Технології
На Рівненщині монтують WіM-комплекси для зважування вантажівок у русі
Поблизу Сарн триває будівництво одразу двох комплексів для зважування в русі вантажівок на дорогах М-07 Київ-Ковель-Ягодин та Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів.
Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Рівненської області.
Найближчим часом почнуться роботи з будівництва такого ж комплексу на півдні області поблизу Острога.
Розташування майбутніх комплексів WIM підібрані так, щоб максимально захистити дорожню мережу Рівненської області від так званого “перевантажування”. Адже на північному сході Рівненської області розташована значна кількість гранітних кар’єрів, продукція з яких вантажівками перевозиться до центральної частини області та за її межі автодорогою Н-25, а також на захід автодорогою М-07.
Читайте також: «Непустир»: як у Добропіллі мешканці перетворили звалище на публічний простір
Водночас піщані кар’єри на півдні Рівненської та півночі Хмельницької області забезпечують потреби будівельної галузі регіону піском та ґрунтосумішами і системного габаритно-вагового контролю на межі Рівненської та Хмельницької областей не здійснювалось взагалі.
Як працює WiM?
Майданчик перекриває дорогу по всій ширині, а фіксація руху здійснюється цілодобово. Навантаження на кожну вісь вимірюється як мінімум у трьох послідовних точках. Автоматично зчитується номерний знак, габаритні розміри, загальна маса, навантаження на кожну вісь та кожне колесо окремо, кількість осей, швидкість руху тощо. Вплив людського фактору відсутній. Похибка визначення загальної маси транспортного засобу не перевищує 5 %.
Усі дані передаються до відповідального органи — Укртрансбезпеки.
Уся статистика по системі Weight-in-Motion буде відображена на одному ресурсі. Укравтодор запустив портал зі статистичною інформацією системи «Зважування-в-русі».
Читайте також: Міжнародний день сексу: Як працює український секс-шоп Lovespace (16+)
Нагадаємо, на Київщині звели новий пішохідний міст.
Як ми повідомляли раніше, ЄБРР дасть Україні 65 мільйонів євро кредиту на дорожню інфраструктуру.
Усі фото: rv.ukravtodor.gov.ua.
Технології
Про школу
Що чекає на учасників
- навчання пілотуванню бойових дронів;
- індивідуальні заняття з інструкторами;
- ознайомлення з сучасними технологіями та їхньою роллю у війні.
Коментарі