Суспільство
Одесит мандрував чотирма континентами на велосипеді
Одесит Руслан Верин поставив собі за мету здійснити кругосвітню подорож на велосипеді. Він уже побував у Африці, Азії, Північній і Центральній Америці, і зупинятися не збирається. Про це йдеться у матеріалі UA|TV.
Велосипедист бере з собою в подорожі тільки найнеобхідніше, а ночує в наметі. З ним завжди перебуває його вірний супутник – український прапор, який прикріплений до велосипеда.
Подорожі не без екстриму
Жодна велоподорож не обходиться без курйозів, екстриму та пригод. У Панамі Руслана пограбували – забрали гроші та документи. Не дивлячись на це, одесит продовжив подорож. Але в Перу чекала ще одна неприємність – без документів його не пустили на літак, вивантажили багаж і не хотіли повертати в Україну.
“Звичайно, в той момент було важкувато усвідомлювати, що змінюються плани. Але я розумів, що той шлях, який я пройшов, і той ризик, на який пішов, був виправданим на 100%”, – розповідає Руслан Верин.
Читайте також: Українець дістався автостопом від Львова до Антарктиди
Підкорення Аляски
Найскладніше було підкорити Аляску, визнає мандрівник. Там його рятували тільки теплі речі.
“Коли я проїхав Аляску і заїхав у Канаду, виявилося, що там ще холодніше. І мої сподівання про південь виявилися не такими вже й правдивими. У мене були теплі речі. Але мало мати теплі речі, потрібно ще вміти їх комбінувати. Якщо неправильно поєднати флісову кофту та вітровку – можна підмерзати”, – зазначає веломандрівник.
“Важливо розповісти світові про Україну”
Руслан підкреслює, що для нього важливо розповісти світові про рідну країну. Якщо його запитують, як він виживає в нелегких умовах подорожей, одесит з гордістю говорить, що українці можуть все.
Читайте також: Ветеран АТО відправиться у пішу мандрівку від Норвегії до Північно-Льодовитого океану
Детально про свої подорожі Руслан розповідає в Instagram і YouTube. У нього понад 30 тисяч підписників.
Також, щоб заробляти на життя, Руслан веде бізнес у курортній Затоці Одеської області. Сподівається, що його подорожі теж почнуть приносити гроші. Адже тоді у нього буде статус професійного мандрівника.
На осінь наш герой вже запланував нову велоекспедицію – Південною Америкою, а на черзі – Австралія.
Суспільство
- від 510 до 5 100 гривень за незаконну вирубку в межах міста;
- від 17 000 до 25 500 гривень або навіть позбавлення волі до трьох років за вирубку в лісових зонах.
Коментарі
Суспільство
У Дарницькому районі Києва очистили озеро Зариваха, а незаконну дамбу, яка перекривала водойму, демонтували.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, інспектори отримали звернення про засмічення прибережної смуги. На місці вони побачили стихійне звалище, дамбу, зведену з мішків та шин, а також трубу, встановлену без дозволу.
Читати також: На ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО)
Співробітники КП «Плесо» розчистили прибережну зону озера та демонтували незаконну конструкцію. Завдяки спільним зусиллям вдалося відновити природний вигляд прибережної території та покращити її екологічний стан.
Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).
Фото обкладинки: Freepik.
Коментарі