Суспільство
Оголосили національний конкурс «Благодійна Україна» на кращі волонтерські ініціативи
«Асоціація благодійників України» оголосила прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021».
Конкурс має на меті відзначити найкращі благодійні та волонтерські ініціативи, реалізовані протягом 2021 року.
«Благодійна Україна-2021» – це єдиний загальнонаціональний проєкт з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.
Переможців визначатимуть у 18 колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях.
У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа та інші – всі, хто надавав благодійну чи волонтерську допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2021 року.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку та надіслати її електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com до 7 березня 2022 року (включно).
Читайте також: У Кропивницькому майстриня підтримує жінок із онко безкоштовним татуажем (ВІДЕО)
Заповнюючи заявку, обов’язково потрібно вказати номінації, під які підпадає діяльність благодійника.
Термін прийому заявок на конкурс до 7 березня 2022 р.
Переможців конкурсу, яких визначить Національна експертна рада конкурсу, нагородять навесні 2022 року. Участь у конкурсі безоплатна.
Детальні умови участі, перелік номінацій, основні етапи конкурсу, положення про конкурс та заявка за посиланням.
Нагадаємо, підлітки зібрали кошти на нове обладнання для лікарні Охматдит.
Фото: blagoukraine.org.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі