Економіка
Нова пошта запустила другу чергу інноваційного терміналу в Києві (ВІДЕО)
На Київському інноваційному терміналі Нової пошти запрацювала друга черга, що дозволила удвічі збільшити потужність терміналу і обробляти до 50 тис. посилок на годину.
Про це повідомили у пресслужбі компанії.
Зазначається, що значно розширили площу терміналу завдяки введенню в експлуатацію його другої черги. Її будівництво тривало 10 місяців, а тестування розпочалося у грудні 2020 року.
Відомо, що друга черга терміналу є багаторівневою та оснащена сучасним обладнанням нідерландської компанії Vanderlande. Посилки від 1,5 кг та шириною до 1,2 м сортуються на автоматизованих сортувальних стрічках. Зокрема, вздовж стрічки, якою рухаються посилки, розташовані спеціальні планки – так звані «чобітки», що в потрібний момент зіштовхують посилку в окремі відгалуження сортувальної лінії залежно від напрямку доставки.
Наразі такі сортувальні лінії запущені на двох поверхах. На початку весни запрацює ще одна лінія сортування, яка розташовуватиметься на третьому поверсі.
Читайте також: Як молодь навчає літніх людей користуватися смартфонами. Історія проєкту ITbabushka
Для централізованого збору посилок з усіх поверхів встановлені спіральні вертикальні жолоби (так звані «мушлі»), якими всі посилки рухаються донизу. З «мушлі» посилки потрапляють безпосередньо на спеціальні телескопічні конвеєри, звідки завантажуються безпосередньо в автомобілі.
Конвеєри полегшують роботу працівників терміналу та зменшують час перебування посилки на терміналі. Наразі термінал оснащений 46 такими конвеєрами, а після запуску третьої сортувальної лінії будуть встановлені додаткові.
Крім того, посилки до 1,5 кг на терміналі сортуються окремо, через автоматичне сортувальне обладнання. Нова пошта інвестувала близько 14 млн євро в будівництво та обладнання для оснащення другої черги терміналу.
Нагадаємо, у Львові “Нова пошта Глобал” створила хаб для міжнародних відправлень.
Головне фото: cfts.org.ua.
Економіка
Коментарі
Економіка
Як виглядає новий ресторан-заправка?
Співпраця з автозаправними комплексами
Коментарі
Економіка
Основні моменти угоди
- Об’єднання компаній:
lifecell та «Датагруп-Volia» об’єднаються в одну компанію, що дозволить розширити та модернізувати телекомунікаційну інфраструктуру України. - Інвестиції та фінансування:
У рамках угоди планується підписання документів про позику та виплату пакета спільного фінансування на суму $435 мільйонів. Це фінансування буде надане Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). - Підтримка від ЄБРР і IFC:
Обидві установи вже отримали схвалення правлінь після оголошення угоди на конференції з відновлення України в Берліні в червні 2024 року. - Майбутні плани:
NJJ, Horizon Capital і генеральний директор «Датагруп-Volia» Михайло Шелемба планують значну інвестиційну програму, яка включатиме інвестиції в мережу, ліцензії, обладнання та розширення інфраструктури.
Хронологія подій
- Грудень 2023:
Оголошено про продаж lifecell французькому мільярдеру. - Лютий 2024:
NJJ Capital виявляє інтерес до активів «Датагруп-Volia». - Липень 2024:
Антимонопольний комітет України офіційно погоджує продаж lifecell.
Коментарі