Технології
КБ «Луч» встановило на бойові машини протитанкові ракетні комплекси «Амулет» і «Скіф» (ВІДЕО)
Фахівці конструкторського бюро «Луч» завершили доробку бойових машин зі встановленням протитанкових ракетних комплексів «Амулет» і «Скіф».
Про це повідомили на фейсбук-сторінці бюро.
Зазначається, що приймально-здавальні випробування, які виконувалися вже безпосередньо бойовими розрахунками Збройних Сил України, пройшли на відмінно.
Ракетний комплекс «Амулет» — дистанційно-керований бойовий модуль із двома універсальними направляючими для пусків ракет калібром 130 мм або 152 мм. Кути роботи: 360° у горизонтальній площині та -9°..+27° у вертикальній. Уніфікація комплексів «Амулет» та «Скіф» («Стугна-П») полягає у використанні стандартних приладів наведення та ракет РК-2/РК-2М із тандемними кумулятивними або осколково-фугасними бойовими частинами.
Завдяки дистанційному керуванню, ПТРК «Скіф» (Стугна-П») також можливо встановлювати на будь-які мобільні платформи – у разі потреби пускова установка легко знімається та може бути використана для стрільби з триноги.
Читайте також: 45 день війни. Хроніка боротьби. Головні перемоги України та українців
Ракети 130 мм РК-2С з тандемними бойовою частиною вражають цілі на дальності до 5 км, знищують динамічний захист танка та пробивають до 800 мм основної гомогенної броні. Ракети 152 мм РК-2М-К пробивають вже до 1000 мм броні за динамічним захистом.
Протитанкові ракетні комплекси ДП «ДержККБ «Луч» з лазерним наведенням ефективні проти важкої та легкої бронетехніки, бетонних бліндажів, низько літаючих вертольотів та морських цілей, в незалежності від температурної контрастності цілей.
Нагадаємо, українські майстри відновили трофейний танк Т-90А «Владімір» і віддали на службу ЗСУ.
Як ми повідомляли раніше, українська «Стугна» знищила вогнеметну систему ТОС-1, танки та вантажівку ворога.
Фото: скриншот з відео.
Технології
Як змінити мову Geminі
- Відкрити на пристрої застосунок Google.
- Далі треба перейти до «Налаштувань», обрати «Gemini» та натиснути «Мови».
- Оберіть українську мову.
Коментарі