Суспільство
Краматорський артпростір переїхав до Дніпра і шиє спальні мішки ЗСУ (ВІДЕО)
В артцентрі Краматорська раніше друкували на сумках, футболках та шили постільну білизну. А після повномасштабного вторгнення — спальні мішки та чохли для шоломів для ЗСУ.
Як навколо артцентру сформувалася справжня команда із волонтерів, які невтомно працюють на перемогу України, розповідає ШоТам.
Усі зусилля спрямували на допомогу захисникам
Директорка «Арт-коворкінгу» Олена Кучерук через обстріли міста була вимушена перевезти обладнання до Дніпра і всі зусилля майстерні спрямувала на допомогу нашим захисникам.
До 24 лютого тут допомагали молодим дизайнерам розкрити творчий потенціал.
«З вас – креатив, з нас – обладнання, з нас – можливості: і подивимось, що вийде. Ось така була ідея», — розповідає засновниця «Арт-коворкінгу» Олена Кучерук.
Коли до Краматорська повернулася війна, почали допомагати військовим.
«З початком військових дій, звичайно, була така фрустрація і незрозуміло, що робити. Але була постійна потреба у спальних мішках. Подумала, чи можемо ми це зробити. І, в принципі, принесли прототип, спробували…», — каже Олена Кучерук.
Читайте також: «Війна не закінчується на лінії фронту». Як бойові дії впливають на екосистеми, та чи зможе природа відновитися самостійно
Перші матеріали Олена купувала за власні кошти. А потім до справи приєдналися волонтери. Невдовзі через обстріли міста Олені довелося евакуювати обладнання.
Тепер команда «Арт-коворкінгу» працює у Дніпрі. Тут місцеві частково допомогли із обладнанням та надали приміщення для роботи.
В одній частині приміщення команда проводить воркшопи для дорослих та дітей. В іншій – невтомно працює на потреби ЗСУ, роблячи свій внесок у перемогу України.
«Ми сподіваємось, що цей час, поки ми перечікуємо військові дії, поки там нас вдома боронять славні воїни, то ми можемо тут не впадати в розпач, не розгубити себе і, можливо, навіть використати цей час для того, щоб набути нових навичок і повернутись сильнішими, тому що все ще попереду», — Олена Кучерук, засновниця «Арт-коворкінгу».
Нагадаємо, у Мукачеві на Закарпатті за підтримки USAID відкрили перший молодіжний хаб.
Також ШоТам повідомляв, як у Дніпрі облаштували прихисток для переселенців із Луганщини.
Суспільство
Особливості маршруту
- купе (4 місця);
- люкс (2 місця).
Графік руху
- Київ – Будапешт:
Відправлення о 10:16, прибуття о 06:00 наступного дня. - Будапешт – Київ:
Відправлення о 22:40, прибуття о 19:11 наступного дня.
- Відня (подорож триватиме менше трьох годин);
- Зальцбурга, Мюнхена, Інсбрука, Цюріха, Румунії, Словенії та інших країн.
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі