Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Нудистські пляжі України: де можна позасмагати голяка

Опубліковано

Про нудистів ви точно чули з американських фільмів, а чи не хотіли стати одними з них? Цей рух досить популярний у світі, але уже давно він дійшов і до нас. Відпочивальників, яким байдуже на стереотипи та упередження, стає все більше. Вони просто кайфують від того, що можуть загоряти голяка і відчувати повну свободу. А уявіть, яка економія на купальниках! Та й основний бонус – рівна засмага. Тож, якщо ви теж хочете похизуватись оголеними сідничками, ось вам 10 нудистських пляжів України.

Чкалівський пляж, Одеса

Одесити є найбільш завзятими нудистами, тому поблизу міста є багато мальовничих місць, де можна позасмагати без купальника. І Чкалівський пляж є одним з них. Це місце є одним з найбільших пляжів України та було відкрито ще 30 років тому. Знаходиться він в курортній зоні майже в центрі міста, недалеко від санаторію ім. Чкалова.

Тут можна зустріти більше тисячі голих відпочивальників різного віку – від 16 до 50 років. Краще їхати сюди у будній день, коли відпочивальників значно менше. Це курортне місце з гальковим берегом. Поруч є затишні кафе, де можна охолодитись холодними напоями.

Читайте також: Не тільки море: 8 унікальних місць Одещини, які варто відвідати кожному туристу

Як дістатись: Розташований між відомими “Дельфіном” та “Аркадією”. Можна доїхати громадським транспортом від залізничного вокзалу – зупинка “Санаторій Чкалова”, розташований праворуч від пляжу санаторію імені Чкалова.

Пляж “Довбичка”, Київ

Навіть посеред столиці є місце, де люди вільні від стереотипів та вільні від одягу. На Трухановому озері розташований один з найвідоміших розлогих нудистських пляжів України. Якщо хочете відвідати це місце, то потрібно рухатись саме у південну частину острова. Серед відпочивальників тут більшість ідейних натуристів, але зустрічаються й ті, хто не готовий відмовитися від купальника. Цей пляж є також улюбленим місцем тантристів. Йоги приходять сюди виконувати свої вправи і вчити нові асани.

А ще сюди варто прийти хоча б за неймовірний краєвид на Києво-Печерську лавру. Будьте готові, що берег тут не надто чистий. Але ви можете зробити внесок в екологію і разом з оголеними друзями зайнятись прибиранням.

Як дістатись: Потрібно йти пішки від станції метро “Гідропарк” до венеціанського моста, а потім дійти до річки і переправитись на острів на човні.

Нудистський пляж на Магістратському озері, Чернігів

Чернігів не можна назвати популярним місцем для нудистів. І попри розлогу річку Десну, оголені відпочивальники були помічені тільки в одному місті – на Магістратському озері. Саме сюди приходять люди, щоб розслабитись та відпочити, не обмежуючи себе одягом.

Сама територія пляжу невелика, проте довкола можна насолодитись неймовірною красою поліського краю.

Як дістатись: недалеко від проспекту Миру, звідки потрібно пройти по пішохідному мосту.

Нудистський пляж на Безлюдівському озері, Харків

Харківські нудисти також знайшли собі чудову місцину за 13 км від міста в селі Безлюдівка. Саме сюди вони приїжджають, коли прагнуть усамітнитись з природою, адже озеро знаходиться далеко від міської метушні.

Читайте також: Подорож під землю: 8 українських печер, які варто відвідати

Це місце популярне серед нудистів та звичайних туристів. Чистий пляж, дика природа та прозоре озеро приваблюють тих, хто хоче чудово відпочити.

Як дістатись: на автомобілі варто просто об’їхати озеро з правого боку, подолати шлагбаум і проїхати піщану дорогу. Якщо їдете відпочивати громадським транспортом, то від залізничної станції ходять маршрутки та електрички.

Нудистський пляж на острові Дзендзик, Запорізька область

Якщо ви соромитесь показувати свої сідниці іншим людям, але любите відпочивати голяка, то це місце саме для вас. Адже пляж на острові Дзендзик знаходиться у заповідній зоні і оточений заростями очерету. Тому ви будете надійно заховані від зацікавлених туристів. З чистого пляжу відкривається прекрасний краєвид .

Проте, тут можуть відпочивати і нудисти, і туристи в купальниках. Пляж є дуже демократичним.

Як дістатися: Від автовокзалу ходять регулярні маршрутні таксі.

Дикий пляж на Монастирському острові, Дніпро

Нудистський пляж знаходиться відразу за офіційним міським пляжем, у самому кінці Монастирського острова. Але зважте, що тут ввечері збирається багато молоді, тому засмагати голяка краще у першій половині дня.

Читайте також: 7 неймовірних озер в Україні, про які ви не чули

Цікаво, що пляж для нудистів тут виникає знову і знову, хоча його періодично і закривають. Але вже багато років любителі відпочити без купальників приходять саме сюди.

Як дістатися: Маршруткою або трамваєм №1 до парку ім. Т.Г.Шевченка, пройти через парк у самий кінець острова по береговій лінії.

Пляж на острові Джарилгач, Скадовськ, Херсонська область

Цей острів у Херсонській області знайомий, напевно, кожному туристу. Море тут надзвичайно чисте, а на березі можна побачити крабів, креветки та рапани. А ще з цього місця є можливість помилуватись дельфінів, які часто плавають ввечері майже біля самого берега.

Нудистський пляж тут великий, тихий та майже безлюдний. Це ідеальне місце для тих, хто хоче відпочити від міської метушні. Берег на пляжі піщаний та надзвичайно чистий.

Як дістатися: від селища Лазурне перейти вбрід через протоку.

Нудистський пляж на косі у Миколаєві, Миколаївська область

Нудистський пляж у Миколаєві є чудовим місцем для любителів відпочинку без одягу поруч з міським пляжем. Розташований він на піщаній косі, довжина якої кілометр, а ширина – не більше 50 метрів. Берег житлового мікрорайону Намів нині є одним з найпопулярніших місць відпочинку. Тут є як міський пляж, так і острівець для туристів. Поруч є багато кафе та барів, тому, накинувши одяг, можна освіжитись чи перекусити. А ще тут є атракціони та ігри.

Як доїхати : З автовокзалу можна доїхати автобусами №21 і №44. З залізничного вокзалу курсують ті ж автобуси і №83. Вихід на зупинці біля вулиці Лазурній.

Суспільство

Як у Білозірській громаді повернули за парти понад 600 учнів (ВІДЕО)

Опубліковано

У Білозірській громаді на Черкащині стару шкільну котельню перетворили на безпечне укриття, і тепер понад 600 дітей знову можуть повернутися за парти. Як задля спільної мети у звичайному українському селі об’єдналися батьки, вчителі та сільська рада, дивіться в новому випуску ШоТам!

Однокласники Микола і Дарина бачилися в зумі два роки. А тепер можуть проводити лабораторні дослідження та спілкуватися з учителями офлайн. Адже у Білозірській громаді на Черкащині стару котельню переробили на сучасне укриття.

Дев’ятикласники Микола та Дарина навчалися в одній школі та були хорошими друзями. Але спочатку їх розділив ковід, а потім – повномасштабне вторгнення. 2 роки заняття у дітей проходили онлайн.

“Навчатися дистанційно – це важко, тому що ми ввесь час проводили вдома та не бачили своїх друзів”, – ділиться дев’ятикласник Микола.

Читайте також: Глиняні стіни та сучасна техніка. У Мринській громаді волонтери та місцеві відновили сторічну школу-мазанку

Крім того, дітям було складно самостійно засвоювати нову інформацію. А проводити лабораторні з біології та хімії – просто неможливо.

“І батьки і педагоги розуміли, що два роки дистанційки – це не показник якісної освіти”, – каже директорка школи.

Ходити у місцеву школу діти не могли, бо там не було бомбосховища.

“Ідея мати своє укриття у нас виникла рік тому. Спочатку це була ідея батьків та колективу”, – ділиться директорка.

Місце під укриття знайшли швидко – переобладнали стару котельню. Спочатку батьки прибирали старе вугілля та штукатурили стіни. А коли зрозуміли, що треба залучати професіоналів – звернулися до сільської ради. Там знайшли підрядників і зробили проєкт. А з місцевого бюджету виділили майже 1 000 000 гривень. Тепер Микола і Дарина та понад 600 дітей повернулися у стіни школи.

А на довгий час тривоги для дітей та вчителів є вода та їжа. У громаді вже відкрили 5 укриттів для закладів освіти та культури. Це завдяки злагодженій роботі батьків, вчителів та ОМС.

Нагадаємо, українська військово-медична академія розпочала навчання для слухачів «Офіцерського курсу».

Фото: ШоТам!

Читати далі

Суспільство

У Хмельницькому прикордонники організовують благодійний забіг: як зареєструватися

Опубліковано

27 квітня у Хмельницьку прикордонники організовують благодійний забіг “Сталевий кордон”. Мета забігу зібрати кошти на придбання портативного радіоелектронного засобу протидії безпілотним апаратам (РЕБ) для підрозділу прикордонників.

Про це повідомляє Хмельницька ОВА.

Забіг розпочнеться о 12:00 на перехресті Старокостянтинівського шосе та вулиці Прибузької, для дорослих дистанція три кілометри, а для дітей 500 метрів.

Читайте також: Анонсували проєкт, який буде вчити ветеранів писати та ставити п’єси в театрі

Також учасники благодійного забігу отримають медалі у вигляді гільзи з гравіюванням або дрона з гільзою.

“А кожен учасник дитячої категорії отримає стартовий пакет, що містить дитячу медаль та багато приємних сюрпризів!”, – повідомили в ОВА.

Для того, щоби стати учасником забігу необхідно зареєструватися за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми пояснювали, як ветерану безоплатно здобути нову професію або спеціальність.

Фото: Хмельницька ОВА

Читати далі

Суспільство

У застосунку Signal запущено інформативний чат-бот для військовослужбовців та членів їхніх родин

Опубліковано

Створено інформаційний чат-бот у застосунку Signal для військовослужбовців та членів їхніх сімей за номером +380631087206. Наразі цей застосунок працює у тестовому режимі.

Про це повідомляють Сили територіальної оборони ЗСУ.

Чат-бот містить інформацію, яка була зібрана шляхом аналізу діючої нормативно-правової бази командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України, а також аналізу сотень звернень військовослужбовців та їхніх родин.

Читайте також: Як ветерану безоплатно здобути нову професію або спеціальність?

Крім того, користувачі чат-бота можуть залишити свої повідомлення, які будуть оброблені відповідно до чинного законодавства України, повідомили в командуванні.

Довідково: з 26.02.2022 року в командуванні Сил територіальної оборони ЗСУ успішно функціонує гаряча лінія, яка інформує, консультує та опрацьовує звернення від військовослужбовців та членів їхніх родин. Лінія працює щоденно з 08:00 до 20:00 за номером 0 800 507 028.

Нагадаємо, Україна взяла участь у кібернавчанні НАТО.

Фото: АрміяІнфо

Читати далі