Суспільство
Міноборони розпочало проєкт рекрутингу до ЗСУ
Міністерство оборони спільно з організацією Lobby X запустили проєкт з рекрутингу до лав Збройних сил України.
Про це повідомили у пресслужбі міністерства.
Відповідний договір підписали заступник міністра оборони Наталія Калмикова та голова організації Lobby X Владислав Грезєв.
«Рекрутери виконуватимуть роботу в інтересах армії безплатно», — зазначили у повідомленні.
Калмикова наголосила, що це дасть змогу людям більш ефективно застосовувати свій цивільний досвід в армії.
«Проєкт дозволить людині обрати конкретний підрозділ на визначеній посаді, де його/її цивільний досвід буде найбільш корисним. Незабаром в рамках проєкту ми плануємо підписати наступні угоди з рекрутинговими компаніями», — зазначила Калмикова.
Читайте також: Замість лотереї у військкоматі – професійний рекрутинг. Хто наймає копірайтерів та піарників для ЗСУ? Кейс платформи Lobby X
Своєю чергою Грезєв зазначив, що компанія Lobby X має великий досвід у пошуку кадрів для Збройних сил України.
«Армії потрібні люди різних професій – від гранатометників і мінометників до програмістів і кухарів. Співпраця із Міністерством оборони дозволить масштабувати ту роботу, яку ми проводили», — зазначив він.
Міноборони також веде переговори з низкою інших учасників ринку працевлаштування.
Нагадаємо, Азов та Work.ua запустили рекрутингову кампанію під гаслом «Війську потрібні різні професії».
Фото: ШоТам.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі