Можливості
Pact Ukraine оголошує конкурс проєктів на підтримку жіночих правозахисних організацій
Міжнародна організація «Pact Ukraine» оголосила конкурс для коаліцій, створених місцевими жіночими правозахисними організаціями (МЖО).
Про це повідомили на сайті організації.
Про конкурс
Конкурс відбувається у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який впроваджується «Pact Ukraine» за підтримки Уряду Канади.
Напрямки та пріоритетні теми конкурсу включають:
- підсилення місцевих рішень задля поліпшення доступу до послуг для жінок і дівчат;
- просування ефективних стратегій соціальної згуртованості внутрішньо переміщених жінок та їхніх сімей у приймаючих громадах;
- розробка місцевих та регіональних політик та заходів, спрямованих на підвищення економічної безпеки жінок;
- посилення лідерства та участі жінок у прийнятті рішень на місцевому та регіональному рівнях.
Хто може взяти участь
У конкурсі можуть взяти участь коаліції МЖО зі всієї України. Вона має складатись з однієї лідуючої організації та принаймні двох партнерських організацій. Лідуюча організація буде отримувати кошти і нести загальну відповідальність за реалізацію проєкту та звітність.
Перелік партнерських організацій та їхні обов’язки повинні бути прописані у проєктній заявці. Листи – зобов’язання від партнерських організацій мають бути включені до проєктної заявки.
В першу чергу «Pact Ukraine» підтримає проєкти місцевих жіночих правозахисних організацій, спрямовані на:
- покращення доступу до психосоціальних, медичних, адміністративних послуг, правової та інших видів допомоги для внутрішньо переміщених жінок і жінок у приймаючих громадах;
- розширення економічних прав і можливостей та фінансової безпеки жінок завдяки розвитку жіночого підприємництва та підвищення можливостей працевлаштування;
- сприяння соціальній згуртованості між внутрішньо переміщеними жінками і жінками у приймаючих громадах; формування жіночого лідерства та посилення участі жінок в розбудові миру та відновленні країни.
Які умови
В умовах конкурсу прописані певні критерії відповідності, зокрема:
- Юридично зареєстрована в Україні неприбуткова неполітична організація, очолювана жінкою, місією якої є боротьба з усіма формами дискримінації жінок та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків у всіх сферах суспільства шляхом просування прав жінок (представляючи різні групи) як права людини; адвокація (від місцевої до міжнародної політики); просвіта та підвищення обізнаності; моніторинг дотримання прав жінок на основі міжнародних документів та національного законодавства і політик на його виконання; надання послуг жінкам та дівчатам.
- Гендерна рівність та права жінок мають бути основним напрямком діяльності організації, що відображається у її статутній документації та поточній діяльності.
- Визнаний досвід в створенні та координації мереж і коаліцій на (між)регіональному та місцевому рівнях та роботі з ширшим колом стейкхолдерів.
- Визнаний досвід в адвокації та просуванні ґендерної рівності та прав жінок на національному, регіональному та/або місцевому рівнях.
Кожна заявка має містити адвокаційну діяльність як складову проєкту.
Фінансування
Максимальне фінансування кожного окремого проєкту не має перевищувати суму 20 000 CAD (канадський долар). Бюджет окремого проєкту розраховується у американських доларах по курсу 1 USD= 1.28017 CAD.
Тривалість кожного гранту не повинна перевищувати 7 місяців.
Як взяти участь
Для того, аби взяти участь у конкурсі, необхідно надіслати заявку на електронну адресу: grants.wou@pactworld.org. У заголовку повідомлення потрібно вказати: Z4867/FR/CG3.
Заявка має включати:
- аплікаційну форму;
- форму бюджету;
- деталізацію бюджету;
- положення про неприналежність;
- листи-зобов’язання від партнерських організацій коаліції;
- статут організації ;
- свідоцтво, витяг чи виписка про державну реєстрацію організації;
- довідка про неприбутковість організацій;
- копію протоколу зборів, на яких обрано (переобрано) діючий керівний склад організації (раду директорів або правління організації), та копію наказу про його затвердження.
Шаблони документів можна завантажити на сайті.
Усі матеріали та підтверджуючі документи мають подаватися українською мовою.
Організатори, наголошують, що аплікаційна форма має містити підписаний відповідальною особою титульний аркуш з наступною інформацією: назва проєкту, назва організації, яка подає проєктну заявку, контактна особа організації: її ім’я, посада, адреса, телефон та електронна пошта.
Описова частина проєктної заявки повинна бути в форматі MS Word, з одинарним відступом та не перевищувати 8 сторінок.
Дедлайн
Заявки прийматимуть до 20 березня (до 18:00). Усі заявники отримають повідомлення про результати розгляду їхньої заявки письмово електронною поштою.
Нагадаємо, Європейський Союз надасть 1500 грантів для українського малого та середнього бізнесу у межах програми «Єдиний ринок».
Фото: pactukraine.org.ua
Можливості
Програма курсу
- шукати бізнес-ідеї;
- писати ефективні бізнес-плани;
- будувати злагоджені команди;
- враховувати ризики та маркетингові тенденції;
- знаходити інвестиції для власної справи;
- отримувати гранти від донорів.
Експерти відеонавчання
Де переглянути
Довідка про організацію «МХП — Громаді»
Коментарі
Можливості
Хто може податися на грант
- стартапи;
- компанії;
- неприбуткові організації;
- дослідницькі установи;
- інші команди, які створюють інноваційні рішення на базі Llama.
Довідка про Meta
Коментарі
Можливості
Ірина Соколова
переселенка, яка заснувала проєкти для ВПО в Миргороді.
Коментарі