Суспільство
Міноборони розробило бронежилет за стандартом США
У Міністерстві оборони України розроблено власну технічну специфікацію «Бронежилет модульний».
Про це повідомила пресслужба Міноборони.
Зазначається, що у технічній специфікації застосовані вимоги державних та військових стандартів. Крім цього, для перевірки оцінки відповідності якості бронежилета використовується стандарт армії США (NIJ Standard-0101.06). Міністерство оборони передбачило всі необхідні випробування та жорсткі умови для постачальників.
Наголошується, що за цією документацією вже у 2021 році проведуть закупівлі бронежилетів для потреб Збройних Сил України. Це — загальновійськовий бронежилет, призначений для виконання повсякденних бойових завдань. Його основний споживач — Сухопутні війська.
Читайте також: Підкорив світ глиняними мініатюрами: історія франківця і його майстерні “Теплі іграшки”
Довідка
«Бронежилет модульний» ТС А01XJ.29423-287:2020 (01) має модульну структуру та складається з базової конструкції, яка може мати додаткову комплектацію захисними елементами. Зберігає балістичні властивості після замочування — як на 1 годину за ДСТУ, так і відповідно до STANAG 2920 — на 24 години у морській воді. Жорсткі вимоги є до пакування цих м`яких елементів, які «тримають» осколок: вони мають бути вкладені у захисні пакети, що забезпечують вогне- і водотривкість. Раніше такого у наших бронежилетах не було.
Новий бронежилет можна закуповувати як з металевими, так і керамічними жорсткими бронеелементами. Бронежилет модульний виготовляють двох рівнів протикульної стійкості в місці розташування жорстких бронеелементів, у комплекті із базовим чохлом БМ з м’якими балістичними пакетами (диференційний рівень захисту).
Читайте також: Підприємці думають про розвиток. 5 ідей для нового бізнесу
Військові випробування бронежилетів проведено у Центрі спеціального призначення Військової служби правопорядку у ЗСУ. Після випробувань дослідні предмети передані до Науково-випробувального відділу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який перевірив їх балістичну стійкість.
Читайте також: Монах-блогер Падре Серж: як священник на Тернопільщині підкорив YouTube
Нагадаємо, вийшла книга про українську армію для підлітків.
Усі фото: mil.gov.ua.
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі