Технології
«Миколаївський бронетанковий завод» передав українському війську понад 400 відновлених бойових машин
«Миколаївський бронетанковий завод» належить до бронетанкового кластеру держконцерну «Укроборонпром», яке спеціалізується на капітальному ремонті та модернізації бойових машин, зокрема БРДМ-2, БТР-70 та БТР-80. За роки війни це бронетанкове підприємство передало українському війську понад 400 відновлених, відремонтованих та модернізованих бойових машин, які й зараз використовуються підрозділами Збройних Сил України в районі проведення ООС. Про це повідомляє armyinform.
Нове оснащення для БРДМ
Наразі держпідприємство «Миколаївський бронетанковий завод» завантажено виконанням Державного оборонного замовлення, у рамках якого підприємство проводить роботи з відновлення та модернізації БРДМ-2 (броньована розвідувально-дозорна машина). Ці бронемашини отримають сучасні цифрові радіостанції та навігаційну апаратуру українського виробництва, а також інше нове оснащення. Наприклад, БРДМ-2 перебувають на озброєнні Збройних Сил України та призначені для ведення розвідки, супроводження конвоїв, а також слугують для розміщення спеціального озброєння. Машини мають підвищену прохідність, можуть долати водні перешкоди, а також оснащені 14,5-мм та 7,62 кулеметами.
Читайте також: Українські військові отримають партію відновленої техніки
Повний цикл відновлення та модернізації БРДМ-2 триває 21 добу. Під час робіт фахівці заводу проводять цілий комплекс заходів із відновлення бронемашин, під час яких замінюються всі вузли та агрегати, які не відповідають визначеним технічним характеристикам, а також встановлюється нове обладнання. Після цього машини проходять всебічну перевірку всіх систем під час декількох етапів випробувань у присутності самих військових. Все це дозволяє українським військовим ефективніше застосовувати цю машину.
28 діб модернізації
Також ДП «Миколаївський бронетанковий завод» наразі сконцентрований на постачанні українському війську БТР-70Ді. Ці бойові машини оснащуються новими сучасними дизельними моторами виробництва однієї з країн НАТО. Це дозволяє підвищити надійність бронетранспортера, його ходові та експлуатаційні характеристики. Цикл, так би мовити, реставрації та модернізації БТР-70, триває 28 діб.
Окрім того, підприємство розробило ряд модифікацій бронемашин, наприклад, командно-штабну машину БТР-70Ді-02 «Світязь», яка була створена у рамках побудови Єдиної автоматизованої системи управління Збройними Силами України та перебувають на озброєнні української армії.
Технології
- статус особи з інвалідністю внаслідок війни;
- грошову допомогу пораненим;
- призначення пенсії за інвалідністю;
- забезпечення засобами реабілітації;
- житлово-комунальні пільги;
- послуги, які держава надає родинам загиблих воїнів.
Коментарі
Технології
За що будинок отримав відзнаку
- насоси холодного та гарячого водопостачання;
- циркуляційні насоси на опалення;
- освітлення в коридорах;
- ліфт;
- інтернет.
Програми підтримки енергонезалежності
- Часткове відшкодування вартості незалежних джерел енергії;
- Конкурс енергоефективних проєктів «70/30%»;
- Співфінансування капітальних ремонтів у житлових багатоквартирних будинках;
- Револьверний фонд.
Коментарі
Технології
Що відомо
- електронні комунікації;
- мікроелектроніка;
- наносистемна техніка;
- прикладна механіка;
- хімічні технології тощо.
Коментарі