Суспільство
Кімнати віртуальної реальності та ресторани: як оновлюють аеропорт “Київ”
Міжнародний аеропорт “Київ” розширить термінал “А”, щоб удвічі збільшити його пропускну здатність. Таке рішення ухвалили акціонери аеропорту, передає прес-служба летовища у Facebook.
Скільки коштує ремонт і коли він завершиться?
На реалізацію проекту планують витратити 630 млн грн. Як стало відомо, роботи мають намір завершити у травні 2019 року.
Інвестори сподіваються, що збільшення площі термінала на 9,5 тис. кв. м дозволить подвоїти швидкість обслуговування пасажирів та зробити комфортнішими умови перебування для киян та гостей столиці.
Читайте також: До 4-х міст Туреччини відкриють прямі авіарейси з України
“Ми зводимо нові площі не для того, аби збільшити кількість пасажирів, а для покращення сервісу і комфорту в аеропорту. Ми очікуємо, що проект окупиться за вісім-дев’ять років. Дивіденди спрямовуємо на розвиток аеропорту”, – зазначив засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.
Як зміниться аеропорт?
На першому поверсі нового крила термінала буде 18 стійок реєстрації і 9 пунктів нагляду за авіаційною безпекою.
На другому – 18 стійок прикордонного контролю. Пасажири проходитимуть його швидше і потраплятимуть у комфортну зону очікування з трьома ресторанами, двома барами, двома магазинами дьюті-фрі та кабінами з окулярами віртуальної реальності.
Також у планах власників аеропорту будівництво на території аеропорту “Київ” ангарів для літаків і тризіркового готелю.
Читайте також: У Борисполі відкриють іще один термінал для лоукостерів
Який пасажиропотік?
Пасажиропотік аеропорту “Київ” в порівнянні з минулим роком збільшився на 57%. Тобто за 9 місяців поточного року через повітряні ворота столиці пройшло людей більше аніж за увесь минулий рік.
Приміром, за вересень 2018 року міжнародний аеропорт “Київ” ім. Ігоря Сікорського обслужив 307,5 тис. пасажирів. Кількість пасажирів, обслужених на міжнародних рейсах – 299,5 тис., на внутрішніх рейсах – 8,0 тис. пасажирів.
Відзначимо, що влітку 2018 року найбільш популярними міжнародними напрямками серед пасажирів, які літали з аеропорту “Київ”, стали Анталія, Мінськ, Анкара, Варшава та Шарм-єль-Шейх.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
У Вірнопіллі не було жодного вцілілого будинку
«Ніхто з нас і подумати не міг, що росіяни підійдуть так близько. Тоді був сильний мороз, зникли світло та газ, тому люди сходилися й разом готували їжу, а коли обстрілювали — ховалися у власні підвали чи в школі. Коли з’явилася артилерія, вирішили виїжджати з села», — пригадує Ольга Сускова, яка працює старостою Вірнопільського старостинського округу з січня 2024 року.
Залишилося лише 135 людей
«Нам повністю відновили електропостачання, а також підвели газ до тих будинків, де зараз живуть люди. Уже 20 будинків у селі нам відбудували за програмою “єВідновлення”. Багато людей хочуть повернутися додому».
Замість зруйнованої амбулаторії — мобільна аптека
«Не всі люди можуть поїхати до міста, не всі мають автомобіль, а літнім бабусям складно їздити навіть автобусом. Тому ці аптеки стали знахідкою для нас, бо тут великий асортимент ліків: від тиску, застуди та різних хвороб. До цієї аптеки завжди приходить десяток людей».
Їдуть у найвіддаленіші села, попри небезпеку
«У нас досі є проблеми зі зв’язком та інтернетом, тому навіть складно викликати швидку допомогу, якщо комусь погано. Ми дуже раді, що тепер в село приїжджає аптека», — ділиться Лариса.
«Я вже знаю багатьох бабусь і дідусів по іменах. І коли вони кажуть: “Дякуємо, ці ліки мені допомогли” — це найкраща для мене подяка».
Коментарі
Суспільство
Про проєкт
- Житловий блок — призначений для чотирьох працівників пекарні, які наразі проживають у неприйнятних умовах.
- лекційну залу для освітніх заходів, майстер-класів та зустрічей у межах Академії супроводжуючих, де навчатимуть соціальних терапевтів;
- кінотеатр і простір для відпочинку, де можна буде дивитися фільми, обговорювати їх і просто спілкуватися за чашкою чаю.
Коментарі