Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
https://www.youtube.com/embed/AFGFTkWApiU?si=kQByXMYY-ukzecvUSSSSSS

Технології

Майструє павербанки з автоматних магазинів

Опубліковано

Коли Богдану потрапив до рук трофейний магазин від автомата, він одразу зрозумів, що зможе дати йому друге життя. Чоловік перетворив річ на… павербанк! Відтоді з-під вправних рук майстра вийшло чимало мілітарі-девайсів, які стали подарунками для військових, волонтерів і цивільних.

А ще ці павербанки, світильники й інші пристрої допомагають підтримувати військо, збираючи донати!

Один зі своїх павербанків Богдан запропонував розіграти, аби підтримати збір ШоТаму на квадроцикли для 79-ї ОДШБр. Тож, друзі, долучайтеся:

1. Пишіть у коментарях, що бажаєте стати учасником розіграшу;
2. Донатьте будь-яку суму за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/6KfQaqDc2D;
3. Збільшуйте шанси на перемогу додатковими внесками. Більше донатів — більше шансів.
4. Очікуйте на результати. Переможця ми оберемо рандомайзером серед тих, хто поповнить банку з моменту публікації цього сюжету!

Історія Богдана

Якось мені в руки потрапив трофейний магазин, я подумав, що там заливати отвори від осколки плюс екран плати – це буде ідеальний корпус для моєї майбутньої повербанки.

Звати мене Богдан, протягом останніх двох років займаюся виготовленням декоративних і в той же час функціональних виробів ручної роботи. Це й павербанки – переважно з профейних магазинів АК й AR-15. І настільні годинники з вбудованими мінісейфами для зберігання цінностей з хитрими замками. Світильники, попільнички і тому подібні речі, і всі виключно на мілітарій тематикі.

Ідея з повербанками виникла, бо мені часто до кінця дня не вистачало заряду батареї на телефоні. Я захотів собі такий компактний повербанк середньої потужності, який би задовольняв мої потреби і при цьому мав такий неординарний колоритний вигляд. І почав вже там експериментувати. Батареї, щоб максимум по потужності, плати в розмір підбирав. екранчики, там, кнопки, все це. Врахував ці моменти і повербанк став доволі зручній в експлуатації.

Магазини спочарку купував на військовому аукціоні. Зараз вже спілкуюсь з військовими, то вони мене надсилають. Для них це сняття, по суті, і вони навіть гроші не хочуть брати за них. Але коли там треба, то “Альо, Бодя, треба павербанк комусь на подарунок. Зробиш?”.

Коли ти вже тримаєш в руці готовий виріб, який ще буквально тиждень тому був у твоїй голові, то не знаю, ґк у кого, а в мене це викликає ні з чим не зрівнянний наплив емоцій. Замовляють усі: у цивільні, і військові. З різними там іменами, гравюваннями вручні, позивними – кому на що вистачить фантазії.

Сам часто допомагаю ідеями. Багато хто такі речі бере на подарунок. Коли ти даруєш дійсно близькій людині таку цікаву річ, яка несе в собі історію, це здавалось би дрібниці, але насправді такі от речі, подарунки, знаки уваги, вони поєднують людей і спонукають до подальшої співпраці.

Військовим, з якими ми на звʼязку, і я знаю, що вони люблять таку тему – їм багато виробів просто так відправляю. Волонтерам у Фінляндію для підприємців, які купу тачок віддали на потреби ЗСУ, світильник відправив. Це, здавалося б, друбниці, але направді такі подарунки, знаки уваги – вони обʼєднують людей і спонукають до подальшої співпраці.

Якщо ви часто в дорозі, чи погодині ці графіки відключень світла, чи елементарно забуваєте заряджати дома телефон, то це прям класна штука, яка буде рятувати. Телефон, наушники, iQOS – такі лайтові потреби буде задовольняти на раз. День можете бути автономним без розрядки на зв’язку. Служити на довгі роки. Довгі, бо всередині оригінальні Samsung 360E – їх Європи нам привозять.

Всі вони вище заявленого, розраховані на кучу циклів зарядки, звсі проходять тест на супровід і т.д. І все там грамотно зварено, спаяно й безпечно. За кожну батарею я відповідаю головою. Це дійсно робочий девайс, яким можна користуватися . Але я завжди говорю людям реальні показники потужності, бо не завжди вони всіх можуть влаштовувати. У звичайному магазині на 30 патронів можна помістити 14 000 mAh. Зараз працюю, щоб збільшити до 20 000 mAh. Якщо вийде, то буде прям круто. Ну, побачимо!

Більші магазини – від РПК, кілометі – різні висилають мені. Туди більше батареї влазять, вони потужніші будуть. Хто хоче, завжди може долучитись до аукціонів, які ми проводимо, в підтримку переважно 47-ї бригади.

Там цікаві вироби, які в одиничному екземплярі. У мене там близькі люди, яким я довіряю і впевнений, що кошти, які вдається зібрати, то будуть витрачені максимально туди, куди вони потрібні.

ШоТам зараз проводять збір на квадроцикл для 79 окремої десанто-штурмової бригади, там ціль 100 тисяч.

Серед людей, які задонатять будь-яку суму і напишуть в коментарях під цим відео, що вони задонатили, і потім зможуть підтвердити це чеком, ми проведемо розіграш і переможці подаруємо ось цей павербанк. Кожна людина може донатити необмежену кількість разів. Козирний він тим, що це магазин AR-15, і він менший, компактніший, ніж магазин АК. Але потужність зберігається та сама. Тож от карта для доната!

Коментарі

Технології

Як оновити статус про військову службу в застосунку Армія+

Опубліковано

У застосунку Армія+ тепер можна оновити дані про свою військову службу. Після відправки форми ви отримаєте номер заявки, за яким зможете відстежувати її статус.

Про це повідомляє Міноборони.

Як це зробити

  1. Оновіть або завантажте застосунок Армія+ і авторизуйтеся;
  2. Якщо ваших даних у реєстрі немає, з’явиться повідомлення «Ми не знайшли даних про вашу військову службу» — натисніть «Я точно чинний військовий»;
  3. Заповніть форму, додайте необхідні дані та надішліть;
  4. Отримайте номер заявки й слідкуйте за її статусом. Чекайте на сповіщення про результат.

Завантажували Армія+ варто тільки через Play Market або App Store.

Нагадаємо, що Міноборони анонсувало нові навчальні сервіси у застосунку «Армія+».

Також ми повідомляли, що скільки жінок проходить службу в ЗСУ: Міноборони дало відповідь.

Фото: Міноборони.

Коментарі

Читати далі

Технології

Мінцифри створило платформу для реєстрації іноземного бізнесу в Україні

Опубліковано

Мінцифри запустило сервіс uResidency, у якому іноземці можуть зареєструвати власний бізнес в Україні онлайн.

Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації.

«Прибираємо кордони для підприємців та масштабуємо український підхід до ведення бізнесу на весь світ. З uResidency іноземці з будь-якої точки світу реєструватимуть бізнес в Україні та оформлюватимуть послуги онлайн — від подання заявки на отримання статусу е-резидента до сплати податків», — сказав Михайло Федоров.

Фото: Мінцифри

Процес відкриття бізнесу

За словами міністра, для заповнення заявки необхідно менш як десять хвилин. Після перевірки в консульстві е-резидент отримує КЕП (кваліфікований електронний підпис) та відкриває ФОП. Далі вся взаємодія автоматична: від відкриття банківського рахунку до виведення грошей.

У міністерстві назвали умови для е-резидентів:

  • жодних витрат на бухгалтера (оформлювати податкову декларацію і сплачувати податки буде банк);
  • податок лише 5% від суми прибутку;
  • реєстрація бізнесу онлайн через мобільний застосунок та вебпортал без поїздок до України.

Читайте також: Netpeak Talent надасть українським рекрутерам 30 безплатних консультацій: деталі

«uResidency допоможе поповнювати держбюджет України через оподаткування е-резидентів, розвивати банківську сферу та залучати додаткові іноземні інвестиції», — повідомив Федоров.

Наразі програма доступна громадянам Індії, Пакистану, Таїланду та Словенії. Далі список країн розширюватиметься.

Нагадаємо, що в «Дії» зʼявиться послуга базової соціальної допомоги.
Фото: Мінцифри

Коментарі

Читати далі

Технології

Лікарня на Львівщині зможе працювати під час відключень світла завдяки сонячній електростанції на даху

Опубліковано

Лікарня у Шептицькому (Червонограді) зможе працювати під час відключень світла та заощаджувати до 200 тисяч гривень щороку завдяки новій сонячній електростанції.

Про це повідомили у ГО «Екодія».

Як працюватиме СЕС

СЕС встановлять на даху онкологічного відділення медзакладу. Вона займатиме площу 182 м² і зможе живити лікарню під час відключень світла.

Потужність нової станції складатиме 30 кВт, а річна генерація електроенергії — понад 34 000 кВт-год. Акумулятори ємністю 31,8 кВт зберігатимуть енергію для використання під час екстрених та планових відключень електроенергії, а також вночі.

У майбутньому лікарня зможе продавати надлишки в загальну мережу за визначеним тарифом. 

Читайте також: В українських дитсадках діє 7 тисяч інклюзивних груп

Фото: «Екодія»

«Сонячна станція дозволить лікарні забезпечити безперебійне електропостачання, необхідне для життєвоважливих медичних апаратів, а також допоможе громаді зменшити витрати на оплату електроенергії. Тож заощаджені кошти можна використати для закупівлі медичного обладнання або ремонту відділень», — розповідає експертка з енергетичної політики ГО «Екодія».  Дарина Ярошовець,

Витрати на будівництво

Загальна вартість встановлення СЕС — 3 143 000 гривень. Частина фінансування (28% суми) — це кошти громади, решту покрила ГО «Екодія» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). 

Фото: «Екодія»

Проєкт реалізується українськими громадськими організаціями «Екодія», «Екоклуб» та благодійними фондами Energy Act for Ukraine і RePower Ukraine у межах ініціативи «Відновлювані джерела енергії для стійкої України», яку виконує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням уряду Німеччини. Загалом у планах громадських організацій встановити сонячні електростанції в 14 громадах.  

Нагадаємо, що в рамках проєкту «Екодія» вже встановила СЕС у лікарні на Волині. Громадська організація шість років займається трансформацією вугільних регіонів та встановлює сонячні електростанції саме у шахтарських громадах.

Фото: «Екодія»

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Суспільство3 дні тому

«Підйомні» для киян та пекельна БЗВП: досвід рекрутингу до війська головреда ШоТам Сергія Колеснікова

27 червня Сергій завершив робочі справи, зідзвонився через відеозв’язок з усіма друзями, зібрав речі та...

Суспільство1 місяць тому

Не чекали на зміни, а пропонували їх самі. Жителі цих громад взяли розвиток до своїх рук

Ці українці вміють перетворювати сміття на сакури та донати для ЗСУ. Вони не чекають рішень...

Суспільство1 місяць тому

Ровесники незалежності: що про українську свободу говорять ті, хто виборює її просто зараз

Що таке «незалежність», водночас просто і складно пояснити. У цьому слові криються мільйони думок, людських...

Суспільство2 місяці тому

«Ми виходимо за своїх». Ці люди організовують мирні акції на підтримку військовополонених у своїх містах

Станом на травень 2024 року в Україні зареєстровано 38 тисяч зниклих безвісти — і військових,...