Економіка і бізнес
Китайська компанія планує будівництво заводу з переробки кукурудзи на Тернопільщині
На Тернопільщині тривають переговори з представниками китайської компанії Fufeng Group про будівництво заводу з перероблення кукурудзи.
Про це повідомляє пресслужба Тернопільської ОДА.
Як зазначається, у зв’язку з розвитком і розширенням групи Fufeng, компанія вирішила створити виробничу базу в Європі та Північній Америці. Україну розглядають, як один з перспективних регіонів для розміщення європейської бази. Тернопільська область в лідерах з посівних площ кукурудзи, зокрема у 2020 році валовий збір становив 1246,1 тис. тонн, а урожай з одного гектара становив 98,9 ц/га.
Читайте також: Українські вчені створили унікальну колекцію гібридів кукурудзи
Планують інвестувати 200 млн доларів
Уже відомо, що майбутня продукція буде здебільшого експортуватися в ЄС, в той час, певна частина буде реалізовуватися на внутрішньому ринку.
У разі погодження співпраці інвестиції зі сторони китайської фірми в будівництво підприємства з перероблення кукурудзи будуть становити 200 млн доларів.
“Якщо справи підуть вдало, то через 3 роки компанія планує збільшити інвестиції до 600 млн. USD. Для Тернопільщини це дасть велику кількість робочих місць та розвиток економіки краю”, – зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.
Читайте також: Україна стала другим у світі експортером зерна
В ОДА нагадують, що Тернопільська область вже не один рік має налагоджену співпрацю з Китаєм. У 2017 році укладено Меморандум про співробітництво між Тернопільською обласною державною адміністрацією і Китайською торговою Асоціацією в рамках Міжнародного інвестиційного форуму „Тернопільщина Invest”.
Нагадаємо, на Вінниччині запустили новий інвестиційний агропроект – завод з переробки кукурудзи з інвестиціями на 14 мільйонів доларів.
Фото: agravery.com
Економіка і бізнес
Що відомо
- офіс запрацює в січні–лютому 2025 року;
- основний акцент роботи — технічна підтримка систем, які компанія постачатиме Міністерству оборони України;
- на старті команда складатиметься з 10 фахівців: хардвер- і софтвер-інженерів, спеціалістів техпідтримки;
- у майбутньому штат буде розширюватися залежно від обсягу постачань. Українські інженери також долучатимуться до розробки нових продуктів ARX Robotics.
Про компанію
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відомо
- генератори;
- запчастини для бронетранспортерів M113;
- зброю;
- боєприпаси.
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відзначили
- Бронза в номінації Brand Experience дісталася проєкту «Вцілілі посилки». Його створили після трагічної атаки на термінал Нової пошти у Харківській області 21 жовтня 2023 року. Ілюстрація Артема Гусєва стала основою антикризової комунікації, а пошкоджені, але вцілілі посилки отримали спеціальні стікери «Ця посилка вціліла» перед доставкою адресатам.
- Шортліст у номінації Design отримав проєкт «Запакуй небо». Завдяки унікальним коробкам-будиночкам, створеним у співпраці з фондом «Повернись живим», компанія зібрала $8,9 млн на сучасну техніку для захисників неба.
Коментарі