Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Кому роботу? Укрпошта шукає понад 3000 нових співробітників

Опубліковано

Укрпошта відкриває понад 3000 вакансій. Їм потрібні листоноші, айтішники, аналітики, директори відділень тощо. Про це повідомляє голова компанії Ігор Смілянський, передає Економічна правда.

“Нам вже потрібні оператори, листоноші, начальники і начальниці відділень, територіальні менеджери, водії, кур’єри, сортувальники, айтішники і айтішніци і навіть директора дирекцій (до речі багато хто з них виросли всередині компанії). Кандидати потрібні як на нові і відкриті позиції, так і на заміну тих, хто не може якісно і з посмішкою надавати послуги мільйонам наших клієнтів”, – пише Смілянський.

Читайте також: Укрпошта і AliExpress запустили чартерні вантажні авіарейси

Зокрема в компанію шукають співробітників для роботи 500 пересувних відділень в серпні – вересні, впровадження ERP, нової фронт офісної системи, запуск банку, та інше.

Яка зараз ситуація на ринку праці?

На період запровадження карантину Укрпошта не припиняє наймати працівників, а навпаки готова забезпечити постійною роботою різних спеціалізацій більше 3 000 фахівців: начальників і операторів поштових відділень, листонош, регіональних менеджерів, аналітиків тощо. Також компанія готова прийняти кандидатів, що шукають роботу за сумісництвом на період карантину.

За даними соціологічної групи Рейтинг майже 80% людей переживають, що в Україні наступить затяжна економічна криза. Більше 2/3 схвильовані через те, що не зможуть купити необхідних ліків, 48% – що не зможуть купити необхідних продуктів.

Основна причина в тому, що багато компаній скорочують свій персонал, або відправляють працівників у не оплачувані відпустки, щоб залишитись на плаву у період кризи. За даними Info Sapiens тільки 46% працюючих отримають заробітну плату за березень в повному обсязі. Кожен десятий працівник втратив роботу. В селах 56% працюючих не отримали свій заробіток у повному обсязі.

Зараз в Укрпошті працює 65+ тис. спеціалістів. У період карантину компанія працює у звичайному режимі (з мінімальними обмеженнями для клієнтів) та не скорочує, а навпаки шукає 3 000 нових фахівців: начальників і операторів поштових відділень, листонош, регіональних менеджерів, сортувальників, аналітиків та інших.

Умови і зарплата

Найбільш актуальними на час карантину в Укрпошті є сортувальники, водії, оператори поштового зв’язку та листоноші. Укрпошта пропонує сортувальникам оклад з преміями від 5 200 до 12 300 грн, водіям – 5 800-25 000 грн, операторам – 4 720-11 000 грн, листоношам – 4 720-8 500 грн*.

Новим працівникам забезпечать ті ж умови, що зараз мають теперішні співробітники: забезпечення засобами індивідуального захисту; працівники, які безпосередньо контактують з клієнтами (працівники відділень, листоноші, кур’єри, водії, тощо), отримують 15% надбавку. Також для них передбачена медична страховка у 25 тис. грн у разі захворювання коронавірусом.

Куди слати резюме?

На сайті Укрпошта можна знайти потрібну вакансію та заповнити анкету претендента. Всі питання щодо вакансій та корисні матеріали, що стануть у нагоді при працевлаштуванні, можна на спеціальній Facebook сторінці від Укрпошти Тарас Рекрутас.

Раніше повідомлялося, що Укрпошта планує в 2020-му році залучити понад 1,6 мільярда гривень інвестицій (в 2019-му році було залучено – 87 мільйонів гривень), провести комп’ютеризацію населених пунктів, побудувати автоматизований сортувальний центр і відремонтувати відділення.

Суспільство

«Лісова пісня» Лесі Українки вийшла італійською

Опубліковано

П’єса-феєрія Лесі Українки «Лісова пісня» (Il canto della foresta) вийшла італійською мовою. Книжка вийшла друком в серії Oscar Classici у найбільшому італійському видавництві Mondadori.

Про це повідомила публіцистка і перекладачка книжки Ярина Груша.

«Це посприяє відповідному розголосу навколо видання, адже саме там місце шедевра Лесі Українки», — зазначила Ярина Груша, яка також працює викладачкою курсу української мови й літератури в державних університетах Мілана й Турина.

Читайте також: 7 книжок від українських військових та журналістів, які побували на передовій: про війну, любов та сімʼю

«Чотири роки тому я проекспериментувала і поставила в програму з української літератури в Міланському університеті “Лісову пісню” Лесі Українки. Перекладу, який я б могла використовувати під час лекції, не було і я пристрасно розказувала студентам, які прекрасні на Волині ліси, як зачаровувала Мавка Лукаша і як експресивно сварилися між собою Килина та мати Лукашева. Це була одноразова акція з мого боку, адже не маючи тексту, студенти дуже мляво реагували, хоча запам’ятали гарно біографію Лесі Українки», — розповіла Груша. 

Проте «Лісову пісню» Лесі Українки довелося вилучити з університетської програми, адже не було італійського перекладу.  Також вона зазначила, що читатиме лекцію про «Лісову пісню» Лесі Українки в Міланському університеті.  

Видавчиня — італійська перекладачка Елізабета Рісарі. Вичитував переклад п’єси-феєрії й післямови лектор україністики Алессандро Ачіллі. Післямову написала письменниця й літературознавиця Саша Довжик. Передмову до книжки написала Ярина Груша.

Наразі книжку можна придбати на сайті видавництва й на Амазоні.

Нагадаємо, відомий український поет написав книжку для малят у «співавторстві» з трирічною донькою.

Фото: Ярина Груша

Читати далі

Суспільство

Публічний простір на Подолі проведе прибирання для створення нового місця у форматі поп-ап парку

Опубліковано

Культурний центр “Спаська 13”, що вже дев’ять років працює над розвитком громадського простору, оголосив про організацію нового поп-ап парку на Подолі. Акція передбачає спільне прибирання та садівництво для створення комфортного місця для відпочинку та спілкування.

Про це повідомляє Публічний простір.

“Ми плануємо висадити квіти, встановити лавки та створити атмосферу, де кияни зможуть відпочити з друзями або відпочити серед робочого дня після відвідування кіносеансу в “Жовтні” або попити кави”, – розповіли організатори заходу.

Читайте також: У Києві запускають групи психологічної підтримки у школах

Всі охочі можуть приєднатися до ініціативи, принісши з собою рукавички, садові інструменти, їжу та воду. Зустріч запланована на 28 квітня о 12:00 на перехресті вулиць Костянтинівської і Щекавицької. “Самосад” вже дев’ять років допомагає створювати комфортні та затишні місця для мешканців міста.

Доєднатись до робочої групи самосаду можна за посиланням.

Нагадаємо, стало відомо, кому продовжать виплати допомоги від ООН.

Читати далі

Суспільство

Зірка українських фільмів захищає країну на фронті (ВІДЕО)

Опубліковано

Знявся у найдорожчому українському блокбастері та змінив знімальний майданчик на фронт! По ньому гатив танк, влучав ворожий снайпер, але він вижив, відновлюється, а разом із цим встиг знятися в серіалі!

Яків Ткаченко український актор театру та кіно з Дніпра. За його плечима – гра у низці українських стрічок: “Червоний”, “Безславні кріпаки”, “Припутні”. А також – роль опришка Сабата у найдорожчому в історії України фільмі “Довбуш”. Утім найголовніша в його житті роль, вважає Яків, це роль захисника України, до якої він повернеться, щойно відновиться після поранення. Детальніше у матеріалі ШоТам!

“Завжди хотів займатися акторською професією, можливо, надалі режисурою. Ніколи не гадав, і навіть думки такої не мав, що може початися велика війна”, – ділиться Яків Ткаченко.

Яків – український актор театру та кіно з Дніпра. Ви точно його бачили в українських кінострічках “Червоний”, “Безславні кріпаки”, “Довбуш”.

“Довбуш” нині найдорожчий в історії України, в ньому Яків зіграв опришка Сабата.

Та головну свою роль, як вважає Яків, він зіграв пізніше: 1 березня 2022 року.

“Росіяни вже були під Києвом, і була загроза, що вони зайдуть у Дніпро. Я просто прийняв рішення і пішов служити”, – згадує Яків.

Читайте також: Як у Білозірській громаді повернули за парти понад 600 учнів (ВІДЕО)

Він вступив до Дніпровської ТРО, а пізніше у складі ЗСУ, дав відсіч ворогу у Вугледарі. Раніше Яків не мав військового досвіду, тому перші дні військових дій стали для актора шоком. Ворог гатив мінометами, артилерією та авіацією, але це актора загартувало. У серпні 2022 відбувся найважчий бій: Яків гатив ворога із кулемета. Саме тоді куля ворожого снайпера поцілила у його броню, а уламки влучили у воїна.

Та вже за місяць Яків був у строю і у готовності виконувати нові завдання, як виявилося це було не останнє його поранення. Тоді Яків отримав контузію, зараз відновлюється та знову грає у кіно. Нещодавно зіграв роль у серіалі “Перевізниця”. Однак думки про іншу роль – Захисника України не полишають Якова!

“Хочу, щоб ця війна відпустила те відчуття, яке ніколи не відпустить… Як буду відчувати себе здоровим, то повернуся на фронт!” – підсумовує Яків.

Нагадаємо, на Євробаченні 2024 оголосили збір на відбудову гімназії.

Фото: ШоТам!

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство3 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: