Суспільство
Оператори Армії дронів уразили рекордну кількість російських гармат за тиждень
Минулого тижня Армія дронів уразила рекордну кількість ворожих гармат – 56 одиниць.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
«Минулого тижня воїни приділили окрему увагу гарматам та уразили 56 одиниць. Росіяни активно використовують цю зброю, намагаючись зупинити контрнаступ Сил оборони. Але оператори Армії дронів порушують плани окупантів», – написав Федоров.
Також минулого тижня українські воїни уразили 41 танк та 34 броньовані машини.
Дивіться відео: Історія Віри Холодної – української зірки німого кіно
Про Армію дронів
У липні 2022 року стало відомо, що Міністерство цифрової трансформації, Генштаб ЗСУ та платформа UNITED24 збирають Армію дронів для українських військових. Це комплексна програма, у межах якої запланована системна закупівля дронів, їхній ремонт та курси навчання фахівців.
Аби допомогти ЗСУ і долучитися до збору достатньо переказати кошти через платформу UNITED24. Або передати армії власний дрон.
Нагадаємо, українські військові за допомогою дрона-камікадзе знищили російський танк Т-72 на Запорізькому напрямку.
До того ж на Куп’янському напрямку воїни 92 ОШБр уразили самохідну артилерійську установку «Акація».
Фото: facebook.com/army.of.drones.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі