Суспільство
Миколаївські десантники показали, як відбили ворожий штурм на Донеччині (ВІДЕО)
Миколаївські десантники відбили ворожий штурм на Донеччині, відбивши танки, БММП та іншу техніку росіян.
Відео, як це сталося, опублікували на фейсбук-сторінці Командування Десантно-штурмових військ.
Розповідається, що російські окупанти не припиняють спроб перевірити на міцність оборону десантників 79-ї окремої бригади, які тримають визначені рубежі Донеччини.
Нещодавно ворог вдався до масованого штурму позицій Миколаївських марунових беретів, задіявши для цього танки, БМП та іншу броньовану техніку. А щоб все у них вийшло, пустили вперед інженерну машину розмінування.
Читайте також: Netflix та Megogo? А як щодо підписки на… їжу? Це проєкт «Катран», який щомісяця відкриває українцям нові смаки Закарпаття
У Командуванні додали, що з цієї авантюри окупантів нічого не вийшло. За допомогою дронів-камікадзе та артилерії українські десантники почали наносити вогневе ураження противнику ще на підступах до передових позицій.
Потім в хід пішли мінно-вибухові загородження, які українські воїни встановили для непроханих гостей. На них почала підриватися ворожа бронетехніка.
Про 79 ОДШБр
79-та окрема десантно-штурмова бригада — з’єднання Десантно-штурмових військ ЗСУ. 2014-го бригада брала участь в обороні Донецького аеропорту. Підрозділ 79-ї під командуванням Миргородського Максима також брав участь в боях за Дебальцеве. З 2016 року аеромобільну бригаду було доповнено танковою ротою.
Нагадаємо, українська аеророзвідка вистежила і знищила три ворожі міномети на південному напрямку.
Крім того, морпіхи 37 бригади розгромили позиції окупантів біля села Корсунка на лівобережжі Херсонщині.
Фото: facebook.com/79AMBUA.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі