Суспільство
Мінцифри запустило нову платформу Дія.Освіта. Як вона працює
Мінцифри запустили національну платформу Дія.Освіта, де можна буде знайти деталі щодо найбільш популярних професій, навчальні подкасти, вебінари й гайди.
Про це повідомили у Мінцифрі.
«Через повномасштабну війну мільйони людей втратили роботу чи бізнес і змушені починати життя спочатку. Саме тому проєкт Дія.Цифрова освіта масштабується у платформу Дія.Освіта. Тут можна безоплатно не лише здобути корисні цифрові навички, а й повністю опанувати нову професію», – йдеться в повідомленні.
Читайте також: «Атлантида», «Міф» та «Добровольці Божої чоти». 11 фільмів про російську війну в Україні – радять ШоТам і Такфлікс
Повний цикл навчання на платформі містить:
- тест на профорієнтацію, який визначить сильні сторони та порадить ідеальну професію саме для вас;
- освітні серіали про роботу бариста, QА-тестувальника, майстра з нігтьового сервісу, флориста, дизайнера інтер’єрів, таргетолога, барбера, плиточника та ще десятків професій;
- онлайн-симулятори;
- сертифікат після успішного завершення навчання;
- вакансії у вашому регіоні.
Весь контент також доступний англійською, тож там зможуть безоплатно навчатися іноземці й ті українці, які хочуть прокачати знання англійської мови.
Над проєктом Мінцифри працювали спільно з фондом «Східна Європа» іGoogle.org.
Нагадаємо, відтепер договір на розподіл електроенергії із ДТЕК можна укласти онлайн у застосунку Дія.
Також ми розповідали, що у «Дії» запустили гру, де можна керувати дроном і знищувати ворога.
Фото: facebook.com/diia.gov.ua
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі