Суспільство
Інститут миру і порозуміння оголосив конкурс проєктів із розвитку безпеки в громадах
Громадська організація «Інститут миру і порозуміння» оголошує конкурс проєктів з розвитку безпеки в громадах.
Про це пише Гурт.
Кінцевий термін подачі заявок: 16 лютого 2022 року.
Мета конкурсу
Метою конкурсу є відбір проектів неурядових організацій, що працюють з вразливими групами населення, а саме: особами, що звільнилися з місць позбавлення волі; наркозалежними; особами, що живуть з ВІЛ; хворими на туберкульоз; секс-працівниками та секс-працівницями.
Проекти мають бути спрямованими на посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, пов’язані з особливими загрозами та потребами вразливих груп населення. Очікується, що за результатами зростуть можливості громад відповідати на нестандартні та непрогнозовані виклики з фокусом на врахуванні потреб у безпеці, в тому числі доступі до послуг охорони здоров’я вразливих груп.
Читайте також: Далі чи Кадан. Чи зможеш ти відрізнити картини сучасних українських митців від класиків світового живопису? (ТЕСТ)
Цей конкурс проєктів проводиться ГО «Інститут миру і порозуміння» в рамках програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».
Що отримає громада?
Підтримка проекту зі зміцнення безпеки передбачає надання:
- фінансування на проєктні витрати
- навчання команди громади (проєкту) навичкам розвитку безпекових проєктів та розвитку потенціалу громади.
- підтримку та консультування у аналізі безпекових ризиків, розробці стратегії з безпеки, створенні системи моніторингу безпеки в громаді.
Умови конкурсу
- Тривалість проєкту: 3 місяці
- Термін реалізації проєктів: 1 березня – 31 травня 2022 року
- Учасниками конкурсу можуть бути зареєстровані в Україні громадські організації з міст, селищ, сіл та територіальних громад на всій території України, що працюють з вразливими групами населення, а саме:особами, що звільнилися з місць позбавлення волі; наркозалежними; особами, що живуть з ВІЛ; хворими на туберкульоз; секс-працівниками та секс-працівницями.
- Проєкт, який подається на конкурс, має бути спрямований на посилення безпеки в конкретній громаді, подолання наслідків пандемії та забезпечення доступу вразливих груп населення до сервісів з безпеки та охорони здоров’я.
Як взяти участь?
Докладний бюджет проєкту, що подається на конкурс, є обов’язковим (посилання на форму бюджету).
Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням.
Учасники, які успішно пройшли відбір, отримають повідомлення на електронну скриньку, вказану в анкеті.
У разі виникнення будь-яких додаткових питань звертайтесь до координаторки проекту Олени Сас за адресою osas@ipcg.org.ua
Нагадаємо, на Вінничині громада отримала 18 млн грн допомоги на модернізацію освітлення.
Як ми повідомляли раніше, німецька компанія GIZ надає громаді на Сумщині €100 тис. на термомодернізацію.
Фото: facebook.com/NGO.IPCG.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі