Суспільство
Німеччина передала українським рятувальникам 10 БПЛА (ФОТО)
Українські рятувальники отримали від Німецької асоціації пожежних бригад 10 безпілотників для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Про це повідомили на фейсбуці ДСНС.
Зазначається, що напередодні відбулася зустріч очільника ДСНС Сергія Крука із керівником Німецької асоціації пожежних бригад (DFV) Карлом-Хайнц Бансе, засновником компанії Alpha Robotics Germany GmbH & Co.Kg Олівером Раше та засновником і президентом організації цивільного захисту Яном Зюдмерсеном.
«У ході візиту німецькі партнери передали для потреб ДСНС 10 безпілотних літальних апаратів, які значною мірою підсилять потенціал рятувальників у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», – ідеться в повідомленні.
За словами Крука, від початку повномасштабного вторгнення німецький народ був солідарним з українцями в цій війні. За його словами, важко оцінити обсяг гуманітарної допомоги від Німеччини, яка надана та продовжує надаватись у вигляді пожежно-технічного обладнання, засобів обігріву та енергозабезпечення, речового майна, спеціальних транспортних засобів, електронних пристроїв, засобів індивідуального захисту.
«Окремо Німецькою асоціацією пожежних бригад та компаніями Alpha Robotics Germany GmbH & Co.Kg і Wilhelm Barth GmbH & Co. KG було надано гуманітарну допомогу у вигляді роботів для пожежогасіння, польових кухонь, наметів, генераторів, захисного спорядження, гідравлічного інструмента, пожежно-технічного обладнання тощо», – заявив Крук.
Нагадаємо, Україна отримала від Німеччині шість мостоукладальників BIBER, вантажівки Zetros, маскувальні сітки та аптечки.
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA.
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі
Суспільство
Як реставруватимуть пам’ятку
Коментарі
Суспільство
В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Про створення курсу
Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.
«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.
Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить
Мета навчальних відео
Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.
Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці
У восьми випусках ведучі розповіли:
- як заживити квартиру та приватний будинок;
- як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
- як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
- як використовувати різні прилади у різних умовах;
- на що звертати увагу під час вибору пристрою;
- які є заходи безпеки під час користування різними приладами.
«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.
Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.
Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.
Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.
Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа
Коментарі