Суспільство
На Трухановому острові завершився V Київський ультрамарафон
У столиці, на Трухановому острові, завершився 5-ий Київський ультрамарафон та Чемпіонат України з бігу на дистанції 50 та 100 км, що тривав усю ніч з 19 на 20 червня.
Про це ШоТам повідомили організатори Ультрамарафону-2021.
Участь у забігу взяли близько чотирьох сотень учасників.
Переможці ультрамафону
Серед жінок на 100 км перемогла Олена Шевченко з результатом 8 годин 29 хвилин. Молода мама Олена, приймаючи вітання з перемогою, зізналася, що очікувала від себе кращого результату. Олена наразі повертається до активних тренувань та стартів після декретної відпустки.
Читайте також: Качова музика та вечори біля моря. Вісім фестивалів цього літа для справжніх музичних фанів
Серед чоловіків на 100 км перемогу здобув Назарій Гнат із результатом 7 годин 50 хвилин. Назарій відірвався від найближчого суперника на 12 хвилин і просто вразив вболівальників своїм стрімким фінішем. Секрет успіху 28-річного спортсмена – ретельна підготовка з досвідченим тренером, тож для нього перемога не стала несподіванкою.
Результати переможців на дистанції 50 км дають змогу цим спортсменам взяти участь у чемпіонаті в Китаї, куди вони вирушать вже цієї осені за рахунок Федерації легкої атлетики України і будуть офіційно представляти Україну на міжнародній арені.
Повний ультрамарафон – це справжнє випробування для бігунів. Головне для спортсменів – правильно розрахувати свої сили на ультра-дистанції.
У забігах на 100 км беруть участь вже досвідчені бігуни, за плечима в яких вже є не один успішний марафонський фініш.
Читайте також: Додаток із щепленнями та аксесуари з банерів: як українська молодь змінює країну
Підготовка до ультарамарафону може тривати роками, а сам старт вимагає досконалої фізичної форми та надзвичайної мотивації.
Ультрамарафонці – це особливі люди, які здатні ставити перед собою амбітну мету – і досягати її.
Нагадаємо, відбувся рекордний всеукраїнський флешмоб зі скандинавської ходьби.
Як ми повідомляли раніше, 4-річний одесит встановив рекорд України на напівмарафоні.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі