Суспільство
На Хмельниччині відкрили фармацевтичний завод
На Хмельниччині у селі Улашанівка Славутського району відкрили фармацевтичний завод, збудований за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА.
Підприємство “Екофарм” минулого року отримало від Європейського банку реконструкції та розвитку кредит на 7 років та розміром $3,8 млн. на будівництво заводу і придбання необхідного обладнання.
Які потужності заводу?
Виробничі потужності заводу містять:
- екстракції рослинної сировини (ділянка отримання і підготовки діючої речовини з рослинної сировини);
- настоянок і сиропів;
- ін’єкційних форм, очних і назальних крапель;
- капсульних форм препаратів;
- мазей;
- супозиторіїв;
- склади сировини і готової продукції;
- відділ контролю якості.
Окрім того, завод має сучасну лабораторію.
Читайте також: Під Черніговом збудували найбільший в країні завод з виробництва крохмалю
Наразі на підприємстві працює понад 100 осіб. Загалом планується надати роботу 150 працівникам.
Продукцію заводу продаватимуть як на внутрішньому ринку, так і експортуватимуть на ринки Азії, Африки та ЄС.
Що варто знати про “Екофарм”?
“Екофарм” – розробник оригінальних лікарських препаратів. Фармацевтична компанія заснована в 1998 р. Основним напрямком діяльності підприємства є впровадження інноваційних фармацевтичних рецептур і технологій, розробка нових ефективних і якісних препаратів з екологічно чистої рослинної лікарської сировини та інших природних джерел.
Читайте також: В Індії запрацював потужний завод, спроектований українцями
Займається дослідженням виділених біологічно активних речовин в доклінічних умовах і на їх основі створює різні лікарські препарати.
Компанія також досліджує створені препарати в клінічних умовах, створює реєстраційне досьє (комплект аналітичної нормативної документації), розробляє технологічну документацію (технологічні регламенти, технічні умови та ін.), необхідну для виробництва, здійснює пошук виробника, укладає договори на виробництво розроблених оригінальних лікарських препаратів, реєструє нові препарати і форми в Державному експертному центрі МОЗ України (останній на основі створених реєстраційних досьє видає реєстраційні свідоцтва на виробництво оригінальних лікарських препаратів).
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
У Вірнопіллі не було жодного вцілілого будинку
«Ніхто з нас і подумати не міг, що росіяни підійдуть так близько. Тоді був сильний мороз, зникли світло та газ, тому люди сходилися й разом готували їжу, а коли обстрілювали — ховалися у власні підвали чи в школі. Коли з’явилася артилерія, вирішили виїжджати з села», — пригадує Ольга Сускова, яка працює старостою Вірнопільського старостинського округу з січня 2024 року.
Залишилося лише 135 людей
«Нам повністю відновили електропостачання, а також підвели газ до тих будинків, де зараз живуть люди. Уже 20 будинків у селі нам відбудували за програмою “єВідновлення”. Багато людей хочуть повернутися додому».
Замість зруйнованої амбулаторії — мобільна аптека
«Не всі люди можуть поїхати до міста, не всі мають автомобіль, а літнім бабусям складно їздити навіть автобусом. Тому ці аптеки стали знахідкою для нас, бо тут великий асортимент ліків: від тиску, застуди та різних хвороб. До цієї аптеки завжди приходить десяток людей».
Їдуть у найвіддаленіші села, попри небезпеку
«У нас досі є проблеми зі зв’язком та інтернетом, тому навіть складно викликати швидку допомогу, якщо комусь погано. Ми дуже раді, що тепер в село приїжджає аптека», — ділиться Лариса.
«Я вже знаю багатьох бабусь і дідусів по іменах. І коли вони кажуть: “Дякуємо, ці ліки мені допомогли” — це найкраща для мене подяка».
Коментарі
Суспільство
Про проєкт
- Житловий блок — призначений для чотирьох працівників пекарні, які наразі проживають у неприйнятних умовах.
- лекційну залу для освітніх заходів, майстер-класів та зустрічей у межах Академії супроводжуючих, де навчатимуть соціальних терапевтів;
- кінотеатр і простір для відпочинку, де можна буде дивитися фільми, обговорювати їх і просто спілкуватися за чашкою чаю.
Коментарі