житла в зоні бойових дій та видаватимуть відповідну компенсацію постраждалим.

Для того, щоб отримати компенсацію, необхідно подати заяву до однієї зі спеціальних комісій, що створені при обласних військово-цивільних адміністраціях. Форми, за якими треба заповнювати заяву, буде надано міністерством пізніше.

За інформацією прес-служби, на Луганщині налічується 393 зруйновані приватні будинки.

Читати далі

NewСхід

У Станиці Луганській запустили автобус до КПВВ

Із 15 липня пенсіонерів і людей з інвалідністю у так званій сірій зоні Станиці Луганській із боку підконтрольної Україні території почав підвозити спеціальний автобус, передає Громадське із посиланням на інформацію Луганської ОДА.

“Відсьогодні від мосту у Станиці Луганській до першого пункту пропуску на нашому боці людей похилого віку та інвалідів буде підвозити спеціалізований автобус”, – ідеться у повідомленні.

Довжина «дороги життя» — всього 800 метрів по нульовці, але для багатьох після екстремального спуску з дерев’яного мосту вони були справжнім випробуванням.

Нагадаємо, поблизу Станиці Луганської можуть відкрити логістичний центр.

Читати далі

NewСхід

Виші-переселенці Донбасу отримають до 350 тисяч доларів

США пропонує надати вишам-переселенцям з Донбасу фінансування, передає ІА “Вчасно”.

“Посольство США в Києві оголошує можливості фінансування на підтримку проєктів, що сприяють діяльності українських університетів, переміщених унаслідок військового конфлікту на Донбасі”, – ідеться у повідомленні.

Для кого створена програма?

Грантову програму створено для підтримки інноваційних і результативних проєктів з метою допомоги українським переміщеним університетам, їх викладачам, студентам та іншому персоналові, а також громадам, які вони зараз обслуговують.

Заявки на участь у програмі можуть подавати зареєстровані в Україні та США неурядові й неприбуткові організації.

Читайте також: Два донецьких виші-переселенці потрапили у ТОП-20 українського рейтингу

За наявності коштів організації можуть подавати заявки на грант розміром до 350 000 доларів. Залежно від отриманих пропозицій посольство може надати один великий грант або кілька менших грантів.

Теми проектів, які підпадають під участь у програмі:

 • пропозиції можуть включати запити на надання коштів для купівлі обладнання чи академічних матеріалів, але ця сума не повинна перевищувати 20% загальної суми запитуваного гранту. Цей грант не може бути використано на підтримку проєкту, що стосується інфраструктури.
 • проєкти, що заохочують подальшу інтеграцію українських переміщених університетів у їхні нові громади, включно з поглибленням співпраці між переміщеними університетами та іншими вищими навчальними закладами України.
 • планування кар’єрного розвитку студентів та випускників українських переміщених університетів.
 • проєкти, спрямовані на зміцнення потенціалу переміщених університетів шляхом підвищення обізнаності у використанні електронних ресурсів і технологій.
 • проєкти що підтримують українських ветеранів шляхом освітніх програм, на основі одного або кількох переміщених університетів.
 • проєкти, що безпосередньо сприяють відновленню та розвиткові бібліотек переміщених університетів.

Дедлайн подачі заявок — 16 серпня 2019 року.

Читати далі
Суспільство2 години тому

“П’яний посуд” із Харкова конкурує з ІКЕА та продається в Омані

Технології2 години тому

Київському облавтодору передали партію дорожніх машин

Технології2 години тому

Для ЗСУ закуплять надсучасне медичне обладнання

Суспільство3 години тому

Аеропорт у Черкасах готується до відновлення польотів

Суспільство3 години тому

У Києві будинки отримуватимуть паспорти: для чого це потрібно?

Суспільство3 години тому

В Одесі відреставрують 100-літні трамвайні зупинки

Суспільство4 години тому

Держава профінансує 280 проектів будівництва та реконструкції шкіл і дитсадків

Технології4 години тому

В Україні хочуть створити центр кібербезпеки у сфері телекомунікацій

Економіка4 години тому

Українські банки почнуть використовувати нові реквізити рахунків

NewСхід5 години тому

У зоні ООС запустили культурний проєкт “Українське кіно – Донеччині”

Технології5 години тому

На всіх парковках України до 2030 року можуть з’явитися електрозарядки

Економіка5 години тому

Переселенці з Криму виготовляють на Черкащині 20 видів крафтових сирів

Суспільство6 години тому

На першу сортувальну станцію у Запоріжжі принесли вже більше 700 кг вторсировини

Суспільство6 години тому

Про завантаженість дитячих садочків Києва батьки можуть дізнаватися онлайн

NewСхід6 години тому

11 міст Донеччини отримають понад 106 мільйонів державних коштів

Технології7 години тому

Фортеця Тустань запрошує туристів випробувати локацію віртуальної реальності

Суспільство7 години тому

В Умані відкрили оновлену частину фентезі-парку “Софіївка”: що цікавого

Технології7 години тому

На зупинках у Вінниці встановлять 50 електронних табло

Суспільство8 години тому

Назвали ТОП-5 найпопулярніших вишів серед абітурієнтів

Технології8 години тому

Норвежці зведуть сонячну станцію на 12,6 га у Київській області

Технології8 години тому

Українські десантники отримали новітні БТР

NewСхід9 години тому

ООН виділить 5 млн доларів для зміцнення безпеки Донбасу

Суспільство9 години тому

Українські собаки-рятувальники потрапили до сотні найкращих у світі

Суспільство9 години тому

Перші пропозиції: якою буде об’їзна дорога Борисполя

Технології10 години тому

Літак Збройних сил пройшов успішні випробування з турецькими радіостанціями

Суспільство10 години тому

На лівому березі Києва завершується масштабна реконструкція стадіону

Суспільство10 години тому

В Україні набув чинності закон про мову

Технології11 години тому

Український проєкт компактної фотостудії зібрав $25 000 за 2 години

NewСхід12 години тому

Українці отримають компенсацію за зруйноване на Донбасі житло

Суспільство12 години тому

У Києві реставрують чотири пам’ятки

Суспільство12 години тому

Синдром бідності: що це таке та як розпізнати

Суспільство1 день тому

Ліки з доставкою додому: як Liki24.com вирішує проблеми українців

Суспільство1 день тому

В Україні по-новому будуватимуть лікарні

Технології1 день тому

Українці створили камери для власників домашніх тварин: можна дистанційно розважати своїх улюбленців

Технології1 день тому

На Волині ввели в експлуатацію модернізовану систему посадки українського виробництва

Суспільство1 день тому

Коли українським абітурієнтам обов’язково потрібно буде здавати ЗНО з англійської

NewСхід1 день тому

У Станиці Луганській запустили автобус до КПВВ

Суспільство1 день тому

Головну вулицю України внесуть до списків спадщини ЮНЕСКО

Суспільство1 день тому

Українська тенісистка перемогла у Вімблдонському юніорському турнірі: це вдруге в історії світового тенісу

Суспільство1 день тому

На Прикарпатті встановлюють лавки, зроблені з пластикових кришечок

Технології1 день тому

Повітряні сили України переходять на систему логістики НАТО

Технології1 день тому

Сервіс таксі Uklon запустив можливість оплати проїзду через Google Pay

Суспільство1 день тому

Український майстер викував героїню “Гри престолів” із заліза

Економіка1 день тому

Бізнес на палаючому поліні. Власник Vogner про те, як поєднати прибуток та екологічність

Суспільство1 день тому

Де полюбляють відпочивати українці: рейтинг від Google

Технології1 день тому

У ЗСУ оновили близько половини санітарного транспорту

Суспільство1 день тому

Для електромобілів в Україні введуть нові дорожні знаки і зелені номери

Суспільство1 день тому

У Києві школярі отримуватимуть електронні учнівські квитки

NewСхід1 день тому

Виші-переселенці Донбасу отримають до 350 тисяч доларів

Суспільство1 день тому

Український школяр здобув срібло на Олімпіаді геніїв у США

269 e1562924327231
Суспільство2 дні тому

ТурботаHub: капелан створив центр адаптації для ветеранів АТО

272 e1562929401762
Економіка2 дні тому

Каберне Совіньйон за 90 грн та 15 000 літрів вина на рік: історія закарпатської винарні Nota Bene

273 e1562930054299
NewСхід2 дні тому

Як вибити молотком зі шкіряної сумки візерунок та 3500 грн на додаток

271 e1562925580499
Суспільство2 дні тому

Разом попри все: як дівчина рятує життя своєму чоловіку-ветерану АТО

Економіка2 дні тому

Жорсткий та неввічливий crash-ТЕСТ: Який ти бізнесмен?

262 e1562837389481
Суспільство2 дні тому

Син українського героя став чемпіоном світу з футболу

Суспільство2 дні тому

Два вестибюлі київського метро працюватимуть без жетонів уже з 15 липня

268 e1562923802732
NewСхід2 дні тому

На Донеччині створюють екосувеніри, які з’єднують Україну

Суспільство2 дні тому

Київські екскурсії локаціями серіалу “Чорнобиль” уже запустили

260 e1562836166523
Суспільство2 дні тому

Власний Гранд Каньйон і не тільки: Кривий Ріг запрошує туристів на екстремальні екскурсії

249 1 e1562576298400
Суспільство3 дні тому

Житловий квартал патріотів під Києвом, де Україна змінюється на краще

IMG 5564
Суспільство3 дні тому

Ігрові зони для дітей та кімната “маленький свідок”: як зміняться українські суди

264 e1562841867942
NewСхід3 дні тому

На Донбасі підприємець добуває паливо з гуми, полімерів та ПЕТ-пляшок

28507 e1562945307786
Економіка3 дні тому

Україна підписала угоду про безвіз із ще однією країною

265 e1562850548401
Без рубрики3 дні тому

Чому морська академія в Херсоні унікальна: відео

266 e1562919265702
NewСхід3 дні тому

Вихователька зі Сватового робить Залізну людину… з торта

267 e1562923379141
Економіка3 дні тому

Покинула все, щоб варити сир: як полтавка сама зробила успішний бізнес

263 e1562667925542
Суспільство3 дні тому

Ніяких чортів: чому варто відвідати Чортків

fotolivejournalcom rect 14cb 50px qpr e1562947618470
Суспільство3 дні тому

ТОП-10 позитивних новин тижня

261 e1562598048969
Економіка3 дні тому

Харківським склом прикрашають готелі в Омані і Дубаї

269 e1562924327231
Суспільство2 дні тому

ТурботаHub: капелан створив центр адаптації для ветеранів АТО

272 e1562929401762
Економіка2 дні тому

Каберне Совіньйон за 90 грн та 15 000 літрів вина на рік: історія закарпатської винарні Nota Bene

273 e1562930054299
NewСхід2 дні тому

Як вибити молотком зі шкіряної сумки візерунок та 3500 грн на додаток

271 e1562925580499
Суспільство2 дні тому

Разом попри все: як дівчина рятує життя своєму чоловіку-ветерану АТО

262 e1562837389481
Суспільство2 дні тому

Син українського героя став чемпіоном світу з футболу

268 e1562923802732
NewСхід2 дні тому

На Донеччині створюють екосувеніри, які з’єднують Україну

260 e1562836166523
Суспільство2 дні тому

Власний Гранд Каньйон і не тільки: Кривий Ріг запрошує туристів на екстремальні екскурсії

249 1 e1562576298400
Суспільство3 дні тому

Житловий квартал патріотів під Києвом, де Україна змінюється на краще

264 e1562841867942
NewСхід3 дні тому

На Донбасі підприємець добуває паливо з гуми, полімерів та ПЕТ-пляшок

265 e1562850548401
Без рубрики3 дні тому

Чому морська академія в Херсоні унікальна: відео

266 e1562919265702
NewСхід3 дні тому

Вихователька зі Сватового робить Залізну людину… з торта

267 e1562923379141
Економіка3 дні тому

Покинула все, щоб варити сир: як полтавка сама зробила успішний бізнес

263 e1562667925542
Суспільство3 дні тому

Ніяких чортів: чому варто відвідати Чортків

261 e1562598048969
Економіка3 дні тому

Харківським склом прикрашають готелі в Омані і Дубаї

257 1
Суспільство4 дні тому

Українка у США організувала курс англійської мови для рідної школи в Сумах

256 e1562576402298
Суспільство1 тиждень тому

“Сніг на голову”: кафе у Харкові, де люди з інвалідністю готують кулінарні шедеври

255 e1562577248765
Технології1 тиждень тому

17-річна українка здійснила унікальний прорив у медицині

259
Суспільство1 тиждень тому

Як українські “п’яні” стакани підкорили світ

246 1 e1562576424137
Економіка1 тиждень тому

Динозаври у стилі стимпанк: український майстер виробляє скульптури з металобрухту та продає їх за $2000

cropped 246
Суспільство1 тиждень тому

Як священник-староста відновив життя у глибинці на Дніпропетровщині

247
Технології1 тиждень тому

Українці створили футболки для протирання окулярів

253 1
Суспільство1 тиждень тому

Картингова лихоманка на Чернігівщині: у містечку Остер збираються будувати картодром міжнародного рівня

248
Суспільство1 тиждень тому

Опера під відкритим небом: як український райцентр заманив купу туристів

239
Суспільство1 тиждень тому

Не равликами єдиними: ТОП-5 екзотичних українських ферм

251
Суспільство1 тиждень тому

Майже Венеція: у Вінниці туристів катають на екзотичній гондолі

258
Економіка1 тиждень тому

Як заробити 35 000 доларів на гектарі черешні

254
Суспільство1 тиждень тому

Бандерівська кав’ярня: як працює прикарпатський центр реабілітації бійців

252
NewСхід1 тиждень тому

Переселенка заснувала на Донеччині естетичний центр і допомагає онкохворим

243
NewСхід1 тиждень тому

Переселенець шиє білизну на експорт до Франції

242
Економіка1 тиждень тому

Як побудувати бізнес на салатній зелені з нуля

241
Економіка1 тиждень тому

Підприємець у Харкові робить гамаки за 10 тисяч гривень

240
NewСхід2 тижні тому

Ляльки майстрині з Донбасу підкорюють ринки Європи і США

230
NewСхід2 тижні тому

Пряжа Barwa: як бізнес-леді з Маріуполя заснувала власне виробництво

235
Економіка2 тижні тому

Ульотні “льотні” комбінезони українського виробництва, які скуповують Америка та Європа

233
NewСхід2 тижні тому

На Донеччині колишній викладач відкрив унікальний столярний дім

238
Економіка2 тижні тому

Гра престолів та коти: українка робить “залізні трони” для домашніх улюбленців

cropped 231
Суспільство2 тижні тому

Мандруй: сім неймовірних озер України, які варто відвідати

232
NewСхід2 тижні тому

Сувеніри з гільз та патронів: незвичайні витвори від військовослужбовиці добровольчого батальйону

234
Економіка2 тижні тому

Закарпатська грибна юшка смакує за кордоном: підприємниця зробила бізнес на сушених грибах

224
NewСхід2 тижні тому

Підприємниця з Донеччини навчає діточок програмуванню та китайської мови

cropped 225
Суспільство2 тижні тому

Український полковник консультував творців культового серіалу “Чорнобиль”

215
Економіка2 тижні тому

Бізнес на равликах: на Закарпатті заробляють десятки тисяч доларів на незвичайній фермі

cropped 237
Економіка2 тижні тому

Училище на Вінниччині виготовляє найдорожчий сир в Україні

226
NewСхід2 тижні тому

Масаж як бізнес: скільки заробляє переселенка з Луганська

228
NewСхід2 тижні тому

Лікар у Попасній провів під обстрілами 380 операцій

236
Суспільство2 тижні тому

ТОП-5 виробників українського морозива

223
NewСхід2 тижні тому

Підприємець на Донбасі вчить, як заробляти сотні доларів на взутті

222
Економіка2 тижні тому

У Харкові подружжя виготовляє популярні за кордоном алкогольні цукерки

220
Економіка2 тижні тому

Колишній тракторист на Луганщині заробляє на сирі до 35 000 грн

217
Економіка2 тижні тому

Українець заснував бізнес на картинах з моху

cropped 216
Суспільство3 тижні тому

Неймовірне місто в Україні, яке варто відвідати на вихідні

cropped 219
Суспільство3 тижні тому

Кинула виклик учневі: як запальна директорка запропонувала вихованцю парі на схуднення

212
NewСхід3 тижні тому

Переселенець зробив успішний бізнес на прибиранні

218
Суспільство3 тижні тому

Дівчата можуть усе: як візажистка зі Львівщини стала далекобійницею

213 1
NewСхід3 тижні тому

Як громада на Донеччині відродила життя у селі

214
Суспільство3 тижні тому

Єдина в Україні гінекологиня на візку допомогла народитися сотням малюків

211
Технології3 тижні тому

Мрія еколога: українець виробляє унікальні меблі з картону

210
Економіка3 тижні тому

“Сік” із хробаків: на Житомирщині фермер успішно розвиває незвичний бізнес

209
NewСхід3 тижні тому

Український студент винайшов програму, що прогнозує інфаркт

198
Суспільство3 тижні тому

Незряча 6-річна киянка стала рекордсменкою України

207 1
Економіка3 тижні тому

Як весільні сукні з Івано-Франківська підкорюють світ

206
NewСхід3 тижні тому

Луганчанка створила власний бренд одягу із залишків тканини

Screenshot 6
Технології4 тижні тому

Як українці будують smart-оазиси на сонячних панелях в Арабських Еміратах

07295197236c0f1688ab4e6062107ace e1560506463730
Суспільство4 тижні тому

Як канадець закохався в Україну та переїхав сюди назавжди

DSC 4035 768x513
Економіка4 тижні тому

Від безіменного виробника до відомого бренду: історія власника сироварні “Іберія”

imgonline com ua resize jh61sa8nuohewtya 1024x768
Економіка4 тижні тому

ТОП-5 відверто дивних бізнес-ідей від успішних українців

0060 e1560505088431
Економіка4 тижні тому

На Закарпатті фермер збудував ягідну імперію на лекварі

201 2
NewСхід4 тижні тому

Волонтерка на Донбасі допомагає тисячам людей

IMG 0819
Економіка4 тижні тому

Франківець робить меблі з мотлоху і продає за кордон

184
Суспільство4 тижні тому

Дрогобич дивує туристів селфі-точками: що там цікавого

Тренди