Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Громадські організації, які пов’язані з молоддю, можуть отримати гранти від Українсько-данського молодіжного дому

Опубліковано

Українсько-данський молодіжний дім оголошує грантову програму на підтримку молодіжних організацій та молодіжних проєктів в Україні.

Про це повідомляє ШоТам.

Про програму

Організатори виділяють дві категорії проєктів: стратегічні молодіжні проєкти та волонтерські молодіжні проєкти.

Стратегічні молодіжні проєкти

Проєкти, що включають та сприяють участі молоді у суспільстві, культурі та ухваленні рішень, в яких заявники прагнуть створити довготривалий вплив. 

  • Сума гранту: від 4 000 до 20 000 євро.
  • Дедлайн: до 31 грудня 2024.

Волонтерські молодіжні проєкти

Проєкти, які реалізуються молодіжними ініціативами виключно на волонтерських засадах. Їхня мета – надати можливості для молоді з акцентом на інклюзію, креативність, права, відновлення, сталі рішення тощо. 

  • Сума гранту: від 1 000 до 5 000 євро.
  • Дедлайн: до 31 грудня 2024.

Для кого

Взяти участь у програмі можуть організацій, які

  • очолюються молоддю;
  • працюють для молоді;
  • реалізують проєкти, спрямовані на молодь.

Пріоритет надаватиметься проєктам, реалізованим у співпраці з данськими партнерами. Українсько-данський молодіжний дім, Данська молодіжна рада та Данський культурний інститут не можуть виступати як партнерська організація.

Читайте також: Стартував грантовий конкурс для громадських організацій, які реагують на виклики війни

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь потрібно до 1 жовтня 2023 року надіслати документи на адресу grants@theyouthhouse.org англійською чи українською мовами з темою «Application_[Назва організації]».

Завантажити інструкції, форму заявки та бюджетну форму можна за посиланням.

Нагадаємо, громадські організації можуть отримати до 250 000 доларів на проєкти, які вирішують найгостріші проблеми в Україні.

Окрім того, ГО «Український професійний розвиток» за підтримки National Endowment for Democracy набирає учасників до навчально-грантової програми «Зміцнення громадянського активізму серед молоді».

Фото: надане ШоТам.

Можливості

В Україні стартувала премія UEPA: можна отримати кошти на розвиток підприємства, подробиці

Опубліковано

В Україні стартує відбір учасників на отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва — Ukrainian Enterprise Promotion Awards (UEPA). Дедлайн подання заявки на участь в UEPA — 30 червня 2024 року (включно).

Про це повідомляє Урядовий портал.

Хто може взяти участь

Подати заявку на участь в UEPA можуть національні організації, регіони, громади, міста, ініціативи державно-приватного партнерства, освітні програми та бізнес-організації (мікро-, малі та середні підприємства можуть подаватися лише до категорії «Відповідальне та інклюзивне підприємництво»).

Читайте також: Великобританія надала грант на виробництво відновлюваного водню на Одещині

Кандидатів обиратимуть у номінаціях:

  • сприяння підприємницькому духу;
  • інвестування в підприємницькі навички;
  • підтримка цифрових технологій;
  • покращення бізнес-середовища та підтримка інтернаціоналізації бізнесу;
  • підтримка сталої трансформації;
  • відповідальне та інклюзивне підприємництво;
  • * у межах конкурсу буде вручено гран-прі за найбільш креативну та натхненну підприємницьку ініціативу в Україні. Відзнака не дає змоги конкурувати за участь у європейській частині конкурсу.

Відбір на європейську премію EEPA проходить у два етапи: спочатку учасники змагаються на національному рівні. З-поміж переможців національного відбору кожна країна обирає двох учасників для репрезентації в європейському конкурсі.

Дізнатися більше про премію та подати заявку можна за посиланням.

Що відомо про премію

UEPA — це український національний етап відбору кандидатів на участь у європейській премії European Enterprise Promotion Awards (EEPA)*. Премією UЕРА будуть нагороджені ініціативи, що сприяють розвитку українського малого й середнього підприємництва на національному, регіональному та місцевому рівнях. Цього року проведення відбору координує Міністерство економіки України.

Нагадаємо, в Україні затвердили програму ГрінДіс.

Фото: Вектор

Читати далі

Можливості

Які гранти для українського бізнесу доступні в травні: пропозиції для підприємців

Опубліковано

Якщо вашому бізнесу потрібні додаткові кошти, то варто дізнатися більше про гранти. Це фінансова підтримка, яку надають для розвитку бізнес-ідей або вже існуючих підприємств.

ШоТам підготували добірку грантів, на які можна податися в травні 2024 року. 

Talents for Ukraine

Мета ініціативи — дати поштовх новому поколінню лідерів, які будують яскравий та нетривіальний бізнес. Цьогорічна тема — наука й технології. Організатори нададуть близько 60% матеріальної підтримки молодим талантам, що розвивають напрям STEM (з англійської: S — наука; T — технології; E — інженерія; M — математика) в Україні.

40% виділених коштів спрямують на підтримку лідерів у інших галузях.

Переможцям програми пропонують 5 тис. доларів на підтримку, залишаючи за собою право визначити розмір суми індивідуально. Загальний кошторис — 1 млн доларів.

Для участі треба подати заявку на сайті Київської школи економіки.

  • ДЕДЛАЙН: До закінчення річного бюджету програми.

Female Startup

Ініціатива спрямована заохотити жінок-підприємиць із українським або польським громадянством розвивати ідеї своїх стартапів саме в Центральній та Східній Європі.

10 переможниць отримають грант у розмірі 10 тис. доларів на заснування або розвиток свого бізнесу.

Для участі треба зареєструватися на платформі FSP.

  • ДЕДЛАЙН: 31 травня 2024 року.

House of Europe

Грант на локальні події дає змогу провести власний захід, який можна буде додати до свого портфоліо. Це може бути музичний фестиваль, урбаністична майстерня, медіафорум, книжковий ярмарок чи виставка молодої української фотографії — будь-яка подія, на яку чекають у твоєму місті.

Учасник може отримати 10 тис. євро на основні витрати: гонорари експертам та митцям, оренду приміщення та техніки, подорожі та промо, зарплату команді тощо. 

Щоб подати заявку, треба залогінитися на онлайн-платформі, натиснути кнопку “Подати заявку”, обрати розділ “Гранти на події” і конкурс “Гранти на локальні події”.

  • ДЕДЛАЙН: 27 травня 2024 о 15:00 за київським часом.

SME Fund 2024

Ініціативу створила Європейська комісія за участі Відомства з інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO). Долучитися можуть малі та середні підприємства (МСП) України, які хочуть зареєструвати свої об’єкти інтелектуальної власності в Європейському Союзі. Допускають і МСП, які подавали заявку торік.

Для участі треба створити акаунт із описом свого МСП на сайті SME Fund.

  • ДЕДЛАЙН: До 6 грудня 2024 року.

“Власна справа”

Ініціатива є частиною урядової програми “єРобота” від Міністерства економіки України. Її мета — забезпечити фінансову підтримку для мікро- та малого бізнесу. Серед умов: створення 1–2 робочих місць та сплата податків і зборів до бюджету.

Грантова програма передбачає:

  • до 250 тис. гривень (потрібно створити 2 робочих місця);
  • до 150 тис. гривень (потрібно створити 1 робоче місце).

Отримати допомогу може як фізична або юридична особа, так і ФОП. Детальні умови — на сайті Мінекономіки. Залишити заявку можна на порталі “Дія”.

  • ДЕДЛАЙН: Поточний етап триває до 19 травня 2024 року.

МОМ

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ Японії запрошує ветеранські організації та установи брати участь у конкурсі з метою посилення спроможності надавати якісні послуги ветеранам. 

Щоб взяти участь необхідно пройти реєстрацію за посиланням.

  • ДЕДЛАЙН: 10 квітня 2024 року.

COHS

Центр гуманітарних і стабілізаційних операцій Франції (COHS) проводить конкурс проєктів із створення високоефективних базових рішень для підвищення ефективності гуманітарної діяльності. 

Щоб взяти участь необхідно пройти реєстрацію за посиланням.

  • ДЕДЛАЙН: 31 квітня 2024 року.

Грантовий конкурс з організаційного розвитку ІСАР «Єднання»

Кошти гранту на оргрозвиток можуть бути використані на оплату послуг тренерів, консультантів, коучів чи менторів, а також заходів, які можуть зробити внесок у посилення спроможності організації. Запис вебінару, аби дізнатися більше про оновлені умови конкурсу, його можливості та реєстрацію на сайті для подачі грантової заявки.

Щоб взяти участь необхідно пройти реєстрацію за посиланням.

  • ДЕДЛАЙН: 22 травня 2024 року, 23:59.

Читати далі

Можливості

Великобританія надала грант на виробництво відновлюваного водню на Одещині

Опубліковано

Компанії “Водень України” та AB5 Consulting отримали грант від уряду Великої Британії на реалізацію проєкту H2U з виробництва відновлюваного водню в Одеській області.

Про це повідомила пресслужба Hydrogen Ukraine.

Проєкт передбачає створення заводу з виробництва відновлюваного водню з початковою електролізною потужністю 100 МВт, який буде виробляти “зелений” водень для внутрішніх потреб та експорту в країни ЄС, а також відновлювану електроенергію.

Також планується будівництво сонячних та вітрових електростанцій потужністю 120 МВт і 80 МВт відповідно, а також оцінка можливостей підземного зберігання водню в соляних утвореннях Одеської області.

Читайте також: В Україні для підприємців оголосили грант для відновлення та реконструкції: як взяти участь

Проєкт H2U передбачає проведення комплексного техніко-економічного обґрунтування під керівництвом AB5 Consulting з Великої Британії та технічного керівництва Водень України. Це обґрунтування стане основою для подальших етапів будівництва та реалізації проєкту.

Нагадаємо, у Києві запрацював сучасний спортзал для ветеранів та військових.

Фото: Депо

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство1 тиждень тому

«Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

«Сьогодні день мого камінг-ауту. У мене аутизм», — написала одного дня Тоня на своїй сторінці...

Суспільство3 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство1 місяць тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство1 місяць тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

РЕКЛАМА: