Суспільство
Хочеш в ІТ, але не маєш досвіду? В Україні стартує набір на нову програму для бізнес-аналітиків від EPAM
Освітня програма EPAM Master’s Program запускає нову спеціалізацію – Business Analysis and Business Intelligence, що дозволить учасникам стартувати в ІТ навіть без попереднього технічного досвіду. Навчальний процес починається 15 червня та триватиме дев’ять місяців.
У чому актуальність програми
За прогнозами експертів, наступні 10 років ринок праці для бізнес-аналітиків збільшиться на 14%. У відповідь на цей запит в EPAM розробили програму, що готує саме таких спеціалістів. Вона створена у співпраці із провідними експертами EPAM з напрямів Data Analysis, Business Intelligence та Product Management. Ця програма стане в нагоді тим, хто через війну вимушений змінити фах та пов’язує своє майбутнє з ІТ-сферою.
Комплексний підхід дозволить новачкам отримати глибоке розуміння того, як аналізувати та інтерпретувати дані, приймати обґрунтовані рішення та ефективно вести комунікацію із замовником. Крім професійного навчання, передбачено блок занять з опанування soft skills.
Як відбуватиметься навчання
Програма триватиме у змішаному форматі протягом дев’яти місяців і складатиметься з трьох модулів:
- Business Analysis: підготовка – від новачка до спеціаліста просунутого рівня – включає опрацювання тем з оцінки потреб, планування бізнес-аналізу, спілкування із зацікавленими сторонами та визначення вимог.
- Business Intelligence: учасники опанують основні концепції роботи з даними, як відповідати на запити реального бізнесу, приймати рішення на основі даних, а також дізнаються про основні інструменти Data Analyst.
- Project-based Training: це практична частина тривалістю 12 тижнів, під час яких учасники будуть застосовувати вивчений матеріал на реальних проєктах EPAM. Після успішного проходження цього модуля набутий досвід вони зможуть використати для свого СV як приклад практичної роботи.
Які переваги програми
Серед переваг програми Business Analysis and Business Intelligence:
- мінімальні вступні вимоги – потрібна лише англійська рівня В2, оскільки серед тренерів є міжнародні експерти;
- участь в реальних проєктах EPAM;
- план навчання від досвідчених методологів;
- регулярні Q&A сесії;
- тренінги з розвитку м’яких навичок – лідерство, мистецтво переговорів, тайм-менеджмент тощо;
- коучинг-сесії на тему побудови кар’єри.
Передбачається, що учасники витрачатимуть на навчання близько 10 годин в тиждень для ефективного засвоєння матеріалу. Рівномірне навантаження програми включає самостійне опрацювання матеріалів та індивідуальні заняття з експертами. Після завершення навчання учасники отримують відповідний сертифікат від EPAM.
Як взяти участь
Програма, яка стартує 15 червня, коштує €3 000 з можливістю помодульної оплати. Також учасникам надається знижка в обсязі 10% за умови повної оплати вартості курсу. Зареєструватися та отримати додаткову інформацію можна за посиланням.
Фото: pixabay.com.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі