Суспільство
На Чернігівщині іноземні волонтери встановлюють модульні будинки (ФОТО)
У Куликівській громаді Чернігівської області 130 активістів із США, Канади, Румунії, Данії, Італії встановлюють модульні будинки.
Про це повідомили на сайті Чернігівської ОВА.
Зазначається, що внаслідок російського вторгнення у Куликівській громаді найбільше постраждали села Бакланова Муравійка і Грабівка, де пошкоджень і руйнувань зазнали сотні будинків. Відновлювати людям зруйноване допомагає Міжнародний благодійний фонд «Молодь з місією».
«Темпи будівництва – швидкі, адже тут працює понад сотня волонтерів. Усі вони з різних країн світу. Втім, попереду ще багато роботи. Адже у будиночки потрібно підвести електроенергію та підготувати їх до зими», – сказав начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Відомо, що завдяки проєкту МБФ «Молодь з місією» у квітні поточного року у селі Грабівка встановлено 4 індивідуальні модулі. Наразі тут же у роботі ще 5, у Баклановій Муравійці – 14.
Читайте також: Переселенці (не) у фокусі громад: як місцевій владі враховувати інтереси ВПО у своїй роботі
«Взагалі наша організація існує понад 30 років в Україні, у світі – майже 60. Після повномасштабного вторгнення ми надавали людям гуманітарну допомогу, займалися евакуацією. Наразі переключилися на відбудову та забезпечення людей прихистком», – розповіла представниця МБФ «Молодь з місією» Юлія Кенс.
Нагадаємо, у Бучі стартувала відбудова житлового багатоквартирного будинку на вулиці Нове Шосе, в який на початку вторгнення влучив російський артснаряд.
Також ми повідомляли, що українські студентки Даша Вареньє та Даша Коваль розробили проєкт відбудови простору навколо Будинку культуру в Охтирці, що на Сумщині.
Фото: cg.gov.ua
Суспільство
Напрямки роботи компанії
- управління проєктами;
- консультування;
- обстеження та очищення територій;
- розбудова спроможностей;
- навчання.
Коментарі
Суспільство
Місто-побратим Лейпциг передало Києву 55 автомобілів різного типу.
Про це повідомляє Віталій Кличко.
Це 50 Volkswagen для комунальних підприємств і 5 Mercedes для бригад «Київтеплоенерго», які швидко реагують на аварії та надзвичайні ситуації, зокрема після ракетних атак.
З 2022 року Лейпциг, за підтримки німецького уряду та польських партнерів, також передав Києву пожежні авто, швидкі, вантажівки, генератори та гуманітарну допомогу.
Нагадаємо, що харківська область отримала 179 генераторів для підтримки критичної інфраструктури.
Також ми повідомляли, як робити бізнес доступним: в Києві пройшла подія, присвячена безбарʼєрності.
Фото: Віталій Кличко.
Коментарі