Суспільство
Легендарний нацгвардієць Віталій Марків знову захищає Україну від окупантів (ВІДЕО)
Легендарний боєць Національної гвардії України Віталій Марків, якого намагалися засудити за нібито вбивство італійського фотокореспондента в зоні АТО, знову в строю та захищає Україну від російських окупантів.
У своєму відеозверненні Марків звернувся до російський окупантів та закликав їх покидати техніку й повертатися додому. Інакше, за словами військового, їх нищитимуть не лише силові структури України, а й звичайні містяни, озброєні коктейлями Молотова.
“П’яту добу триває оборона України. П’яту добу ми нищимо російських окупантів, які прийшли до нас зі зброєю в руках, аби показати, що таке русскій мір. Русскій мір, йди нах#й. Ми вас будемо палити та нищити. Усі підрозділи НГУ, територіальної оборони, самооборони, Національної поліції – всі силові структури будуть вас нищини. А цивільні будуть палити коктейлями Молотова. Вам не буде прихистку. Це не 2014 рік, це не та армія, яка була у нас раніше. Вас обманули, ви тут помрете. Лишайте свою техніку, вона все одно не доїде. А ми – обо’язково переможемо. Слава Україні”, – сказав Марків.
Хто такий Марків?
30 червня 2017 року Віталій Марківа затримали в Італії за підозрою у причетності до вбивства на Донеччині в травні 2014 року італійського фотокореспондента Андреа Роккеллі та його фіксера, росіянина Андрія Міронова. Італійський суд засудив Марківа до 24 років позбавлення волі. У листопаді 2020 року міланський апеляційний суд виправдав українця, після чого Марків повернувся в Україну.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі