Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

LEGO, Minecraft, програмування: українських дітей запрошують на безкоштовні онлайн-заняття

Опубліковано

Міжнародна мережа позашкільних навчальних закладів «STEM-школа INVENTOR» проводить безкоштовні онлайн-заняття для дітей. Участь можуть взяти українські діти віком від 3 до 16 років.

STEM-школа INVENTOR з початку березня проводить безкоштовні онлайн-заняття для учнів та учениць, які були змушені покинути свої домівки та школи через війну. Вже понад 1000 дітей долучилися до онлайн-навчання. А також STEM-школа INVENTOR запрошує до занять всіх охочих діток. 

«Ми розуміємо, як важливо у такий складний час для країни, підтримувати сім’ї з дітьми і продовжувати навчати і виховувати майбутнє покоління українців та українок. До процесу ми залучили найкращих викладачів і методистів школи. Ці заняття допоможуть дітям відволіктися, зменшити стрес та з користю провести час, а дорослим на деякий час отримати впевненість, що життя продовжується», – розповіла засновниця мережі STEM-шкіл INVENTOR Оксана Стоєцька. 

Щоб зареєструватися – переходьте за посиланням у телеграм-канал STEM-школи INVENTOR та обирайте заняття. 

Заняття відбуваються у Google Classroom. Для підключення важливо мати лише інтернет. 

INVENTOR вже понад 15 років розвиває STEM-освіту в Україні, є співорганізатором міжнародних програм для дітей FIRST LEGO League та WRO (Всесвітня олімпіада з робототехніки – ред.). В час війни основна задача INVENTOR – це продовжувати надавати дітям доступ до освітніх програм, а викладачам – професійно займатися своєю улюбленою справою і залишатися на зв’язку з дітьми та сім’ями. Тому, вже на початку березня, компанія відновили навчання у мережі позашкільних закладів і у приватній школі Inventor School.    

Читайте також: Читати навіть під час війни. 12 видавництв, які пропонують безкоштовні книжки

«Починаючи з березня наша команда щоденно і безперервно працювала над створенням якісних безкоштовних курсів, щоб кожна дитина з будь-якого куточку світу змогла продовжувати навчатися та здобувати освіту. Наша мета – спільна: допомогти Україні перемогти на всіх фронтах! Разом ми це точно зможемо», – переконана Оксана Стоєцька.

Як ми повідомляли раніше, Міністерство цифрової трансформації України опублікувало перелік онлайн-сервісів для дистанційного навчання.

Коментарі

Суспільство

Українські безпілотники ГУР тепер можуть знищувати цілі на відстані до 1800 км

Опубліковано

Головне управління розвідки України (ГУР) отримало нову зброю — ударні безпілотники, здатні вражати цілі на відстані до 1800 кілометрів.

Про це повідомив начальник ГУР Кирило Буданов, зазначивши, що над розвитком цих дронів працюють найкращі фахівці, зокрема спеціалісти самого ГУР.

«Ці ударні безпілотники використовуються для ураження аеродромів та російських об’єктів, які «працюють на війну», — підкреслив Буданов. — «Військові аеродроми, які є джерелом постійної загрози для мирних українських міст, здригаються від повітряних атак».

Читати також: Уряд спрощує доступ до ринку вибухівки для українських виробників зброї

До повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року в Україні не було виробництва ударних далекобійних безпілотників. Однак із початком війни ринок дронів в Україні зріс у рази.

Однією з причин цього зростання стало обмеження з боку західних партнерів, які не дозволяють Україні використовувати свою зброю для ударів углиб території РФ. Це стимулювало розвиток вітчизняного виробництва далекобійних дронів, які стали важливою частиною української оборони та атакуючого потенціалу.

Нагадаємо, що в Україні відкрили офіс протимінної діяльності ДСНС: які у нього функції.

Фото: ДП «КБ Південне».

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Уряд спрощує доступ до ринку вибухівки для українських виробників зброї

Опубліковано

Уряд України ухвалив важливе рішення, яке має на меті масштабувати виробництво боєприпасів в країні та розширити внутрішній ринок вибухових речовин і детонаторів.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі.

«Уряд дав старт українському ринку вибухових речовин та детонаторів», — зазначив Федоров.

За його словами, на сьогодні обсяги виробництва українських боєприпасів значною мірою залежать від імпорту вибухових речовин та детонаторів. Проте в Україні є власний потенціал для розвитку цієї галузі, і щоб реалізувати цей потенціал, потрібно створити найкращі умови для виробників.

Читати також: В Україні відкрили офіс протимінної діяльності ДСНС: які у нього функції

Раніше для запуску виробництва вибухових речовин компанії мали оформляти до 10 різних документів, що займало від 12 до 18 місяців. Наприклад, тільки на отримання ліцензії на управління відходами йшло до пів року, а дозвіл на здійснення операцій з відходами міг зайняти ще три місяці.

Водночас це сприятиме швидшому реагуванню на потреби фронту та розвитку оборонних потужностей України.

«Раніше такий же шлях відкриття ринку вже пройшли дрони, роботи, РЕБ, боєприпаси. І ми вже бачимо результати на полі бою», — підсумував міністр, нагадуючи про успішний досвід дерегуляції інших стратегічних галузей.

Нагадаємо, що українці запустили гру «Гуркіт на болотах», де можна спробувати себе в ролі оператора дрона.

Фото: Михайло Федоров.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

В Україні відкрили офіс протимінної діяльності ДСНС: які у нього функції

Опубліковано

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив про відкриття офісу протимінної діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Про це повідомив Ігор Клименко, Міністр внутрішніх справ України.

Основні функції офісу

  • Координація розмінування територій.
  • Планування та моніторинг виконання завдань з розмінування.
  • Сертифікація та контроль якості роботи операторів протимінної діяльності.

Читати також: Український інженер створив візуалізацію тривалості повітряних тривог в Україні: як це працює

Глава МВС також зазначив, що новий офіс сприятиме покращенню взаємодії з громадянами у сфері мінної безпеки та підвищить ефективність процесу розмінування. За останню добу сапери обстежили понад 200 га території та знищили майже 600 вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, що Німеччина передасть Україні новий пакет військової допомоги: 77 танків Leopard 1A5 та 12 гаубиць PzH 2000.

Фото: ДСНС.

Коментарі

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство1 тиждень тому

Не чекали на зміни, а пропонували їх самі. Жителі цих громад взяли розвиток до своїх рук

Ці українці вміють перетворювати сміття на сакури та донати для ЗСУ. Вони не чекають рішень...

Суспільство2 тижні тому

Ровесники незалежності: що про українську свободу говорять ті, хто виборює її просто зараз

Що таке «незалежність», водночас просто і складно пояснити. У цьому слові криються мільйони думок, людських...

Суспільство1 місяць тому

«Ми виходимо за своїх». Ці люди організовують мирні акції на підтримку військовополонених у своїх містах

Станом на травень 2024 року в Україні зареєстровано 38 тисяч зниклих безвісти — і військових,...

Суспільство1 місяць тому

Люди не вірять, що вони справді там працюють: це жінки у «чоловічих» професіях

Оксана за фахом перукарка, Анеліна — фельдшерка, а Марія має історичну освіту та до декрету...

РЕКЛАМА: