Технології
Майструє павербанки з автоматних магазинів
Опубліковано
6 місяців тому
Коли Богдану потрапив до рук трофейний магазин від автомата, він одразу зрозумів, що зможе дати йому друге життя. Чоловік перетворив річ на… павербанк! Відтоді з-під вправних рук майстра вийшло чимало мілітарі-девайсів, які стали подарунками для військових, волонтерів і цивільних.
А ще ці павербанки, світильники й інші пристрої допомагають підтримувати військо, збираючи донати!
Один зі своїх павербанків Богдан запропонував розіграти, аби підтримати збір ШоТаму на квадроцикли для 79-ї ОДШБр. Тож, друзі, долучайтеся:
1. Пишіть у коментарях, що бажаєте стати учасником розіграшу;
2. Донатьте будь-яку суму за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/6KfQaqDc2D;
3. Збільшуйте шанси на перемогу додатковими внесками. Більше донатів — більше шансів.
4. Очікуйте на результати. Переможця ми оберемо рандомайзером серед тих, хто поповнить банку з моменту публікації цього сюжету!
Історія Богдана
Якось мені в руки потрапив трофейний магазин, я подумав, що там заливати отвори від осколки плюс екран плати – це буде ідеальний корпус для моєї майбутньої повербанки.
Звати мене Богдан, протягом останніх двох років займаюся виготовленням декоративних і в той же час функціональних виробів ручної роботи. Це й павербанки – переважно з профейних магазинів АК й AR-15. І настільні годинники з вбудованими мінісейфами для зберігання цінностей з хитрими замками. Світильники, попільнички і тому подібні речі, і всі виключно на мілітарій тематикі.
Ідея з повербанками виникла, бо мені часто до кінця дня не вистачало заряду батареї на телефоні. Я захотів собі такий компактний повербанк середньої потужності, який би задовольняв мої потреби і при цьому мав такий неординарний колоритний вигляд. І почав вже там експериментувати. Батареї, щоб максимум по потужності, плати в розмір підбирав. екранчики, там, кнопки, все це. Врахував ці моменти і повербанк став доволі зручній в експлуатації.
Магазини спочарку купував на військовому аукціоні. Зараз вже спілкуюсь з військовими, то вони мене надсилають. Для них це сняття, по суті, і вони навіть гроші не хочуть брати за них. Але коли там треба, то “Альо, Бодя, треба павербанк комусь на подарунок. Зробиш?”.
Коли ти вже тримаєш в руці готовий виріб, який ще буквально тиждень тому був у твоїй голові, то не знаю, ґк у кого, а в мене це викликає ні з чим не зрівнянний наплив емоцій. Замовляють усі: у цивільні, і військові. З різними там іменами, гравюваннями вручні, позивними – кому на що вистачить фантазії.
Сам часто допомагаю ідеями. Багато хто такі речі бере на подарунок. Коли ти даруєш дійсно близькій людині таку цікаву річ, яка несе в собі історію, це здавалось би дрібниці, але насправді такі от речі, подарунки, знаки уваги, вони поєднують людей і спонукають до подальшої співпраці.
Військовим, з якими ми на звʼязку, і я знаю, що вони люблять таку тему – їм багато виробів просто так відправляю. Волонтерам у Фінляндію для підприємців, які купу тачок віддали на потреби ЗСУ, світильник відправив. Це, здавалося б, друбниці, але направді такі подарунки, знаки уваги – вони обʼєднують людей і спонукають до подальшої співпраці.
Якщо ви часто в дорозі, чи погодині ці графіки відключень світла, чи елементарно забуваєте заряджати дома телефон, то це прям класна штука, яка буде рятувати. Телефон, наушники, iQOS – такі лайтові потреби буде задовольняти на раз. День можете бути автономним без розрядки на зв’язку. Служити на довгі роки. Довгі, бо всередині оригінальні Samsung 360E – їх Європи нам привозять.
Всі вони вище заявленого, розраховані на кучу циклів зарядки, звсі проходять тест на супровід і т.д. І все там грамотно зварено, спаяно й безпечно. За кожну батарею я відповідаю головою. Це дійсно робочий девайс, яким можна користуватися . Але я завжди говорю людям реальні показники потужності, бо не завжди вони всіх можуть влаштовувати. У звичайному магазині на 30 патронів можна помістити 14 000 mAh. Зараз працюю, щоб збільшити до 20 000 mAh. Якщо вийде, то буде прям круто. Ну, побачимо!
Більші магазини – від РПК, кілометі – різні висилають мені. Туди більше батареї влазять, вони потужніші будуть. Хто хоче, завжди може долучитись до аукціонів, які ми проводимо, в підтримку переважно 47-ї бригади.
Там цікаві вироби, які в одиничному екземплярі. У мене там близькі люди, яким я довіряю і впевнений, що кошти, які вдається зібрати, то будуть витрачені максимально туди, куди вони потрібні.
ШоТам зараз проводять збір на квадроцикл для 79 окремої десанто-штурмової бригади, там ціль 100 тисяч.
Серед людей, які задонатять будь-яку суму і напишуть в коментарях під цим відео, що вони задонатили, і потім зможуть підтвердити це чеком, ми проведемо розіграш і переможці подаруємо ось цей павербанк. Кожна людина може донатити необмежену кількість разів. Козирний він тим, що це магазин AR-15, і він менший, компактніший, ніж магазин АК. Але потужність зберігається та сама. Тож от карта для доната!
Вам може сподобатися
-
Захисниці з Рівненщини збили російську ракету Х-101: жінки отримали нагороди від Міноборони
-
90% бойових втрат росіян — через наші БПЛА: захисники на Сватівському напрямку збирають на дрони
-
Верховна Рада ухвалила держбюджет на 2025 рік: рекордні суми на виробництво і закупівлю зброї
-
«1000 днів волі»: на українському телебаченні відбудеться прем’єра документального фільму (ВІДЕО)
-
Україна отримає протитанкові гранатомети від чеської компанії на 765 000 євро
-
Норвегія фінансуватиме виробництво зброї для України: деталі співпраці
Технології
Опубліковано
19 години тому22.11.2024
Українська гра «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» за перші два дні після релізу продалася тиражем у мільйон копій. А ще більше користувачів приєдналися до пригод у Зоні через Game Pass.
Про це повідомляють розробники.
Команда розробників з гумором прокоментувала шалений наплив гравців:
«Не дивно, що в Зоні трохи тісно».
Популярність гри перевершила всі очікування, перетворивши її на головний хіт осені.
Читати також: Monobank випустив нові обкладинки на картки у дусі «S.T.A.L.K.E.R. 2» (ФОТО)
Перевантаження інтернету
Ажіотаж довкола «S.T.A.L.K.E.R. 2» позначився навіть на інфраструктурі — українські провайдери Triolan і «Ланет» повідомляли про тимчасове зниження швидкості інтернету через масові завантаження гри.
«S.T.A.L.K.E.R. 2 видав потужність понад 9000 і розковбасив Інтернет на 6 годин», — пожартував директор провайдера «Ланет» Маріан Івасюк.
Нагадаємо, що українську гру «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» присвятили захисникам України.
Фото обкладинки: гра «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля».
Коментарі
Технології
Опубліковано
19 години тому22.11.2024
Компанія Buntar Aerospace презентувала новий розвідувальний дрон вертикального зльоту та посадки Buntar-1. Розробка створена спеціально для роботи в умовах сучасного бою, враховуючи реальні потреби військових.
Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.
Про нову розробку
Buntar-1 призначений для розвідки в реальному часі, наведення, коригування вогню ствольної та реактивної артилерії, а також фіксації наслідків ураження. Його тестували на Харківському напрямку, де аеророзвідники відзначили якість передачі відео без затримок та стабільність зв’язку, навіть під дією ворожих РЕБ-систем.
Дрон обладнаний унікальним програмним забезпеченням, яке автоматизує роботу екіпажу та підвищує ситуативну обізнаність. Радіус дії Buntar-1 складає близько 50 кілометрів, а його опанування досвідченими операторами займає всього три доби.
Читати також: В Україні протестували новітню систему для розмінування з ШІ: як вона працює
Деталі
Один із творців дрона є бійцем Сил безпеки й оборони, тож Buntar-1 розробляли з урахуванням бойового досвіду. Завдяки цьому інженери змогли створити систему зв’язку, яка працює навіть в умовах активної протидії РЕБ.
Компанія вже працює над вдосконаленням. У новій версії, Buntar-3, очікується збільшення часу перебування у повітрі до трьох годин, що розширить можливості безпілотника.
Нагадаємо, що Сили оборони отримають всюдихід-амфібію для роботи в екстремальних умовах (ФОТО).
Фото обкладинки: скріншот з відео Міністерства цифрової трансформації.
Коментарі
Технології
Опубліковано
21 годину тому22.11.2024
На Харківщині випробували спеціальні сенсори для виявлення мін. Сапери можуть використовувати цю технологію, аби знаходити небезпечні предмети на відстані.
Про це повідомили у пресслужбі Міністерства економіки Україні.
Особливості нової системи
Завдяки новій техніці сапери зможуть знаходити металеві та неметалеві міни. Також обладнання здатне виявляти і протитанкові міни під шаром ґрунту. Як зазначили у відомстві, цього разу тестували покращену версію системи, у якій додали більше функцій ШІ.
Під час випробувань фахівці продемонстрували новітню систему, котра має таке обладнання:
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Читайте також: Прапор України в космосі: у перший туристичний вихід взяли синьо-жовтий стяг (ФОТО)
Як проходили випробування
Демонстрацію відвідали чотири українські компанії: UADamage, «Поступ», Ailand Systems та Transient Technologies. Захід організували за ініціативи Міністерства економіки України, Харківської обласної військової адміністрації, Центру координації протимінної діяльності при ХОВА та Програми розвитку ООН.
«Подібні тестування дуже важливі для того, щоб зібрати достатню базу для підтвердження ефективності технології. А вже потім на цій основі будуть напрацьовані стандартні операційні процедури, які дозволять інтегрувати інноваційні технології в процес гуманітарного розмінування. Це дозволить більш масово застосовувати методи дистанційного виявлення вибухонебезпечних предметів», — сказала проєктна менеджерка з інновацій Команди підтримки протимінної діяльності при Мінекономіки України Катерина Дрозд.
Нагадаємо, що українські компанії об’єднуються задля гуманітарного розмінування.
Фото обкладинки ілюстративне: фейсбук-сторінка UADamage
Коментарі
Шопочитати
Як у Залужного та «ДахиБрахи»: юрист з Кропивниччини створює вибійчані хустки та відроджує українське ремесло
Костянтин Данильченко — юрист і водночас засновник майстерні вибійкарства «Будяк Кучерявий». Вибійка — це техніка...
Степ, аромат полину, запахи моря і гір — це проєкт «Yuşan-Зілля» про єдність культур українців і кримських татар
У залі поволі згасає світло, простір наповнюють перші акорди. Український голос починає пісню, а в...
Адаптивний одяг, інклюзивний посуд і дошки для нарізання: ці ініціативи полегшують життя людям з пораненнями
Нарізати овочі, поснідати улюбленими стравами, одягти штани — всі ці повсякденні справи стають справжніми викликами...
«Чи я можу вам допомогти?»: це хлопці з соцмереж, які купують у бабусь квіти та роблять інші добрі справи
Ви точно бачили ці відео в соцмережах, коли хтось купує продукти для літньої жінки, скуповує...
Коментарі