Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Київське «Динамо» стане першим спортивним клубом у світі, що продаватиме NFT-квитки

Опубліковано

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) запускає NFT-квитки на сезон 2021 року за підтримки американського блокчейн-партнера Moonwalk.

Про це повідомили у пресслужбі футбольного клубу «Динамо».

Як придбати квитки?

Ці квитки будуть розміщені виключно на маркетплейсі Binance NFT як частина кампанії «100 творців», що проводиться на честь запуску маркетплейсу Binance NFT. Київське «Динамо» стане першим великим спортивним клубом у світі, котрий регулярно продаватиме NFT як квитки та як предмети колекціонування.

Уболівальники «Динамо» зможуть придбати NFT-квитки тільки на маркетплейсі Binance NFT уже наприкінці червня 2021 року.

Moonwalk і Binance NFT будуть ексклюзивними постачальниками NFT-квитків. До початку сезону ексклюзивні, пов’язані з іграми NFT будуть випущені на провідній NFT-платформі Binance NFT.

Читайте такожТОП-5 здорових звичок українців: дослідження

Moonwalk — це платформа цифрової економіки, котра дозволяє інтегрувати NFT і токени в реальні напрямки застосування: квитки на фізичні та віртуальні події, електронну комерцію, ігрові скіни, винагороди клієнтам та платіжні системи. У січні 2021 року Moonwalk оголосила про намір створити цифрову економіку для «Динамо», яка включатиме всеосяжну екосистему токенів. Зараз проєкт у стадії розробки.

NFT-можливості Moonwalk посилюються завдяки партнерству з компанією Blockparty. Це забезпечить роботу ринку NFT, вбудованого у веб-сайт «Динамо», і протоколу NFT, який дозволить перепродаж NFT-квитків у децентралізованому (peer-to-peer) форматі. Саме Blockparty є однією з перших компаній у світі, яка розпочала продаж квитків на блокчейні. Вона запустилася як платформа з продажу NFT квитків у 2018 році, згодом розширила свої можливості до продажу будь-яких NFT та стала платформою, що дозволяє проводити запуск NFT-маркетплейсу під брендом продавця.

З часом «Динамо» (Київ) розраховує продавати понад 25% від загальної кількості вхідних квитків на домашні ігри як NFT. Протягом скороченого сезону 2019/20 років клуб продав понад 400 000 квитків на домашні матчі «Динамо» в НСК «Олімпійському», що вміщує 70 000 відвідувачів. Після придбання NFT на маркетплейсі Binance NFT шанувальники можуть отримати ігрові квитки, ексклюзивні винагороди, бонуси та досвід, скориставшись цифровим гаманцем на базі Moonwalk на веб-сайті «Динамо».

Про «Динамо» (Київ)

ФК «Динамо» (Київ), заснований у травні 1927 року, є найбільш титулованим футбольним клубом України та СРСР. На міжнародній арені «Динамо» виграло два Кубки володарів кубків УЄФА (1975, 1986) та Суперкубок УЄФА (1975). Багато разів, як за радянських часів, так і з початку незалежності України, «Динамо» перемагало в різних міжнародних турнірах. Відомий не лише в Україні, а й за кордоном київський клуб подарував світові багато зірок футболу. Саме динамівцями є видатний гравець, а згодом легендарний тренер Валерій Лобановський, який вважається одним з найкращих тренерів в історії світового футболу, а також всесвітньо відомий футболіст та діючий тренер збірної України Андрій Шевченко.

Читайте такожСумки зі “сміття”: як харків’янка заснувала бренд речей із рекламних банерів

Київське «Динамо» посіло 8 місце в списку найкращих клубів світу ХХ ст. за версією журналу Kicker, 16 місце у списку найкращих європейських клубів ХХ ст. IFFHS та 17 місце в переліку найбільш легендарних клубів світу за версією журналу France Football. Найкращий клуб Східної Європи ХХ ст. за версією France-Presse. За даними аналітичного агентства CK, за підсумками 2011 року «Динамо» було першим в Україні та 19-м у Європі футбольним клубом за кількістю реальних прихильників. 

Про Moonwalk

Moonwalk — це блокчейн-компанія, завдяки якій бренди та творці можуть створювати власну цифрову економіку. Moonwalk взаємопов’язує доходи та винагороди на різних платформах, починаючи від соціальних та контентних і закінчуючи іграми та платежами. Вона використовує цифрові токени та API, що дозволяє користувачам безперешкодно заробляти та витрачати кошти в екосистемі бренду. Moonwalk працює зі знаковими брендами у спорті, музиці, медіа та комерції, поєднуючи найновіше у блокчейні, від токенів та NFT на Ethereum та Flow Blockchain, з наявною платіжною інфраструктурою, як Apple Wallet. Moonwalk базується в Нью-Йорку.

Про Binance

Binance — провідний світовий провайдер екосистеми блокчейну та криптовалютної інфраструктури з набором фінансових продуктів, що включає найбільшу за обсягом біржу для торгівлі цифровими активами. Платформа Binance, якій довіряють мільйони людей у ​​всьому світі, присвячена збільшенню свободи грошей для користувачів і пропонує неперевершений портфель криптопродуктів та пропозицій, включаючи: торгівлю та фінанси, освіту, дані та дослідження, соціальне благо, інвестиції та інкубацію, децентралізацію й інфраструктурні рішення тощо.

Торгуйте на ходу за допомогою мобільного додатку для торгівлі криптовалютами Binance. Завантажте для Android або iOS.

Про маркетплейс Binance NFT

Маркетплейс Binance NFT пропонує відкритий ринок для художників, творців, ентузіастів криптовалют, колекціонерів NFT, для творчих шанувальників у всьому світі з найкращою ліквідністю та мінімальними комісіями. Binance NFT, що складається з двох частин, преміальних подій та маркетплейсу, пропонує цінні предмети колекціонування та зручний торговий ринок для всіх своїх користувачів.

Нагадаємо, українці взяли участь у найбільшому забігу в історії Wings for Life World Run.

Головне фото: fcdynamo.kiev.ua.

Суспільство

Укрзалізниця виготовила ще два медичних евакуаційних вагони для ЗСУ

Опубліковано

Укрзалізниця додала до свого парку ще два медичні евакуаційні вагони для потреб Медичних сил ЗСУ. Загалом їх кількість становить 66, і до кінця року планується збільшити цю кількість на ще 4 вагони.

Про це повідомляє Укрзалізниця.

Про ініціативу

Евакуація та перевезення поранених воїнів у спеціально обладнаних медичних вагонах показали свою ефективність. Насамперед, це швидкість та можливість надання повноцінної медичної допомоги (у т.ч. екстреної хірургічної та реанімаційної) під час ходу поїзда.

Читати також: Українські розробники створили бойовий колісний дрон CRAB (ВІДЕО)

Про потяги

Усі вагони оснащені апаратами штучної вентиляції легень, переливання крові, кардіомоніторами, аспіраторами та іншою медичною технікою. Завдяки живленню від генератора вони є повністю автономними.

“Дякуємо вагонобудівникам, локомотивним та евакуаційним бригадам Укрзалізниці, що спільно з медиками Командування Медичних сил Збройних Сил України самовіддано працюють задля порятунку поранених воїнів”, – повідомляє УЗ в своєму зверненні.

Нагашаємо, що українські хакери здійснили кібератаку на сервіси партії “єдина росія”.

Також ми повідомляли, що за рік існування кластеру Brave1 на ньому зареєстрували 1600 оборонних розробок.

Фото: УЗ

Читати далі

Суспільство

Українські дитячі книги потрапили до списку найкращих видань у Японії 

Опубліковано

У Японії було опубліковано список дитячих ілюстрованих книжок, відомий як “Ehon 50”, де були включені дві українські книги: “Куди і звідки” від Романи Романишина та Андрія Лесіва та “Жовтий метелик” Олександра Шатохіна.

Список з’явився на сайті японської Національної шкільної бібліотечної асоціації.

Про книгу “Жовтий метелик”

На веб-сайті видавництва “Видавництво Старого Лева” у примітці до книги “Жовтий метелик” Олександра Шатохіна зазначено, що це “тиха книжка”, яка розповідає про життя після війни, про страх і обмежені можливості у такій ситуації.

Уперше книжка вийшла у “Видавництві Старого Лева” у 2022 році. В Японії її надрукувало видавництво Kodansha LTD.

У 2023 році книжка увійшла до переліку 100 найкращих книжок-картинок зі всього світу.

Читати також: Цим їдальням було 50 років. Як у громаді на Волині реформували застарілу систему харчування в школах і садочках

Про книгу “Куди і звідки”

У 2020 році видання від творчої майстерні “Аґрафка” вийшло вперше у друк від видавництва “Старого Лева”. В Японії воно було опубліковане завдяки видавництву Bronze Publishing у перекладі Юкіко Хіромацу. Це видання розповідає про рух та подорожі не лише людей, а й тварин, рослин, вітру, води та планет. Загалом книгу переклали на 15 мов.

Також ми повідомляли, що Нацбанк випустив монету до роковин Чорнобильської трагедії.

Фото: книга “Куди і звідки”

Читати далі

Суспільство

У Києві вперше пройде фестиваль феміністичного кіно: що про нього відомо

Опубліковано

У травні в Києві відбудеться перший феміністичний кінофестиваль “Гаккебуш”, на якому будуть демонструватися фільми, створені жінками. Крім показів фільмів, у програмі передбачені зустрічі з авторськими стрічками та лекціями.

Про це повідомляється на сайті фестивалю.

Про фестиваль

Організатори зазначають, що мета фестивалю феміністичного кіно “Гаккебуш” – надихнути українських режисерок та операторок, що тільки розпочинають свій шлях у кіноіндустрії. Вони прагнуть допомогти їм бути відважними у своїй творчості та знаходити аудиторію, яка їх почує.

Головною метою є створення платформи для нетворкінгу та формування спільноти для постійного творчого процесу.

Події відбуватимуться 11 та 12 травня у Будинку кіно.

Читати також: На честь Дмитра Капранова перейменували вулицю в Конотопі

Програма фестивалю

У програмі фестивалю буде представлено 10 короткометражних фільмів. Крім цього, існує можливість подати заявку на показ ігрового або документального короткометражного фільму, проте це можна зробити лише до 30 квітня.

Фільми можуть брати участь у фестивалі, навіть якщо вже мали національну прем’єру, але вони не повинні бути вільно доступними в інтернеті або розміщені на стримінгових платформах.

Умови участі:

  • жінка є режисеркою та/або операторкою та/або головною героїнею фільму;
  • тривалість не перевищує 30 хвилин;
  • знято після 1 січня 2022 року.

Фестиваль організовує кіноорганізація “Гаккебуш” за підтримки Національної спілки кінематографістів України й Projector Foundation.

Нагадаємо, що Нацбанк випустив монету до роковин Чорнобильської трагедії.

Також ми повідомляли, що в Польщі в прокат вийде український фільм “Я, Побєда і Берлін”.

Фото: сайт фестивалю

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство3 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство4 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: