Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

«Нібулон» почав возити зерно караванами з чотирьох барж (ФОТО)

Опубліковано

«НІБУЛОН» розширює логістичні можливості на Південному Бузі, повідомили на фейсбук-сторінці компанії.

Зазначається, що фахівці судноплавної компанії та відділу логістики здійснили новий крок у транспортуванні вантажів водними шляхами.

У рейс Миколаїв – Нова Одеса річкою Південний Буг вийшов об’єднаний караван у складі 1 буксира-штовхача, 4 барж та 1 портового буксира (замість звичних 1 буксира-штовхача та 1-2 барж).

Наголошується, що реалізація такого рішення оптимізує логістичний ланцюжок водних перевезень компанії Південним Бугом, а також покращує екологічну та інфраструктурну ефективність за цим напрямком. Адже кожен один такий рейс забезпечує транспортування річкою із Нової Одеси та Вознесенська на зовнішній рейд Миколаївського морського порту понад 9,0 тис. тонн вантажів замість 4,0 тис. тонн двома баржами.

Це означає, що 375 вантажівок (ще 208 на додачу до 167 вантажівок від 4,0 тис. тонн) не заїдуть до Миколаєва на різні перевантажувальні термінали, адже їм буде логістично й економічно вигідніше вивантажуватись ближче до місця збору або зберігання врожаю за напрямком автошляху у Новій Одесі та Вознесенську.

Читайте також: Kohaniy.jewelry: історія бренду прикрас із сушених квітів

Слід відзначити, що і 9,0 тис. тонн – не межа для барже-буксирного складу із 4 баржами, адже це лише 70% від загальної вантажопідйомності цих суден. Окрім того, при використанні модернізованих суден проекту В5000М можна збільшити вантажоперевезення одного рейсу більше ніж вдвічі. Для більшого навантаження барж необхідно на державному рівні ініціювати й проводити днопоглиблення річок. «НІБУЛОН», покладаючись лише на власні сили та техніку, виконав 154 км днопоглиблювальних робіт українських річок.

«НІБУЛОН» відроджує судноплавство та щороку нарощує обсяги вантажів, які транспортуються українськими водними шляхами, чим підтверджує ефективність власної глобальної стратегії відродження Дніпра і Південного Буга як головних транспортних артерій.

Читайте такожУкраїна вперше за 70 років очолить комісію, що регулює судноплавство на Дунаї

Завдяки роботі розгалуженої мережі перевантажувальних терміналів та елеваторних комплексів компанії, в тому числі і на річках, плече доставки сільськогосподарської продукції скорочується, а дохід кожного фермерського господарства від цього підвищується від 3 до 5 доларів за одну тонну.

У 2020/21 маркетинговому році флот компанії встановив рекорд, перевізши внутрішніми водними шляхами близько 4,3 млн тонн вантажів, що перевершило результат 2019/20 маркетингового року на 11 %. Завдяки цьому дорогами тільки Миколаївської області не проїхало 20 тис. вантажівок, а на українські автошляхи загалом не виїхало близько 180 тис. вантажівок. Замість них роботу виконав флот компанії, здійснивши 1219 барже-буксирних рейсів – це наш конкретний вклад у збереження довкілля та українських автодоріг.

Читайте такожЗамість пластику – гриби та коноплі: як стартап S.Lab робить речі з екоматеріалу

Усього за час діяльності судноплавної компанії (з 2009 р.) річками транспортовано понад 23 млн тонн різноманітних вантажів, а значить українськими автошляхами не проїхало близько 1 млн вантажівок.

Такі рекордні показники можливі завдяки комплексній програмі «НІБУЛОНа» із відродження українських річок, проведення днопоглиблення та розбудови найсучаснішого в Україні флоту, який сьогодні складається із 82 одиниць різного класу та призначення. Судна компанії можуть працювати у будь-який період року, навіть у час льодового стану.

Читайте такожФлейти для медитації: як майстер з України підкорив своїми виробами Європу та Тибет

У 2021/22 маркетинговому році «НІБУЛОН» націлений підкорити наступну висоту у водних вантажних перевезеннях – 4,5-5 млн тонн і вище. Це новий виклик, над яким ми працюємо уже зараз.

Нагадаємо, українська компанія постачатиме шахтне обладнання до Туреччини.

Як ми повідомляли раніше, Київський «Завод Кобзаренка» розробив і протестував подрібнювач деревини.

Усі фото: facebook.com/nibulonltd.

Економіка

Сенат США схвалив пакет допомоги для України у розмірі 61 млрд дол

Опубліковано

Сенат США прийняв законопроект щодо зовнішньої допомоги Україні, Ізраїлю, Тайваню та іншим країнам для протидії впливу Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні на суму $95,3 мільярда. У цій сумі близько 61 мільярда доларів передбачено для України.

Про це повідомляє Сенат США.

Голосування

Під час голосування за законопроєкт, що передбачає надання допомоги Україні, 79 сенаторів проголосували “за”. Зазначений пакет допомоги включає асигнування у розмірі $60,84 мільярда для України, $26 мільярдів для Ізраїлю, а також гуманітарну допомогу для мирного населення в зонах конфліктів по всьому світу.

Читати також: Opendatabot запускає житловий сервіс з відкритими даними

Тепер документ повинен підписати президент США Джо Байден.

У рамках цього законопроєкту Україна отримає в кредит 7,85 млрд доларів прямої фінансової допомоги державному бюджету.

Нагадаємо, що ЗСУ встановили прапор України в Козачих Лагерях на лівому березі Херсонщини.

Також ми повідомляли, що два українські фільми демонструватимуть на міжнародному кінофестивалі у Польщі.

Фото: з вільного доступу

Читати далі

Економіка

На Київщині планують відкрити завод з виготовлення будматеріалів

Опубліковано

Німецька компанія MC-Bauchemie має намір інвестувати в розширення виробництва сухих будівельних сумішей у Березані, що знаходиться в Київській області.

Про це повідомляє UBN.

“Ми маємо намір побудувати нову лінію для спеціальних будівельних матеріалів, таких як різноманітні полімерцементні суміші для конструкційного ремонту бетону, топпінги для промислових підлог, гідроізоляційні матеріали, високофункціональні клеї для плитки”, – розповідає директор MC-Bauchemie Ukraine Артем Приймаченко.

Читати також: В Дії.Освіта зʼявився новий симулятор для розвитку менторських навичок

Приблизна сума інвестицій складатиме 1,5 млн євро. За словами Приймаченка, MC-Bauchemie планує вкласти в проєкт власні кошти.

“Ми в даний момент знаходимось у процесі отримання гарантії від міжнародних організацій, щодо військових ризиків. Ми розглядаємо варіанти – чи то німецький уряд, чи MIGA від Світового банку”, – пояснив він.

Вказується, що нова лінія в Березані може бути запущена наприкінці 2025 року.

Нагадаємо, що в ПриватБанку оновили послугу для донатів: що змінилося.

Фото: UBN

Читати далі

Економіка

Данія купуватиме зброю для ЗСУ в українських виробників

Опубліковано

Данський уряд затвердив виділення 200 мільйонів данських крон на придбання української зброї та військової техніки для Збройних сил України безпосередньо у виробників на території України.

Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

“Це перше подібне рішення – я вірю, що перше з багатьох. І це те, про що ми невпинно просили партнерів протягом останніх місяців”, – розповідає Олександр Камишін.

Також міністр відзначив, що українська оборонна промисловість вже настільки розігналась і розрослась, що український бюджет не може завантажити виробників замовленнями на повну.

Читати також: В окупованому Криму ліквідували воєнний обʼєкт: що саме знищили

“Спроможність українського ОПК становить майже $20 мільярдів. При цьому Україна має лише $6 мільярдів на закупівлю озброєння. Грубо кажучи, у нас працює лише третина всіх верстатів, які наявні в країні, бо грошей не вистачає, щоб забезпечити замовленнями решту”, — відзначив Камишін.

Наголошується, що вихід з цієї ситуації — переконати партнерів, які готові купувати зброю для України, робити це в українських зброярів і дати їм замовлення.

Нагадаємо, що розробники створили гру для зборів донатів.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство1 тиждень тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство3 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: