Суспільство
Нацгвардійці знищили ворожий міномет «Васильок» з боєкомплектом (ВІДЕО)
Бійці Нацгвардії знищили мінометний розрахунок російських військ разом зі снарядами на Бахмутському напрямку.
Про це повідомив командувач Нацгвардії Олександр Півненко.
«На відео знищення російського 82-мм автоматичного міномета 2Б9 “Васильок” разом з БК на Бахмутському напрямку», — написав він.
Ворожий міномет вдалося знищити бригаді швидкого реагування «Рубіж».
Читайте також: Замість лотереї у військкоматі – професійний рекрутинг. Хто наймає копірайтерів та піарників для ЗСУ? Кейс платформи Lobby X
Про бригаду
4-та бригада оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука, відома також як Бригада швидкого реагування НГУ «Рубіж» — елітне з’єднання Національної гвардії України прямого підпорядкування, що перебуває у високій бойовій готовності. Бригада створена за стандартами НАТО, ключовою відмінністю є експертне забезпечення, високоякісний відбір бійців і технічне оснащення.
Бригада є бойовою одиницею, структура та управління якої побудовані на зразок армійських підрозділів передових країн світу. Для тактичного планування застосовується американська модель прийняття рішень.
У рамках кампанії «Гвардія наступу» отримала назву «Рубіж».
Нагадаємо, спецпризначенці Нацгвардії спільно з побратимами на Донецькому напрямку знищили військову техніку противника.
Також ми розповідали, як Січеславські десантники знищили танк окупантів.
Фото: facebook.com/RapidReactionBrigade.
Суспільство
Львівська асоціація велосипедистів представила онлайн-мапу місць для паркування велосипедів, яка вже налічує 330 локацій. Більшість паркувальних точок обладнані 2-5 стійками, проте є й масштабніші варіанти — понад десять стійок, а також поодинокі конструкції.
Про це повідомляє Львівська асоціація велосипедистів.
Кожна П-подібна стійка дозволяє надійно закріпити рами двох велосипедів за умови правильного монтажу з інтервалами.
Найбільша кількість велопарковок розташована в історичному центрі Львова та на прилеглих вулицях. Також активно облаштовані вулиці Хмельницького та Бандери після їхньої реконструкції. Натомість на Пекарській жодної стійки наразі немає через незавершені роботи за проєктом.
Читати також: Відновлення міст: в Україні розробили єдиний каталог будівельних матеріалів та компаній
Мапа охоплює усі доступні для львів’ян велопарковки, включно зі встановленими приватними бізнесами. Водночас реальна кількість місць може бути більшою, оскільки не всі райони Львова були повністю обстежені, а конструкції, що не дозволяють безпечно фіксувати велосипед, до переліку не ввійшли.
Подивитися карту можна тут.
Нагадаємо, що українці за жовтень додали у Вікіпедію понад 30 тисяч фото культурних пам’яток.
Фото: Freepik.
Коментарі
Суспільство
Куди приносити речі
- контакти: Київ, Шарлай Русана, +380509078957;
- маленькі посилки: поштомат №7863;
- середні посилки: НП №337;
- вантажні посилки: НП №5.
Коментарі