Суспільство
На Вінничині відновлять роботу двох міні-гідроелектростанцій
У Ямпільському районі Вінницької області відновлять роботу двох гідроелектростанцій.
Про це пише ecotown.
За інформацією, друге життя отримають Миронівська та Клембівська ГЕС у рамках національної програми стимулювання розвитку відновлювальної енергетики.
Читайте також: Втратив руку, але не жагу до життя: як спортсмен після ДТП став тревел-блогером
Зазначаються, що гідроелектростанції, які забезпечували електроенергією декілька навколишніх сіл, припинили діяльність ще у 50-60-х роках минулого століття. Тоді гідротехнічні споруди виявились неефективними.
Потужність відновленої ГЕС складатиме 90 кВт. Усі роботи планують завершити 2021 році. Капітальна реконструкція будівлі, гідроспоруд та встановлення нових турбін відбувається коштом підприємців. Орієнтовна вартість проекту становить 5-6 мільйона гривень.
Водночас будівельні роботи на Клембівській ГЕС вже повністю завершені.
“Станція вже готова до запуску, триває підготовка відповідної документації щодо енергоринку, ліцензій, – розповідає власник Клембівської ГЕС Валерій Мельник. – До кінця 2020 року плануємо все завершити”.
Читайте також: Весело й корисно. ТОП-7 цікавих місць Київщини для відвідин з дітьми
Реконструкцію гідроелектростанції розпочали ще минулого року: перекрили будівлю, переробили гідроспоруди, поставили турбіни та трансформаторну підстанцію, через яку електроенергія буде подаватися у загальну електромережу. Потужність реконструйованої ГЕС становитиме 147 Вт. Як зазначив власник ГЕС, відновлення гідроспоруди коштувало біля тисячі доларів за кожен кВт.
Читайте також: Чи шкодить сонячна електростанція врожаю? (ВІДЕО)
Нагадаємо, на Кіровоградщині запустили перший в області біогазовий комплекс.
Як ми повідомляли раніше, на Дніпропетровщині будуватимуть перший в Україні гібридний парк відновлюваних джерел енергі.
Головне фото: ecotown.com.ua.
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі