Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Хочеш в ІТ, але не маєш досвіду? В Україні стартує набір на нову програму для бізнес-аналітиків від EPAM 

Партнерський матеріал

Опубліковано

Освітня програма EPAM Master’s Program запускає нову спеціалізацію – Business Analysis and Business Intelligence, що дозволить учасникам стартувати в ІТ навіть без попереднього технічного досвіду. Навчальний процес починається 15 червня та триватиме дев’ять місяців.

У чому актуальність програми

За прогнозами експертів, наступні 10 років ринок праці для бізнес-аналітиків збільшиться на 14%. У відповідь на цей запит в EPAM розробили програму, що готує саме таких спеціалістів. Вона створена у співпраці із провідними експертами EPAM з напрямів Data Analysis, Business Intelligence та Product Management. Ця програма стане в нагоді тим, хто через війну вимушений змінити фах та пов’язує своє майбутнє з ІТ-сферою. 

Комплексний підхід дозволить новачкам отримати глибоке розуміння того, як аналізувати та інтерпретувати дані, приймати обґрунтовані рішення та ефективно вести комунікацію із замовником. Крім професійного навчання, передбачено блок занять з опанування soft skills.

Як відбуватиметься навчання

Програма триватиме у змішаному форматі протягом дев’яти місяців і складатиметься з трьох модулів:

  • Business Analysis: підготовка – від новачка до спеціаліста просунутого рівня – включає опрацювання тем з оцінки потреб, планування бізнес-аналізу, спілкування із зацікавленими сторонами та визначення вимог.
  • Business Intelligence: учасники опанують основні концепції роботи з даними, як відповідати на запити реального бізнесу, приймати рішення на основі даних, а також дізнаються про основні інструменти Data Analyst. 
  • Project-based Training: це практична частина тривалістю 12 тижнів, під час яких учасники будуть застосовувати вивчений матеріал на реальних проєктах EPAM. Після успішного проходження цього модуля набутий досвід вони зможуть використати для свого СV як приклад практичної роботи.

Які переваги програми

Серед переваг програми Business Analysis and Business Intelligence:

  • мінімальні вступні вимоги – потрібна лише англійська рівня В2, оскільки серед тренерів є міжнародні експерти;
  • участь в реальних проєктах EPAM; 
  • план навчання від досвідчених методологів;
  • регулярні Q&A сесії; 
  • тренінги з розвитку м’яких навичок – лідерство, мистецтво переговорів, тайм-менеджмент тощо;
  • коучинг-сесії на тему побудови кар’єри.

Передбачається, що учасники витрачатимуть на навчання близько 10 годин в тиждень для ефективного засвоєння матеріалу. Рівномірне навантаження програми включає самостійне опрацювання матеріалів та індивідуальні заняття з експертами. Після завершення навчання учасники отримують відповідний сертифікат від EPAM.

Як взяти участь

Програма, яка стартує 15 червня, коштує €3 000 з можливістю помодульної оплати. Також учасникам надається знижка в обсязі 10% за умови повної оплати вартості курсу. Зареєструватися та отримати додаткову інформацію можна за посиланням.

Фото: pixabay.com.

Суспільство

Латвійський альпініст дістався до Південного полюса на підтримку України (ФОТО)

Опубліковано

Альпініст із Латвії Юріс Улманіс завершив експедицію Антарктидою, під час якого збирав гроші на підтримку українських медиків через UNITED24. Наразі він зустрічається з громадами у США та розповідає американцям про війну в Україні.

Про це повідомили в UNITED24.

Експедиція до Південного полюса

Юріс Улманіс здійснив експедицію Антарктидою у січні 2025 року. Він збирав гроші через фандрейзингову платформу UNITED24 на підтримку українських медиків. Коли альпініст дістався Південного полюса, він розгорнув там український прапор із логотипом UNITED24.

Суспільний мовник Латвії LSM+ повідомляв, що Юріс Улманіс досяг Південного полюса 14 січня 2025 року. Він подолав 120 кілометрів по Антарктиді, а позаду себе тягнув 40-кілограмові сани із речами. У 2023 році альпініст зійшов на Еверест, де також здіймав український прапор.

Фото: сайт LSM+

Зустрічі з американцями

У березні чоловік вирішив організувати зустрічі з громадами у різних містах США. Юріс Улманіс розповідає про повномасштабну російсько-українську війну, свій досвід фандрейзингу та можливості для допомоги Україні.

Читайте також: 11-річний хлопчик із Данії зібрав 34 тисячі данських крон для дітей з України (ФОТО)

Фото: фейсбук-сторінка UNITED24

Про фонд UNITED24

UNITED24 — це офіційна фандрейзингова платформа України. За весь час діяльності через платформу зібрали понад 1,4 мільярда доларів. Завдяки цьому проєкту можна задонатити за п’ятьма напрямками:

  • «Оборона»;
  • «Гуманітарне розмінування»;
  • «Медична допомога»;
  • «Відбудова України»;
  • «Освіта та наука».

Нагадаємо, що Барбра Стрейзанд закликала підтримувати українських медиків (ВІДЕО).

Раніше ми писали, що астронавт NASA Скотт Келлі під час візиту до Києва закликав допомагати Україні (ВІДЕО).

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка UNITED24

Читати далі

Суспільство

З окупації повернули п’ять українських дітей (ФОТО)

Опубліковано

За посередництва Держави Катар із тимчасово окупованих територій вдалося повернути п’ять українських дітей. Це повернення втілили у межах ініціативи Bring Kids Back UA.

Про це повідомив уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець.

На підконтрольну територію України повернули дітей віком від 11 до 16 років. Вони проживали у Криму та Донецькій, Луганській й Запорізькій областях.

У межах ініціативи вдалося повернути зокрема й 12-річну дівчинку, батько якої перебуває у полоні в росії. За останні три роки вона двічі змінювала своє місце проживання та мала конфлікти з матір’ю. Команда ініціативи змогла допомогти бабусі оформити опіку над дівчинкою. Надалі дитині надаватимуть усі необхідну підтримку.

Читайте також: Анджеліна Джолі підтримала 14-річну дівчину, яка постраждала від атаки росіян (ФОТО)

Також повернули хлопчика, який проживав з батьком та регулярно піддавався жорстокому поводженню з його боку.

«Мама намагалася самостійно вивезти хлопчика, але спроби були безуспішні. І лише завдяки зверненню до нашого офісу та залученості незмінного попередника Держави Катар матір та її син воззʼєдналися»‚ — написав Дмитро Лубінець.

Нагадаємо, що 11-річний хлопчик із Данії зібрав 34 тисячі данських крон для дітей з України (ФОТО).

Фото: фейсбук-сторінка Дмитра Лубінця

Читати далі

Суспільство

Київ століття тому й зараз: вгадайте, що за місце на архівному фото (ТЕСТ) 

Опубліковано

Випробуйте себе в знанні історії Києва: на кожній сторінці — старовинна фотографія та факт про конкретне місце, а на звороті — його сучасний вигляд і відповідь.
Дізнайтеся разом з ШоТам, наскільки добре ви знаєте столицю та її еволюцію крізь час.​

Під час археологічних досліджень цієї вулиці виявили систему підземних тунелів і катакомб. Ці ходи використовували в різні періоди історії міста, наприклад, під час Другої світової війни.

Клацніть, щоб перевернути

Це місце розташоване між сімома вулицями, а влітку по вечорах тут відбувається шоу світломузичних фонтанів. ​

Клацніть, щоб перевернути

До 1500-річчя Києва цю памʼятку реконструювали, хоча точний вигляд оригінальної споруди залишався невідомим.

Клацніть, щоб перевернути

​​З кінця 18 століття на цій площі проводили відомі ярмарки, на яких збиралися купці з усієї Європи.

Клацніть, щоб перевернути

​​На початку 20 століття ця будівля слугувала місцем проведення балів, концертів і театральних вистав для київської еліти.

Клацніть, щоб перевернути

У 2015 році під час розкопок на цій площі археологи знайшли цілу вулицю часів Київської Русі та стародавні артефакти.

Клацніть, щоб перевернути

До 2001 року через цю площу, яка була важливим пересадковим пунктом у міській транспортній мережі, проходила трамвайна лінія. ​

Клацніть, щоб перевернути

Share:

Читати далі