Суспільство
Одеська виноробня започаткувала в Україні виробництво бальзамічного оцту
Одеська сімейна виноробня “Колоніст” почала випускати бальзамічний оцет “Бессарабіко”. Одним із секретних інгредієнтів для отримання унікального смаку українського бальзаміка став мед.
“Ми перші виробники бальзамічного оцту в Україні. Наш бальзамічний оцет “Бессарабіко” стане витонченим доповненням для будь-якої страви від закусок і легких салатів до м’ясних і рибних страв, і навіть десертів”, – підкреслюють у прес-службі компанії.
Читайте також: На Херсонщинщині побудують унікальний винний готель
Компанія підготувала всі документи і технічні інструкції для того, щоб ввести новий продукт харчування в країні. На підготовку законодавчої бази “Колоніст” витратив більше року. Перший оцет український виробник залив у бочки з різного дерева чотири роки тому.
“Оскільки саме Придунайська Бессарабія широко відома своєю родючою землею, а кліматичні умови даного регіону Одеської області ідеально підходять для вирощування сортів виноградної лози найвищої якості, на виноробні “Колоніст” створені ідеальні умови для виробництва бальзамічного оцту, основою якого служить високоякісний виноградний сік”, – пояснюють виробники.
Де купити і за скільки?
Перший український бальзамічний оцет “Бессарабіко” вже можна купити у фірмовому магазині виноробні “Колоніст” в селі Криничне, у фірмовому магазині в Києві (м.Київ, вул. Є.Коновальця 36А.
Також оцет можна замовити в інтернет-магазині у рубриці каталог.
За пляшечку у 250 мл просять 100 грн. За 500 мл відповідно – 200 грн.
Яка користь бальзамічного оцту?
Бальзамічний оцет – це органічний продукт, у якому збережені всі корисні мікроелементи і властивості, притаманні класичним італійським бальзамікам. Нюанси технології приготування оцту представники “Колоніста” вивчали в Італії.
Основою бальзамічного оцту є високоякісний виноградний сік. Термін витримки бальзамічного оцту становить щонайменше три роки. Найкращі сорти бальзамічного оцту можуть витримувати до 100 років і більше.
Читайте також: Українське вино вийшло на ринок Польщі
Традиційний бальзамічний оцет містить величезну кількість вітамінів А, С і групи В, крім цього бальзамік багатий на залізо, кальцій, калій і фосфор. Бальзамічний оцет – це органічний антиоксидант, який сприяє очищенню організму і судин. Цей вид оцту є базою антивікового харчування, покращує обмін речовин, підвищує пружність і еластичність шкіри, допомагає впоратися організму з жирною їжею.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
У Вірнопіллі не було жодного вцілілого будинку
«Ніхто з нас і подумати не міг, що росіяни підійдуть так близько. Тоді був сильний мороз, зникли світло та газ, тому люди сходилися й разом готували їжу, а коли обстрілювали — ховалися у власні підвали чи в школі. Коли з’явилася артилерія, вирішили виїжджати з села», — пригадує Ольга Сускова, яка працює старостою Вірнопільського старостинського округу з січня 2024 року.
Залишилося лише 135 людей
«Нам повністю відновили електропостачання, а також підвели газ до тих будинків, де зараз живуть люди. Уже 20 будинків у селі нам відбудували за програмою “єВідновлення”. Багато людей хочуть повернутися додому».
Замість зруйнованої амбулаторії — мобільна аптека
«Не всі люди можуть поїхати до міста, не всі мають автомобіль, а літнім бабусям складно їздити навіть автобусом. Тому ці аптеки стали знахідкою для нас, бо тут великий асортимент ліків: від тиску, застуди та різних хвороб. До цієї аптеки завжди приходить десяток людей».
Їдуть у найвіддаленіші села, попри небезпеку
«У нас досі є проблеми зі зв’язком та інтернетом, тому навіть складно викликати швидку допомогу, якщо комусь погано. Ми дуже раді, що тепер в село приїжджає аптека», — ділиться Лариса.
«Я вже знаю багатьох бабусь і дідусів по іменах. І коли вони кажуть: “Дякуємо, ці ліки мені допомогли” — це найкраща для мене подяка».
Коментарі
Суспільство
Про проєкт
- Житловий блок — призначений для чотирьох працівників пекарні, які наразі проживають у неприйнятних умовах.
- лекційну залу для освітніх заходів, майстер-класів та зустрічей у межах Академії супроводжуючих, де навчатимуть соціальних терапевтів;
- кінотеатр і простір для відпочинку, де можна буде дивитися фільми, обговорювати їх і просто спілкуватися за чашкою чаю.
Коментарі