Технології
Коли стартує серійне виробництво нових українських ракет “Вільха-М”
В конструкторському бюро “Луч”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, прогнозують, що серійне виробництво нових коригованих ракет “Вільха-М” почнеться в наступному році.
Таку інформацію надали представники українського оборонного підприємства у відповідь на запит журналістів “Донбас Реалії”, передає defence-ua.com.
“Міноборони України виділено кошти для проведення зазначених випробувань, а також розрахунку з ДП “ДержККБ “Луч” та його співвиконавцями за виконані роботи. Після проведення вказаних випробувань Міноборони України повинно у найкоротший термін поставити вироби “Вільха-М” на озброєння ЗСУ. Прогнозується, що з 2021 року розпочнеться її серійне виробництво”, – йдеться у відповіді на запит.
Нові випробування
В конструкторському бюро очікують, що випробування нової коригованої ракети з дальністю ураження цілі до 120 км завершаться вже у другому кварталі цього року.
“У квітні місяці відбулися вже другі успішні випробування ракети. У 2-му кварталі 2020 року заплановано проведення завершального етапу випробувань”, – відзначили на оборонному підприємстві.
На той же період заплановані й фінальні випробування берегової версії ракетного комплексу РК-360МЦ “Нептун”.
“У другому кварталі 2020 року проводиться заключний етап проведення випробувань комплексу “Нептун”. Прогнозується, що у 2020 році комплекс буде прийнятий на озброєння Збройних сил України та розпочнеться його серійне виробництво”, – повідомили у конструкторському бюро.
Нагадаємо, з 25 по 29 квітня цього року на Державному випробувальному полігоні Збройних Сил України “Алібей”, що в одеський області, проходив черговий етап випробувань високоточної реактивної системи залпового вогню “Вільха-М” та ракетного комплексу РК-360МЦ “Нептун” з бойовими пусками крилатих ракет Р-360 по морській цілі.
Також варто додати, що в кінці квітня ДККБ “Луч” достроково відвантажив 16 одиниць виробів “Вільха”, що серійно виготовлялися на підприємстві відповідно до державного контракту укладеного в рамках ДОЗ з Міністерством оборони України у 2018 році, таким чином виконавши зобов’язання щодо постачань Збройним силам України зазначених виробів.
Головне фото: defence-ua.com
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі